Ціна правди

Тема у розділі 'Фільми не про війну', створена користувачем kelt, 3 жов 2019.

  1. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.277
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    У 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме відкриття Джонса стали підґрунтям для написання алегоричного роману «Колгосп тварин» (1945) Джорджа Орвелла.

    Біографічна драма «Ціна правди» заснована на реальних подіях. Знято фільм у копродукції Польщі, Великобританії та України. Екранізувати історію взялася польська режисерка Аґнєшка Холланд. Державне агентство України з питань кіно виділило 25 млн. грн. для виробництва стрічки. Знімали фільм в усіх трьох країнах, причетних до виробництва. Серед українських міст працювали у Києві та Харкові. Більшість акторів – британці.

    Проект фільму є переможцем 10-го конкурсу кінопроектів Держкіно в категорії Тематичні ігрові фільми (до 85-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні). Загальний бюджет стрічки складає ₴262,2 мільйона, з них ₴25,9 мільйонів — частка надана українським Держкіном у 2017 році.

    Режисер: Аґнєшка Голланд Автор сценарію: Андреа Халупа Продюсер: Клаудія Смея, Станіслав Дзідзіч, Єгор Олесов, Ангус Ламонт, Андреа Халупа У ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Джозеф Моул, Кеннет Кренем, Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала, Аліна Ковальська та інші Жанр: історичний трилер Виробництво: Film Produkcja за підтримки Polish Film Institute, Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Jones Boy Film. Дистрибутор в Україні: MMD UA та FILM.UA Distribution.

    Дивіться фільм «Ціна правди» у кінотеатрах України з 28 листопада 2019 року.

     
    Set Izengrimm, Боб67 та tms подобається це.
    1. Редкая (тираж 5000 экз.) книга на украинском языке изданная издательством Малік в 1928 году в Харько...
      300 грн.
    2. Преложу редкую книжку - "Словарь терминов по эксплуатации и ремонту". Министерство обороны...
      80 грн.
    3. Состояние по фото, страницы на месте. Лоты комбинирую. Смотрите другие мои лоты. Отправка Новой поч...
      160 грн.
    4. Брошура нова, без втрат. 1957 рік випуску. Пакування за МІЙ кошт.
      85 грн.
    5. Продам НСД на АК (не АКМ, а именно АК) 1957 г.в., на всех иллюстрациях ранние АК и АКС с фрезерованн...
      111 грн.
  2. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.277
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Перший промо-постер до фільму (2018)

    промо.jpg
     
    рональд подобається це.
  3. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.277
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    [​IMG]
    Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)

    Якщо хтось досі не встиг на "Ціну правди"... Фільм прекрасно зроблений (якраз із точно виваженою дозою "недомовок") і обов'язковий до перегляду. (Тільки попередньо варто, хто не в темі, прочитати якщо не сам Орвелів "Колгосп тварин" - хрестоматійну сатиру на радянський тоталітаризм, знану в англомовному світі кожному школяреві, - то принаймні історію цієї книжки та її українського перекладу, бо в фільмі саме вона є наскрізною, від першого кадру, метафорою, яка всі образи й смисли складає в правильний пазл, і якщо для вас "Animal Farm" - це не "Колгосп тварин", а "Скотний двір", як не шаріючись пишуть укр. газети)), то ви, швидше всього, так і будете цілий фільм дратуватись, не розуміючи, до чого там Орвел і чи не краще було б без нього, і взагалі чому Голодомор показано не так, як ви сподівались)), - тоді як цей фільм насправді НЕ про Голодомор, він - про Колгосп тварин, у прямому й переносному сенсі, аж до дня сьогоднішнього, і Аґнєшці Голанд за нього дійсно належиться "Оскар" від кіноцеху - і щира дяка од українців: за точно "виставлене" місце нашої національної трагедії в новітній історії людства).
     
    рональд подобається це.