Реклама на REIBERT.info
Але це дата, при якій УВВ ще не існувало…
У них трофейні пілотки, а які ж вони були ще ? Суконні були , але там покрій і форма інша. А стосовно ременів, я вкурсі, і в них доволі рідкісні...
Трошки спробував в реставрацію фото через ШІ
То мабуть печатний левик
https://www.patreon.com/posts/152235155?utm_campaign=postshare_fan
https://www.patreon.com/posts/152233438?utm_campaign=postshare_fan Повна справа
Ось ще список осіб
Додам від себе. Таке враження, що це явно має відношення до якоїсь козацької частини, враховуючи Кубанку, систему звань для Східних народів
Розвідник із тієї Конотопської школи. Подарував цю світлину, якраз тому козакові На грудях Відзнака для східних народів
На території Сумщини , в місті Конотоп, в період Другої світової війни знаходилась розвідшкола "Абвергрупа-205". Є одна світлина з цієї школи...
Ось код цього фото Bild 101I-085-3481-05 Штучний інтелект вказує, що це одна і теж людина
Ось 454 ий, навряд то було в складі УВК
Кітель то, зроблений для козачої частини на західному фронті
І чим вона російська ? Стандартна форма герру , та обшива згідно наказу 5000/43 для УВВ та РОА
Доволі якісне студійне фото вилізло
Це капець, я теж шукав, не знайшов
Трохи освіжу тему Може хто допоможе в визначенні ориганільності щитка? Таких реплік я небачив
Вітаю камради) А є табличка з малюнками звань та погонів для УНА?
Не замінна в жаркому кліматі тактична футболка, яка підвищить ваш рівень комфорту в нестерпну жарку погоду. Має вільний крій, не буде сковувати...
Странно, но мне кажется, что все бюджетные копии, это и есть реплики реплик)
Я имел ввиду копию аля АТФ, пантер сторе
Но только мало кто хочет тратится действительно на качественную копию, а не дешевую пародию )
Покажіть)
Нарешті нові пруфи приїхали, а я казав що 100% в них були такі знакі розрізнення
Еще вот в тему