А где Вы видите стойку зенитного прицела в виде ромба, сверху на кожухе, характерный для MG3? Это или чистый 42, или его юговская копия Застава М.53 или итальянский 42/59. Надо смотреть трубу, под какой припас и остатки клейм.
Це не чистий МГ-42, на це вказують пламегас, приймач стрічки, защібка кришки та й сам кожух придивіться, має різницю, особливо в кінці заклепка. Зверху на кришці та зліва на рамі повинні бути клейма.
О, це досить просто. МГ3 видавали без зенітних прицілів. Вони зьйомні і я їх достаю всім бажаючим за запитом. Бо по дефолту вони всі видаються без зенітних прицілів. Далі — стрічкоприймач з застібкою під пластіковий короб вказуе на те, шо це ондозначно німецька орігінальна модифікація МГ3 під натовський патрон. На італьйцях такого стрічкоприймача з застібкою немае. По бажанню можна поставити, я теж продаю в відповідній темі. далі пламегас однозначно німецький МГ3. У італійця він більш массивний і квадратний, схожий на МГ42. далі, на італійцях скрізь присутній боковий ластохвіст під оптіку, як на калашах. І якраз його немае на німцях. Тут він теж відсутній. Ітого це однозначно німецький МГ3 без варіантів. за югослава промовчу, він там і близько не лежав