Реклама на REIBERT.info
Колеги хтось цікавився темою протидронового варіанта кулі для SA9?
Доброго часу доби. Не погоджусь з Вами. Користь від нього є, свинособак лякає до усрачки вони навіть забувають про МГП. Тому нормальний варіант....
Доброго часу доби. Колеги можливо хтось поділиться досвідом використання каліматора на SA9. Чи є якісь поради щодо підбору калліматора.
Дякую спрацювало.
Ок. Дякую. З приводу приклада. Я не можу зняти пластик з труби, щось не дає
Шановне товариство, якщо повторюсь то перепрошую. Чи може хтось надати покрокову інструкцію, або рекомендації як зняти приклад на Akdas, з нової...