Камраден, традиційне питання вибору, не проходьте повз.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Fred, 2 січ 2013.

  1. Fred

    Fred Feldwebel

    Повідомлення:
    615
    Адреса:
    Україна, Фастів
    Всіх вітаю.

    Я стикнувся з питанням вибору. Покупею вже не перший рік (користувався Кардиналом Проф.), а тут вирішив перейти на якісно новий рівень. Ну і вибір ліг між Whites MXT PRO (обо просто МТХ) та Teknetics T2 Special Edition Black. Копаю як по війні так і старовині. Прилади приблизно з однією частотою. Знаю, що Т2 не зберігає налаштування та намокає катуха (лікується герметизацією). Також відомо, що МХТ комплектується 9,5" катухою, а MXT PRO в різних джерелах по різному 12" чи 9,5" (тут перше питання від чого це залежить?).

    Ну і головне питання в практичному використанні, як можна порівніти ці прилади - якість дискримінації/глибина????
     
    1. Подводный пинпоинтер с дисплеем ,на котором изображается расстояние до цели и заряд батареи,имеет 9...
      1249 грн.
    2. Оновлена версія підводного пінпоінтера GP-Pointer Q05. Унікальна схема та плата пінпоінтера, три реж...
      800 грн.
    3. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера Пинпоинтер малыш ФМ2, малыш FM2. Компл...
      50 грн.
    4. Данный корпус рассчитан для установки герконового выключателя (установлены магниты на поворотном кол...
      300 грн.
    5. Характеристики: Індикація тривоги: звук та вібрація з'являються одночасно Чутливість: Гарна чут...
      1200 грн.
  2. Uargen

    Uargen Leutnant

    Повідомлення:
    2.223
    MXT pro с завода идет только с 12" моно катушкой.
    У T2SE катушки отличного качества. Я продал около 200 приборов не у одного проблем не было с катушкой.
    Лично мне больше T2SE нравится -у него и две катушки в комплекте.
    Да к стати 1050$ стоит более мощная модель вайтса VX3
     
  3. Fred

    Fred Feldwebel

    Повідомлення:
    615
    Адреса:
    Україна, Фастів
    Дякую. От в принципі за MXT pro я так і думав (з початку), але на наших сайтах присутня інформація і про 9,5" (не буду вказувати на яких). З приводу Т2, катуха там нормальна, але не герметична, почитайте хочаб розділ продаж, фактично всі ідуть власноруч замазані герметиком і за відгуками камрадів знаю, що фішеровські "лапті" течуть.

    З приводу Т2 більше подобається - чим саме, мене цікавить глибина та якість дискримінації, можливість нормально копати по чорним металам (війна), але в той же час щоб і (наприклад) олов"янисту бронзу чітко визначало кольровим металом.
     
  4. Uargen

    Uargen Leutnant

    Повідомлення:
    2.223
    То что мажут катушки герметиком-не означает что они текут.
    Т2 один из лучших приборов для поиска оловянистой бронзы
     
  5. Fred

    Fred Feldwebel

    Повідомлення:
    615
    Адреса:
    Україна, Фастів
    ну тут стримуючий фактор, неможливість зберігати налаштування в Т2, при кожному включенні всі налаштування потрібно забивати по новому.

    І все ж цікаво побачити звідну таблицю по глибинам, по МТХ pro на ревью бачив, але по Т2 якось не було.
     
  6. Uargen

    Uargen Leutnant

    Повідомлення:
    2.223
    глубина обнаружения в грунте для таких приборов может значительно отличатся от грунта. Это надо сравнить два прибора в одинаковых условиях и на одинаковые цели.
    И не забывайте что на МХТ 12" катушка моно которая сама по себе глубже такой-же 12"дд катушки
    А на T2 катушка 11*7дд что равно примерно кругу 8,5"
    Возможно глубина у МХТ будет больше а вот разделение 100% значительно хуже
     
  7. Fred

    Fred Feldwebel

    Повідомлення:
    615
    Адреса:
    Україна, Фастів
    А як з приводу копу по війні? Як дані прилади реагують на великі залізяки?
     
  8. Wolfgang74

    Wolfgang74 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Киев город-герой
    Камрады, а не было ли у кого нибудь возможности сравнить вератор и теджон? в чем они уступают друг другу. Ищу себе аналоговый прибор на новый сезон. Не могу определиться.
     
  9. Uargen

    Uargen Leutnant

    Повідомлення:
    2.223
    НЕ знаю как в MXT а в Т2 есть функция перегрузки. Если недалеко от катушки большой предмет ~0-12см то прибор начинает выть сиреной