Беcпроводная гарнитура для копа

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем kt315, 26 жов 2015.

  1. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Наверно стоит антену поискать в трансмисере.и добавит 1 см . .. я так понимаю
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Сумка, использовал как сумку для находок. Крепкий материал. Хороший крепкий ремень. Удобная. Ещё дол...
      125 грн.
    3. Утримувач для ліхтарика або пінпоінтера - надійне та компактне кріплення дозволяє закріпити, наприкл...
      115 грн.
    4. Новый скуп заводского изготовления из нержавейки 1,5мм. Размеры: длина 290мм Ширина 200мм Вес 1кг Г...
      1500 грн.
    5. Матеріал: пластик / всередині наповнювач Розмір зовнішній: 13 см x 8.8 см x 3,8 см. Розмір внутрішні...
      120 грн.
  2. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    спасибо. бум посмотреть
     
  3. Хочу копать

    Хочу копать Obergefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Украина
    Только нужно искать магазин со старыми ценами, у меня в другом магазине в 1,5 раза дороже были
     
    gans1969 подобається це.
  4. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Здравствуйте . Кто то пользовал вот такую Корею (Наушники беспроводные Sport радио (mp3 ) MJ-168 ) ?
    Из плюсов ,дисплей, кнопки управления, MP3, FM-радио, переходник под карту памяти microSD,съемная батарея BL5C , как в старой нокиа. Цена 180 гр.

    [​IMG] [​IMG]

     
    Останнє редагування: 21 гру 2017
  5. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    такі самі як і н65, але не пишуть на скількі вони Омів ...
    тобто, для копу вони напевно підійдуть, але для побуту за таку ціну наврядчи
     
    bassomisha подобається це.
  6. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Поясніть, навіщо вам "оми" бездротових навушників?! - От вам і наслідки потужних розгонів деякими "експертами з усіх питань" технічних термінів по хвилям широкого загалу :D
     
    batona, Amadeu$ та bassomisha подобається це.
  7. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    бездротові без батарей перетворюються на дротові, так що, хай юудуть ті оМи _)))
    а взагалі, на 4пда радять меньше двухсот баксів на бездротові не витрачати _)))
     
    bassomisha подобається це.
  8. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Я , взоголі, думав заколхозить з захисних навушників за 70гр.+динамики з будь яких ламаних,чи koss, або sven продають+ будь яке радіо,чи мр3 приймач з FM , чи тел.,що валяються по хаті.
    Ну і окремо передавач.
     
  9. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Привіт!
    То чи знайшов хтось недорогий і стабільний варіант бездротової озвучки, без маніпуляцій з паяльником?
     
  10. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Привіт .
    Начебто в першому пості все є. Чи наскільки недорогий ?
     
  11. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Було б непогано про конкретну модель почитати від реального користувача копача. Бо тільки починаю в неті дивитись на ті трансмітери-шмітери, починає мозок кипіти.
    Кидають посилання на приблуди а там в хар-ках блютуз 2.1, хоча всі кажуть що треба не менш 4.0 , ще й морока з паянням якихось таємничих штук))
    А на рахунок ціни... особисто для себе ще якось можу виправдати до 600 грн. Це максимум радіовуха Бінгл і Рапо. І нема гарантії що не доведеться щось "покращувати"
    І відчуваю що такі "душевні метання" можуть призвести до зриву даху і покупки комлекта Детекнікс)).
     
    Останнє редагування: 29 гру 2017
    SYRYUS, Gordan13 та bassomisha подобається це.
  12. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Не став мудрувати і винаходити велоспед,а просто купив трансміттер. Результат порадував. Ніяких затримок. Батарейку штатну тільки випаяв і втулив старий і трохи підпухлий акум від телефона, примотавши ізол. стрічкою. Виглядає така конструкція не дуже, але працює. Вистачає до чотирьох повних годин. Поставити більш живий акум, то вийде набагато більше годин роботи. Проблема вирішена і закрита. Всім дякую!
     
    bassomisha подобається це.
  13. Zucchinis

    Zucchinis Gefreiter

    Повідомлення:
    61
    Адреса:
    Хмельницька обл.
    Доброго дня! Знайшов у просторах інтернету такі навушники можливо хтось користувався?
     
  14. ts.radomir

    ts.radomir Gefreiter

    Повідомлення:
    80
    Адреса:
    Украина, Полтава
    B616 хорошие уши, умения были такие, но есть одно ''но''-.это из собственного опыта-
    Эти наушники годятся только для цифровых МД ,они отлично работали на деусе ,асе 250, терке 705.но на метталлоискателях Тесоро -это жесть (в плохом смысле) ,звук еле слышен на максимуме,и как из железной бочки.Кортес и ТТ ,все манипуляции с подпайкой сопротивлений ,ничего не дали ,я даже отсылал в сервисный центр Тесоро в Киев,Виталий над ними колдовал,сделал свой кабель,но результат тотже,пришлось продать,а так уши качественные,лёгкие,удобно сидят на голове.на Вайтсе мод +вди от Грина999-тоже не работали нормально звук был никакой как из ведра
    Так что для аналога,они не годятся.
    Р.s вот нашёл на олх интересные уши ,может кто знает что за интерестный девайс?
    Трансмитер прикольный маленький на магните,у нас просят 1200 грн дороговато,но всеже?
    http://www.avantree.com/bluetooth-aptx-low-latency-headphones-audition-pro.html
    https://www.aptx.com/products/avantree-audition-pro-wireless-headphones
     
  15. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    я вот взял на маску такие бинглы......Не дорогие как для такого плана ушей.....Взял на пробу.Даже если и не подойдут денег немного стоили.Вобщем опробую и отпишусь
     
  16. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Как и обещал пишу по бинглам на маску 4про.Сегодня забрал и дома опробовал.В двух словах БОМБА.Работают отлично.Ничего не допаивал и не перепаивал.Все четко слышно.Запас по громкости огромный.Были до них питоны за 100 бачей....Бинглы ЛУЧШЕ.Намного удобнее родных масковских безпроводных.Могу смело сказать тем у кого маска берите парни не пожалеете.
     
    bassomisha подобається це.
  17. гена бобков

    гена бобков Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    310
    Адреса:
    Подолье
    Что за бинглы? Можно полное название?
     
  18. Хочу копать

    Хочу копать Obergefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Украина
    Камрады, а что если поставить в наушники динамик от трубки телефона ( старого, проводного, стационарного ) ? там сопротивление 150 Ом.
    правда частоты урезаны до 8 тыщ. и не надо никаких КОССов-дешево и сердито может быть?
     
  19. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Конечно может, но громкость звучания будет меньше, хотя для наушников это не критично - стоит попробовать. "КОСС" для МД - это гламурный перебор.
     
  20. Хочу копать

    Хочу копать Obergefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Украина
    Спасибо. Так я тоже чтобы отказаться от дорогущих ушей если можно аналог дешевый подобрать, МДшные магазины КОССы продают для МД за 1300грн., но точно не помню там у них 120 или 150 Ом., за что такие деньги? динамики в телефон по 15грн. 150Ом. и в радиотелефон ( трубку ) динамики по 25-30Грн от 50 до 150Ом.
     
    Wolfgrey подобається це.
  21. zong

    zong Oberschütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    україна
    Доброго вечора.Купив собі на барахолкі радіо навушники.Ніяких розпізнавальних знаків немає.Живлення 2ааа.Режими А та R.На першому працює через кабель,другий чути шуми радіо.Що хотів спитати,чи можуть вони бути під якусь одну частоту "заточені"? Та через трансміттер до детектора будуть працювати(транс ще не купив).
     
  22. zong

    zong Oberschütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    україна
  23. zong

    zong Oberschütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    україна
    IMG_20180215_220452.jpg Трошки краще фото.
     
  24. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    їх треба розібрати та допаяти до антени додатковий дріт
     
  25. zong

    zong Oberschütze

    Повідомлення:
    46
    Адреса:
    україна
    завтра розберу підскажете,що і куди паяти.