Можно спросить в теме про ножики-зачем вам столько ножиков, или про стволы -зачем вам столько стволов?Каждый фонарик имеет свое предназначение ,для каждой конкретной ситуации.Я бы еще мощных прикупил.Но прожекторы мне пока не нужны.Решил перейти на литий 18650,средний в верхнем ряду-позволяет до двух недель получать освещение.
ось ще один тактичний ліхтар Кремнёвый пистолет с фонарём. Франция, конец XVIII века. Пистолет снабжён двумя замками, один из которых зажигает фонарь. Также у пистолета присутствует специальная подставка, позволяющая зафиксировать его на ровной поверхности.©
- Доктор я боюсь темноты и стоматологов! - Ну со стоматологами всё понятно, а темноты то почему боитесь??? - Ага, а вы знаете сколько стоматологов могут спрятатся в темноте?! .
http://photos.militarist.ua/resources/photos/1882/138991.medium.jpg Як на мене -кращій. Висить на кітелі, завжди під рукою. Червоне світло дуже зручно при нічних покопеньках на пляжу. От тільки батарейки не розповсюджені.
Ну раз то поїхали. 1й. Постійно прописаний в службовій машині. Світить дуже гарно. Акумулятора хватає на 7 - 8 годин. Що подобається Маде ін Україна). Індикатор зарадки - розрядки. Міцний корпус. (падав , мок під дощем, витримує тяЖкі удари долі ). Що не подобається Тяжкуватий Дизайн не від Версачі. 2й USB Merida служить на велосипеді і в кишенях. Що подобається Маленький , компактний. Зарядка від любого usb портаю. Що не подобається Нема индикатора зарядки - розрядки. Слабо світить. 3й Один з самих перших ліхтарів . Проотиударний - водонепроникний. Пройшов вогонь -воду і мідні труби. Тягається в залежності від ситуациї то в машині то в рюкзаку , штанах, в ящику з інструментами та ін. Що подобається. Маде ін Україна. Дійсно протиударний товстий корпус. Що не подобається. Корпус трохи загладкий. Світодіодий ( 6 шт як китайських запальничках). Аж 3 мінібатарейки - замінив на акумулятори , але геморойно витягувати на зарядку. 4й Китайський шокер - ліхтарик. Прописай в рюкзаку. Що подобається. Зручний, дизайн, світовіддача. Шокер лякає собак коли катаюсь на ровері. Що не подобається. Окремий шнур - зарядка. Досить щвидко сідає акумулятор. 5й Дурацький міні ліхтарик - запальничка. Прописаний як резервний ліхтарю - шокеру в рюкзаку. Що подабається. Турбо - запальничка. Що не подобається. Ліхтарик повне Г...О! 6й Налобний Atum H2 XR-E Прописки - немає)))). Тягається всюди валяється теж. Що подобається Гарно світить. компактний. 2 зарядки. Що не подобається. Мало часу світить. + шт 10 різних радянсько -китайський ліхтарів які років 5 мирно спочивають у шуфляді.
Камради, хтось користується ліхтарями компанії ThruNite? Судячи з оглядів, дуже не погані ліхтарі за розумну ціну.
Маю два китайчика 5вт і 10вт, та налобний 10вт і налобник Пэтцл ще на лампі, який ще не встиг переробити.
У меня один такой как на картинке выше. Светит сильно, но аккумулятор садит быстро. Сильно им не насветишься, разве что в небо ночью лучь по пускать, да побаловаться. Второй фонарь вот такой Внутри аккумулятор на 1700ма, зарядка. Тамже в корпусе шаговый в качестве генератора и 4 ионистора. Если сел аккумулятор, а надо срочно присветить, то достаточно 50оборотов ручки и фонарь светит 8минут, потом начинает уже потихоньку свет слабеть. Есть еще налобный на аккумуляторе, но им реже пользуюсь.
Как сказал Генри Форд : "Цвет автомобиля может быть любым, при условии, что он черный", а я хочу перефразировать: "фонарик может быть любым, если он Fenix".
Так, а де ж Ваші аргументи? Я вважаю, ліхтарі Nitecore мають рівну з Fenix якість, при цьому вони краще продумані (можливість ставити ліхтар на кнопку, режими роботи, індикатор заряду акумулятора і т.д.) та дешевші по ціні.
оживлю трохи тему в мене ось такий ліхтарик старенький, та світить справно. Завдяки камараду з форума маю таку гарну річ німецького походження.
Світить звісно гірше чім BL 2826 але якось так приємно його навіть в руках потримати. Система там проста як 2 сірника , Батерейку плоску можна знайти на базарі .Світить яскраво при попаданні в очі ефект не гірше чім від Байлонга 4.
Навіть важко уявити, що цей ліхтар світив в руках якогось німецького піхотинця біля 60ти років тому. Так, використовувати річ з історією, має бути дуже приємно.
Я думаю скоріш 70 років тому .Мені подобаються речі з історією тому, Не зважаючи на свій вік тішився ним цілий день як мала дитина Гарна річ і думаю послужить ще не один десяток років.
плоская батарейка не проблема и есть переходники-плоский корпус,куда вставляются 3 батарейки АА.Полный аналог за меньшие деньги и без дефицита.У меня несколько фонарей,и здоровенный на аккумуляторе,типа в выше постах есть такие,с ручкой,и самый мощный-в кулаке помещается,но светит,реально светит,метров на 300.Нонейм,подарок волонтеров,батарейный.Один очень мощный светодиод.Линза и регулировка точки плавающая.
А я вот думаю - из чего бы сделать освещение в палатке? Что подобрать из недорогого, чтоб редко пользоваться, может раза 2 в неделю\месяц, по часу. Без наворотов и брэндов, чисто мягкий свет, как полумрак.