Розкажу рецепт гуцульської маци, яку в нас називають "пісні коржі". Для випікання їх потрібна тільки мука, вода і сіль. Замішують тісто до консистенції "як на вареники". В домашніх умовах тачалкою тісто роблять товщиною близько 5 міліметрів і випікають на металевому "бляті". В "польових" чи точніше "лісових" умовах випікається на будь-якому металевому листі, а при відсутності такого у вогнище кладеться каміння, на якому і випікається справжня кошерна гуцульська маца.
Одним конкурентом меньше-весь хабар мий,бо снигу у нас нема.Сьогодня пидняв-Фибулу-КР,2 геллери 1898р.1 лею 1924р.пив копийки 1912р.Негусто,але и не зовсим пусто.
Рецептом можливо і ні... А от технологією.... Для жидівської потрібна посуда, а мою можна так, як колись наші предки: тісто замісити на пеньку, або на розколотому шматку дерева, спекти на камені. Жиди за такі умови певно не чули ще з часів виходу з Єгипту. Цей спосіб дає можливість забезпечити себе хлібом, переносячи тільки муку, та ще можливо сіль (не завжди, бо в наших місцях соляних джерел не бракувало).
Щось швидко справились у такий короткий день. У мене є десь 300 метрів (по висоті) вільного простору без снігу, тому надіюся завтра прогулятись. А сьогодні я за сантехніка
Тільки що з лісу.ходив на розвідку.Геть ніц.одні осколки.та *бухарські динарії.Єдина знахідеа.це патрик від ТТ.А погода просто суперова.вітру немає.близько 0.Сонечко вийшло.а від мосКАЛів чорні хмари сунуть.
Якби ж то... В останній час постійно рве деталі водопроводу. Схоже що оті латунні штуки випускають зовсім не з латуні...
У мене ніби зіткнулися дві території з різною погодою - у сторону Вашого місто видно небо, а в сторону гори Р... густа хмарність.
Знайомі колись носили оту "латунь" до лабораторії,так склад там не визначили,тілько гроші викинули за аналіз.