Реклама на REIBERT.info
Повірте воно того варте не пожалієте
Доброго дня мій колега має савадж 64 тейкдаун час від часу є втикі патрона недосипання а так працює ну порівняйте іномарку і жигуля їде і то і то
Маю ругер тейкдаун у нержавійці дуже задоволений апаратом
Діабола з ободком 16кал. ціна 1500грн
документа на придбання на руках за 500 договоримся
Дякую за запрошення, але шкода, потрібно далеко їхати. Хорошої Вам екскурсії!!!!!!