Реклама на REIBERT.info
То ви не перший хозяїн?
Якого року прилад?
Теж такий мав.Відкоаав біля городища.Продав на віліті за грубі гроші
На диво гарний стан.
Впізнаю стиль Такі мури.:D
Чого питав,бо отак хазарську сокиру напарнику вітдав.Гадов поламана сучасна,згодом на віліті подібну побачив,до нього,а він кацапський син каже...
Дякую ,почухаю болгаркою і ще 100років служитиме.:beer:
По предмету є що сказати?яких років ?нащо воду в ступі товкти?Молоток каменаря,кірка,кірочка так добре?Більше не пишіть про кельми бо до предмета...
[ATTACH][ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]З останніх знахідок.
Судячи с заміру супротиву[ATTACH][ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]Катушка йде с захистом.Ціна 1000гр.т.0506713419.
Ще напишіть фото на вагах.У нас в селах це називають кельмою.Як є що сказати по справі то кажіть.Нема проходіть мимо.Збетежило провушина під ручку...
Знайшов торічь ,смутило отвір круглий як на давніх сокирах.Рукоять то вже я зробив.Дякую на перед.[ATTACH][ATTACH][ATTACH]
Розміри чого?Тема не моя.
У гарному стані вушко ціле.
Мені цікава,дивлячись ціна-стан.
https://violity.com/109787619-bidon-dlya-vody-vermaht-5l Можливо когось зацікавить Просто з ним перепутав.
Не фляга згоден.Скоріш за все для гідравліки або для тормозухі.для тих ето не читає попередні пости.
Притянуто за уши.[ATTACH]А вот знаки выпускались по всей империи.
На паливному стояв кранік.
Дивився світлини цего Гранд Маріна -дуже гламурний та вичуварний заклад.Гадаю цей знак службовий для персоналу заклада.Це моя особиста думка.
[ATTACH]
Дякую за роз'яснення,я їх часто находив та гадав що це крутілка від лампи.
Це крутілка від гасовой лампи.
Так я великий гуманіст.
Треба ловити мишів та стірілізувати,тоді не будуть розмножуватись.Не дякуйте.