А у нас на Дніпрі всього мінус вісім , ноги покоцав поки заліз до води , крига ламається та боляче шкрябає - але то я сприйняв як деяке ускладнення та Господнє випробування на силу духу . Опісля мене вже як після криголаму люд почав бовтатись , щоправда змерз набагато більше чим в минулому році . Зараз сиджу та ноги на батареї відігріваю , принципово спитрним не лікуюсь в такий день . Ще раз зі Святом вас , колеги . Душевної рівноваги та емоційної стабільності , здорового глузду та миру в ваших родинах !
Окунулся в купель (дубовая кладка глубиной 1.5 метра ) вода -родник проточный . Ощущения выше нормы ...... впрочем , как и на протяжении уже 5-ти лет . Всех со Святым Праздником Крещения Господнего .
Лично я атеист, но в крещение купаюсь, потому что прикольно, и не более того. Окунаясь в холодную воду, о боге думаю меньше всего.
С Праздником, православныя!!!!!! Работал на смене, но в 23.00 поставил 3 ведра воды на улице. В час ночи трижды окатился.