Доставка частин та аксесуарів форвардиговими компаніями (Meest, NPShopping, і т.д. ...)

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Shifty, 27 чер 2022.

  1. Shifty

    Shifty Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Lviv
    Добрий день, товариство. Хочу замовити цівку для помпи зі штатів. Як знаю, це не є заборонений предмет для ввозу (на відміну від стволів, УСМ і т.п., без чого зброя не буде стріляти), але знаю, що в деяких людей Міст не хотів відправляти цівки та приклади в Україну і що багато перевізників шарахаються слів "запчастини для зброї". Чи мав хтось аналогічний досвід з Новою Поштою, на приклад? Або може Міст змінив щось в політиці?

    З власного досвіду нещодавно Міст привіз тактичний ліхтар із лазерним цілевказівником та сайдседл - все ок. Тепер думаю чи ризикнути із цівкою?
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      12950 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      Нова Антіблікова решітка до прицелу ( Д-40 мм).Виготовлена з алюмінію товщиною 3мм , пропускання сві...
      100 грн.
    3. Состояние нового. Один-два раза устанавливался (но не использовался). Сетка как на псо 1, проверить...
      11500 грн.
    4. З моменту купівлі у використанні не був. Є коробка і документи, а також гумова захисна накладка для...
      8000 грн.
    5. Оригінальний голограф! На жаль телефон не фокусує дві точки у колі..
      19500 грн.
  3. Boogaloo

    Boogaloo Oberschütze

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    250
    Лоти
      на продажу:
    105
      продані:
    596
    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    шарахаються не тільки "запчастини для зброї", а й навіть "аксесуари для зброї". Ваша задача змінити класифікацію від відправника (наприклад спорт товари), але і це також не гарантія що в штатах не попаде на контроль, і не розвернуть вашу цівку назад.
     
  4. Somelse

    Somelse Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    237
    Адреса:
    Одеса
    Міст мабуть найлiберальнiше що є в цьому планi. Нову пошту можна запитати, у всякому разi, не вiдмовили коли цiкавився чи можна плитоноску привезти.
    Деякi компанii, наприклад Юкрейн Експресс, попри деякi iншi переваги, непритомніють при запитi наприклад про збройовий ремiнь чи шкребок для затвору.
    Aле остаточно вирiшить митниця, так або iнакше.
     
    Останнє редагування: 2 лип 2022
    berger2000 подобається це.
  5. Mashkara

    Mashkara Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Купил цевьё магпул. 2 дня молчали и прислали письмо что мол, парень, делай возврат - запрещенка… начал в поддержке уточнять - мультитул не привезут, набор для чистки (где тупо ёршики) не привезут. Короче, как я понял если хоть как то можно назвать оружием (даже кирпич) не будут везти…. Это всё про Мист в США.
     
    unhipler подобається це.
  6. Lirnis

    Lirnis Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Киев
    Мультитул привозил, химию для чистки наборы и ёршики тоже, главное называть вещи максимально близко к тому что указано в их списках-подсказках вещей. Так мультитул стал толи складным ножем толи туристическим, давно вез не помню, химия это у нас масла и автомобильные жидкости, набори для чистки это страйкбольные аксесуары, последними можно пытаться очень много всего обьяснить. При отправлении со штатов старался чтобы посылка содержала и вещи не связанные с оружейной тематикой. Я пользовался только амазоном и он сам не хотел отправлять вещи типа планок вивера/пикатини, биноклей, и других вещей типа обвеса отправлять на адреса мист експресса.
     
    BravoLA подобається це.
  7. Mashkara

    Mashkara Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Вот скрин из переписки и товар с Ebay на который отправлял запрос
     

    Images:

    21DE8027-3100-45CF-B957-54ACC70C733B.jpeg
    2689BA83-4B82-4ED0-92C3-549469A5DEE1.png
  8. Mashkara

    Mashkara Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Вот ещё один кейс, в переписке видны даты. На втором скрине товар о котором бы л запрос. Я не для спора это делаю а для понимания других что имеем сегодня.
     

    Images:

    BBCE7B91-3239-47D5-88B5-B22FF865FE58.png
    EE40F1AF-3912-4EAB-85D4-290CA7448178.png
  9. Lirnis

    Lirnis Schütze

    Повідомлення:
    9
    Адреса:
    Киев
    Я теж хочу не посперечатися, а поділитися своїм досвідом. Здається що перевізникам простіше відмовити ніж дійсно розбиратися що можна вивезти а що ні. В інших темах бачив що люди ложа замовляли і їм вони приїжджали, але то вже може бути лотерея.
    Я привозив ось такий набір для чистки. Wave чудовий вибір, в моєму випадку жаба перемогла і я взяв Rebar зі шкірчним чохлом по знижці.
     

    Images:

    E7D7E08A-E0F8-4554-A827-A16D27F22F20.png
    Mashkara подобається це.
  10. unhipler

    unhipler Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    113
    Адреса:
    Австралія
    Останні тижні Міст став значно жорсткішим в плані доставки.

    При доставці товарів з Китаю, вже навіть немає можливості повернути продавцю замовлене - Міст одразу "утилізує" посилку без компенсації.

    На мою думку, просто хтось щось "хмуре" віз і Міст попав на наші органи, бо він по суті виступає імпортером, а не кінцевий користувач.

    От і забороняють все що можуть.
     
    Mashkara подобається це.
  11. andrij.7

    andrij.7 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    kyiv
    Наші перевізники, ще ті перестраховщики.) Тому попередньо я у них нічого не питаю. Але і заборонені товари по нашому законодавству не везу. Головне, щоб не лазили в посилку, бо тоді у них починається легка істерика гг. Описую товар максимально нейтрально)
    Квіклоадер пластиковий відмовились везти, подарував їм. Один чи два рази доводилося форварднуть на іншого перевізника прямо в штатах. Один раз робив повернення на амазон оптичного прицілу. В цілому як повезе.
    ПиСи. У Польщі дорожче :р
     
  12. ihomeleha

    ihomeleha Schütze

    Повідомлення:
    16
    Адреса:
    Kyiv
    знайомий на днях привіз цівку, приклад і подовжувач магазину. все ок. новою поштою.
     
  13. Mashkara

    Mashkara Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Ого. Мабуть піду читати як працює НП, тому що мені МістЕкспресс відмовили в пересилці купленого прикладу, добре що продавець приймав повернення і втратив тільки час і пару долларів на всю цю історію. Хоча шкода. Возив все підряд через Міст декілька років.
     
    bradolfpitler подобається це.
  14. ihomeleha

    ihomeleha Schütze

    Повідомлення:
    16
    Адреса:
    Kyiv
    мабуть нп не так ретельно оглядають посилки. оформлюйте як спорт інвентар чи щось таке.
     
    Mashkara подобається це.
  15. Mashkara

    Mashkara Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Вот довели в Мист экспресс своими отказами везти вообще всё и по комментариям тут решил зарегистрироваться в НП. Чтоб опять не наступать на те же грабли с отказами, написал запрос, в запросе уточняю могу ли отправить Benchmade Bogout 535. И вот ответ:
    «Ви можете оформити замовлення даного товару, для доставки в Україну. При проведенні митного оформлення в Україні, митний інспектор може запитати висновок Міністерства Внутрішніх Справ щодо відношення даного товару до холодної зброї.
    Дякуємо за Ваше звернення.»

    вот так, Мист теряет клиентов которые были лояльны годами.
     
    berger2000 подобається це.
  16. berger2000

    berger2000 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.157
    Адреса:
    Полтава
    Все хорошее быстро заканчивается и чем оно было лучше - тем быстрее.
     
  17. unhipler

    unhipler Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    113
    Адреса:
    Австралія
    Питання, в цілому, не в Міст чи НП, а в нашій митниці, яка стала творити якусь жесть,

    Кобура до ПМ полімерна, наприклад - вже "частина зброї" - от фото від брокера митного, що пояснював проблему.
     

    Images:

    PM.jpg
    berger2000 та Mashkara подобається це.
  18. Hind244

    Hind244 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    158
    Колеги, в когось є свіжий позитивний або негативний досвід щодо придбання товарів для зброї за кордоном? Є бажання придбати колліматор у США або Німеччині і завести його НП, бо ЮПС або ДХЛ вій у ціну теплака мабкть вийду тут:)
     
  19. Somelse

    Somelse Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    237
    Адреса:
    Одеса
    Ви можете звичайно, ризикнути, але цитую з сайта НП

     
    berger2000 подобається це.
  20. crash2032

    crash2032 Gefreiter

    Повідомлення:
    73
    а чи хтось привозив кріплення для оптики? типу моноблока з амазону? наче й не частина
     
  21. andrij.7

    andrij.7 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    kyiv
    Купляв моноблок якраз на Амазоні - приїхав.
     
    crash2032 подобається це.
  22. crash2032

    crash2032 Gefreiter

    Повідомлення:
    73
    через шо везли, якшо не секрет?
     
  23. Boogaloo

    Boogaloo Oberschütze

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    250
    Лоти
      на продажу:
    105
      продані:
    596
    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Ukraine
    Кріплення їхало без проблем, всі супутні аксесуари для оптики взагалі легко.
     
    crash2032 подобається це.
  24. crash2032

    crash2032 Gefreiter

    Повідомлення:
    73
    теж спитаю який сервіс юзали?)
     
  25. andrij.7

    andrij.7 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    kyiv
    Easy express
     
  26. Money

    Money Schütze

    Повідомлення:
    6
    Я брав моноблок, доставка була через НП, все приїхало.

    Ризик звісно є, але різниця в ціні в три рази від зеленого магазина то вагомий аргумент.