Доброго дня. Знайшов монетку - схожа на петрівську копійку. Я так розумію - тип і рік можна буде визначити лише після чистки
Доброго. На перших фото инша монете..Нажаль , у вашої монети після чистки стан буде незадовільний,шоч знахідка і не така часта..
Зазвичай я не чищу монети у такому стані ( здається що вона підгорівша) ..Хімія її остаточно доб'є..Можна механічно(шабером)..так ,для себе, погратися..
Добрий вечір. Ви маєте рацію - це петровська копійка, 1714 рік, Набережний(?) грошовий двір. Погано видно першу букву (НД або МД). В цьому році багато рідкісних різновидів, але на даному екземплярі багато заробити не вийде - якраз верхня частина монети, де знаходяться потрібні ознаки, або непрочеканена або постраждала від корозії. До речі, перевірте, здається копійка 1853 року - варшавська. З повагою