107 річниця з дня народження видатного українця Ярослава Стецька.

Тема у розділі 'Вітання', створена користувачем анатолий., 19 січ 2019.

  1. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    15.920
    Адреса:
    Крутого хутора
    Руслан Кошулинський разом із побратимами вшанували Провідника ОУН
    19 січня є знаковим днем для українських націоналістів. Адже саме сьогодні країна відзначає день народження геніальної людини, активного представника ОУН, який поклав своє життя на вінець боротьби за незалежність України – Ярослава Стецька.
    Відзначити 107 річницю дня народження видатного українця, уроженця Тернопільщини, прийшли представники ВО ” Свобода”, “Правого сектору”, КУН, а також єдиний кандидат націоналітичних сил на посаду Президента України Руслан Кошулинський.
    “Сьогодні ми вшановуємо пам’ять людини, яка своєю науковою працею та інтелектуальною спадщиною наповнює українських націоналістів правилами та взірцями. “Без холопа і без пана” – саме ці слова Ярослава Стецька є максимальним дороговказом для втілення сьогоднішньої України. Він був неймовірною постаттю, яка показала, що український націоналізм – це не те, що малюють наші вороги, це вольові, освідчені, духовно і фізично загартовані люди. ” – коментує Руслан Кошулинський.
    Сенсом життя Ярослава Стецька була сильна, самостійна держава. Найвищою цінністю для українського націоналіста є ідея нації, інтерес нації. Безкомпромісна боротьба та жертовна праця задля добра і величі рідного народу є обов’язком кожного українця. Саме тому, на думку Руслана Кошулинського ідеї Ярослава Стецька повинні стати взірцем для кожного українця.
    “Нам всім потрібно брати зразок і вчитися у великого українця Ярослава Стецька. Тож, товариство, напиваймося з його праць, поширюймо його думку. Сьогодні я маю за честь брати взірець з такої людини. І я переконаний, що його ідеї і напрацювання будуть основою моєї виборчої кампанії. Незабаром, 22 січня,у День Соборності України ВО “Свобода” проводить партійний з’їзд разом з нашими побратимами із націоналістичних організацій. І гаслом цієї кампанії власне і будуть слова уродженця Тернопіля Ярослава Стецька!”- підсумовує Руслан Кошулинський
    [​IMG]
     
    Лісоруб подобається це.