«Дитя войны из России» Алекс Васильев

Тема у розділі 'Література', створена користувачем Dietrich88, 11 січ 2020.

  1. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.331
    Адреса:
    ...
    Нещодавно дізнався про існування такої книги , юного помічника Вермахта який в 2009 році написав книгу про свої подвиги. https://topwar.ru/29771-ditya-voyny-iz-rossii.html

    Цікаво було б дізнатися чи читав хтось цю книгу з форумчан, дайте будь ласка характеристику чи варто приділяти їй увагу, і саме головне де її знайти.
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 5 шт.)
      Лімітований наклад всього 100 примірників
      130 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Чудова якість. Тверда обкладинка. Лімітований наклад книги в 200 примірників
      550 грн.
    3. (в наявності 5 шт.)
      Новинка. Якісна поліграфія. Тверда обкладинка
      360 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Лімітований наклад всього 100 примірників
      650 грн.
    5. Том 3 - Пулеметы. Гранатометы. Противотанковые ружья. Книга в майже ідеальному стані, є тільки неве...
      2000 грн.
  3. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Повідомлення:
    1.264
    Адреса:
    Ländle
    Читав
    IMG_20200111_221604.jpg IMG_20200111_221726.jpg
    Питання складне, тому що все залежить від індивідуальних вподобань та очікувань від певної книжки або жанру. Тут ви не знайдете екшену або детального опису бойових дій, тому що це - історія життя звичайної людини, дитинство якої припало на страшний час. Автор спочатку коротко описує свою сім´ю та дитинство перед війною, потім розповідає про побачене та пережите ним у воєнний період (в основному побутові епізоди). Майже половина книги присвячена післявоєнним сторінкам біографії.
    Інтригує незвична доля цього хлопчини, адже на відміну від всіляких "піонерів-героїв", імена та діяння яких десятиліттями були у всіх на слуху, нам пропонується поглянути на війну під незвичним кутом - очима "сина полка", який прибився до німецької частини і пройшов з німецькими солдатами шлях до капітуляції. Даний факт, який за радянських часів затаврували б як наклеп та єресь, і тепер, безумовно, викличе когнітивний дисонанс та нестерпне печіння в області сфінктера у хворих на "побєдобєсіє". Це прекрасно ілюструють істеричні коменти русні за посиланням вище.
    Уже це варте того, щоб ознайомитись з даною книгою, хоча це й не те чтиво, яке сподобається кожному.
     
    Dietrich88 подобається це.
  4. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.331
    Адреса:
    ...
    Треба було одразу тебе запитати. :)
    Дякую за рецензію, тепер хочу її знайти але з перекладом.
    То книга твоя і з автографом автора? :eek:
     
    David Della Rocco подобається це.
  5. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Повідомлення:
    1.264
    Адреса:
    Ländle
    Я не знаю, чи взагалі існує переклад, швидше за все - ні. Наскільки мені відомо, це - регіональне видання з невеликим накладом. Я взагалі здивувався, що про нього стало відомо.
    Таки да:)
     
    Dietrich88 подобається це.
  6. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.331
    Адреса:
    ...
    Ютуб зробив його відомим...

     
    David Della Rocco подобається це.
  7. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Повідомлення:
    1.264
    Адреса:
    Ländle
    Подивився відео :smile_10:. Що тут сказати - типова риганина компілятивного характеру від чергового недолугого "блохера" у стилі "сволочі Родіну прєдалі, а от піонер Вася та піонерка Стася єдінолічно знищили мульйон гітлерівців, підбили стопіцот фашистських танків та автомашин, пустили під укіс овер 9000 ешелонів з "тиграми", "фердинандами" та радянськими громадянами, яких мали вивезти у фашистську неволю. А як вмирали, то гордо плюнули в пику окупантам і крикнули: "Хай живе Комуністична партія та безсмертна справа Леніна-Сталіна!"
    Я впевнений, що книгу Васильєва блохер точно не читав, а натягав загальних деталей з наведеної вище статті. В топку цей шлак, рекомендую почитати дослідження Володимира Бровко "Дети войны", який на основі доступного матеріалу катком пройшовся по легендарним "юним героям".
     
    Останнє редагування: 12 січ 2020
    константин СКВ та Dietrich88 подобається це.