Реклама на REIBERT.info
Так, вже все активне) Новачкам, якщо буде подібна проблема, просто трохи часу почекайте після заповнювання всіх даних.
В мене щось не з'являється кнопки створення. Дані заповнив, як по реквізитам оплати, так і по доставці. Але пише, що ви не можете створювати лоти....