Реклама на REIBERT.info
Доброго. Яка довжина внутрішнього шва,?
Дякую за пiдтримку, Друже! Добра, миру, та злагоди! Рекомендую до співпраці! З повагою
Доброго. Візьму другу... З пов.
Потопчусь... в черзі.
Аж досадно, як щось достойне то на недоросткiв. З пов.
Вода стає прозорою пізньої осені і взимку.. А на рахунок загубника, то кому як везе.. Все добре буде.. А як не повезе то і в церкві морду...