Яб підтянувся але у нас школа українська там навіть уроку такого немає то я ось так якось і пишу ! То я тепер просто буду на Українській писати думаю всі зрозуміють !)
Я ось взагалі не знаю куди дітися математичний клас в день уроків ппц особливо математика щей цей 9 клас екзамени ! 5 екзаменів + екзаменив технікум вступні ! Бо якщо залишусь я умру у мене мозг лопне тим паче моя класна керівничка це вобще ужасна жінка !
Инет есть,мозги тоже.желание нужно только.Чем больше языков-тем лучше перспектива впереди.Лишь бы лень не поборола.
І всі мої муки за одного уроку в 4 класі коли потрібно було кр з алгебри доборе написати і попадеш в математичний клас ! Ось я і попав !(
Але потім ХА-ХА-ХА я переїхав на другий рагон купили квартиру і тут я зустрів свого кращого друга Сергія (Wermaht ua.) і почялося дружба! Завдяки йому я зараз з вами і сам він мене багато чому навчив !
а перейти в іншу школу? або хоча б в паралельний клас? з будь якої ситуації - є вихід. якщо тобі це не подобається і ти не хочеш з математикою зв`язувати все життя - навіщо знущаєся сам з себе?
Я то хочю але проти батька не попреш він каже що довчись тут тобі залишилось 3 місяці !А у мене блін не життя а муки в математичному класі ми блін якісь не такі ми блін навіть книжки купуємо з алгебри якісь задачі не зрозумілі щей кожний день алгебра та Геометрія і з кожного уроку по 2 задачі задають ну якісь завдання і я не можу зрозуміть а от я в технікум буду поступати і записався на підготовчі курси ну блін мені там понятнєй розказують чим в школі !
я тебе розумію)) зараз в школі дуже мало вчителів, які вміють зацікавити до свого предмету. багато залежить від вчителя, але й багато від самого тебе. якщо ти не захочеш - ніхто тебе ніколи не змусить вивчити
Я розумію але блін всі уроки як уроки, а на алгебрі я як обкурений сижу якісь думки лізуть в голову, а як на курси в технікум приходжу на алгебру все добре !
а у мене думки лізуть,хто його придумав?якийсь Архімед хось вигадав а ми його вчимо е нормальні приклади,задачі ті шо треба в житті ,ну не вся ж алгебра та геометрія потрібна.
Не бредь, парень! Куда набросить? Поймёшь со временем что к чему! Учи языки, грызи просто!!! Это единственное что реально пригодится, остальное - ветер!
В першу чергу важливий настрой,тобто отримуєш саме те на що ти настроєний,коли навчишся цим користуватись,все зміниться.А свої проблеми перебільшуєш під впливом оточення,психологічно з якого треба вирватись абстрагуватись і стояти якби з ними,але знаходитись збоку.Юнацький максималізм=проблема яку проходять всі в більшій,чи меншій мірі,головне вчасно її ідентифікувати.
Ми будемо жити і пам’ятати про *WERNER*а по його роботі в темі: Веселі колажі.))) Ця тема вже на 5-ій сторінці : http://reibert.info/forum/forumdisplay.php?f=36&pp=25&sort=views&order=desc&daysprune=-1&page=5
Та он ужо пришел. *WERNER*,ну и гут,что все обошлось! А на счет математики-ничего,вытянешь!Я вот как-то пропустил весь курс математики с 6 по 11 классы,но ЕГЭ-таки сдал!Все наладится,не переживай. А родители-береги их,слушай,что говорят-они тебе добра желают.Ничего,отойдут,распаролят комп,в леса отпустят... С ув.
Какие коллажи?Эт у него надо спросить,чего он их не делает...Говорит же-под арестом (домашним),комп запаролен...
Ты же написал, что он уже вернулся Такие как тут: http://reibert.info/forum/showthread.php?t=162177&page=2