Я вчора також надумав їхати на поле шукати монети, Але перше пішов в ліс забрати недавно викопану гранату. Йдучи до місця ще знайшов 2 саперки і близько сотні мосінських патронів. І уже підіймаючись на висоту де була знайдена граната копнув сигнал який копаю дуже рідко, результатом був кугель, а на самих позиціях при точно такому ж сигналі була знайдена ще одна На полі з цікавого був тільки гудзик або щось на нього похоже з назвою мого міста
Анг № 15, 16 та кугель, стан підкачав та щей з пробкою))) Оттакій мій вчорашній результат. З мінусів загубив покришку та зламав бунсесовську лопатку)))
Раняха так як би "золота" ..... хіба що німецький бойовий інвалід в лісових корчах робив?))) ..........або земля чорноту з неі зжерла)))
Польська бляшка і пряга попали на полі - 2 куски в метрі один від другого... інвалід попався десь в 5 км північніше на іншому полі. А калабаня в лісі км 15 на південь - файно ввалилися, добре, що лебідка є!
Калабаня виглядала цілком безпечною і дорога з твердим насипом, але бувають винятки... Сіли були нормально і мали всі шанси положити бобіка на бік, Бог милував!
Daihatsu Rocky (wildcat) 2,8 турбодизель. Машинка - бомба і в правильних руках навіть в базовій комплектації з мінімільними доробками може творити чудеса!
шось на авторіа ціни на них незрозумілі, роки85-95 а ціна від 4 до 11 тис. у.е.... То яка реально ціна 90=95 року в простій комплектації?