Ефективність бронебійного 8,6 мм на 70 мм, проти бронежилетів

Тема у розділі 'Для новачків', створена користувачем Ф021, 9 бер 2018.

  1. Ф021

    Ф021 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Україна, село
    Шукаючи свою тему у Глобальні Мережі, яка була досить опосередковано пов’язана із різним, військовим металобрухтом, випадково натрапив на короткі відео-ролики в Ют’юбі, типу "Ремолішен Ранч", тощо. Поряд із різного роду "клацалками" типу 5,6 мм, там випробовували й дуже нормальні бабахалки, типу вищезгаданої і 12,7 мм.

    Зацікавило: Чи може даний, бронебійний боєприпас (.338 Lapua Magnum Armor Piercing Tungsten Core), продірявити 3-й та 4-й клас натільної броні, на відстані ~ 100 метрів (~ 110 ярдів)?

    У мене на рахунок цього, великі сумніви, проте, судячи із даних, заявлених виробниками, які часто публікуються на різних форумах, то ця штука, у принципі може пробити сталеву пластинку із кілометра...

    [​IMG]

    Але сталева пластинка, то не те саме що композитна бронежилетка. У рос. мовній Вікіпедії написано, що таки б’є усі відомі бронежилетки, але Я у цьому дуже сумніваюсь. До слова кажучи, м’яка снаряд (не стандартний, твердий-військовий) 8,6 мм може дірявити якісь там бронежилетки 4-го класу із ~ 15 метрів, судячи по деяким відео "кустарників"

    Armour Wear Level IV Stand Alone Plate VS .338 RUM!

    Звичайний (із твердим осердям) повинен по ідеї дірявити краще, й думаю легко буде бити із 15 метрів, але от із 100-ні, це вже не знаю.

    Дякую/спасибо за відповіді.

    П. С. Не зовсім зрозуміло, 8,6 мм це діаметр від полів, чи від нарізів? Забугірні калібри, часто міряють від нарізів.
     
    Останнє редагування: 9 бер 2018
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера minimax-PP II с маской. Комплектующие,...
      85 грн.
    3. Пінпоінтер Gp-Pointer - апарат, який стане корисним як початківцям шукачів скарбів так і професіонал...
      600 грн.
    4. Перевірені часом піни виробництва SHRXY - незамінний помічник на копі! Наявність такого девайса дозв...
      730 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера Пинпоинтер малыш ФМ2, малыш FM2. Компл...
      50 грн.
  2. _AURUM_

    _AURUM_ Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.340
    Адреса:
    Запоріжжя Україна
    Шановний , у цього набою, 6.5КДж енергіі, це більш ніж у 2 рази більше, ніж у 7.62х54, а останній БЗ-хою пробиває 12мм броні, вважаю що бронебій у калібрі 338LM на дуже багато здатен...
    П.С. До тогож судячи з опису на брошурі там карбідовольфрамове осереддя, а це шє страшніше.
    З пов.
     
  3. Ф021

    Ф021 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Україна, село
    Це все може бути до лампочки розжарювання. Сучасна, композитна натільна броня, гальмує навіть бронебійні боєприпаси, із ~ 15 метрів (навіть ближче). 4-й клас легко зупиняє 7,62 мм на 63 мм (30-06) бронебійний!

    [​IMG]

    Не знаю, на що там здатен ББ 8,6 мм, але у мене величезні сумніви, на рахунок його бронебійності на середніх та дальніх дистанціях... По ходу, ніхто крім солдатіків не тестував, бо не можу відразу знайти в Глобальній Мережі.
     
    Останнє редагування: 9 бер 2018
  4. Agent0327

    Agent0327 Schütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Харьков, Старицкого-16 / 112
    Не столько важно отверстие, сколько заброневая травма. 338LM с расстояния 600 метров НЕ ПРОБИВАЕТ броню 6 класса.
    Но у "тела" в этой броне не остается ни одного целого ребра, почки, печени и селезенки. В-общем, из плитоноски можно фарш вынимать.
     
    Allex761 подобається це.