Виявляється, НАБУ та САП заважали ще господарю zeлемського, хуйлу особисто, послаблювати Україну путужною корупцією. Відос отут
А як же? А Ви хотіли щоб друзяків зеленої мавпи отак запросто тягнули у в'язницю, та відбирали їх статки?
Це не екологічно - краще міцна мотузка та ліхтар - як струхне, то перереробляти на компост. Вітаю товариство! Погода стабільно непогана - хмари, вітер й до 26 на плюсі. Засолив останні 7 кіло огірків на зиму - тепер буде квасити тільки до поточного споживання. Отримав та заплатив штраф на 1000 злотих і майже втішився з такого рішення справи. Завтра на село та косити решту ділянки, може й шашличка усмажу. Усім гарного дня, а кацапам та зелє3,14дорам слонячого прутня у сраку!
Ну якщо спалити всю зелену шоблу, включно з їх найактивнішими прихільниками та як раз на підняття сільськогоспадарських угідь вистачить..... Ну я так гадаю.
Spoiler Ну ви були праві. Я знову переоцінила розмір міжвушного ганглія цієї хрипатої хуйні. Він таки пробує всіх наїбати. (с) Українська влада, як завжди, зробила хід конем. А точніше — хід опосумом: зверху усміхнена європейська реформа, а знизу — дрібні лапки, що стискають горло. Президент подав законопроєкт, який, за словами пресслужб і речників у телеграмі, "відновлює автономію НАБУ і САП". І це, безумовно, правда. Точніше — така ж правда, як відсутність посадок військових, або «розвиток свободи слова» в країні, де журналістам радять менше питати. А що ж насправді? Так, на перший погляд — "відмотали назад". Автономія антикорупційних органів повернута, руки вже не в кишенях НАБУ, а у власних. Але… тільки тимчасово. Бо залишили найцінніше — "загальний нагляд" генпрокурора. Це такий собі "шеф поруч", який не керує, але все бачить. Володіння такою інформацією у підпорядкуванні президента веде до розуміння, як можна протидіяти у розслідуваннях НАБУ. Генпрокурор по цьому законопроекту — це тепер такий собі "всеосяжний тіньовий спостерігач". Він може в будь-який момент затребувати матеріали будь-якого розслідування НАБУ чи САП. Так, формально він не втручається. Формально він і в політику не йде. Але ж формально — і «Слуга народу» не співпрацює з ОПЗЖ. І далі ще краще. Побачивши щось «не те» — наприклад, справу проти друга президента — він може передати її іншому прокурору, який перевірить дії першого прокурора. Це такий собі прокурорський матрьошковий механізм — лушпиння за лушпинням, а в середині завжди сидить одна й та сама людина, що здійснює контроль. Влада пропихує множинну підслідність. Підслідність це найулюбленіша гра нашої влади. Провадження може вести НАБУ, але раптом ДБР каже: "Це наше!". Потім приходить прокуратура і каже: "Взагалі-то, це наше спільне". І справа про «яйця Глиняної» (або інші тендерні дива) тихенько зникає у лабіринтах юрисдикцій. Бо коли за справу відповідають усі, то не відповідає насправді ніхто. У новому законі вирішили зробити перевірки на поліграфі кожні два роки. І це не якийсь там іноземний, об’єктивний поліграф, а наш, вітчизняний, перевірений методикою СБУ. Це як зважування на совість — ваги ніби є, але вже показують правильну вагу, навіть до зважування. Але на цьому не зупинились. Ідея геніальна: СБУ протягом пів року перевіряє працівників НАБУ на зв’язки з Росією. Так, саме СБУ — той орган, який не може пояснити громадянам, чим він займається, крім як організацією обшуків у волонтерів і прослуховуванням конкурентів. І я не про те СБУ, яке знищує ворога. Цей закон — не наступ на незалежність НАБУ. Це її дбайливі обійми. Але такі, знаєте, трохи задушливі, щоб ніхто не помітив... (с)
САме просте було відмінити закон, но зелена шмаркля вирішила написати інший закон......Чисто по жидівськи зробили. А що-ж ви хотіли від "янелохабоневтіка"? А СБУ? А що СБУ -Служба Безпеки узурпатора влади в Україні.......І цим все сказано.
Саме просто було взагалі цю тему не чіпати , бо питання корупції дуже болюче для партнерів. Вони і так при кожній нагоді носом тикали , а тепер отримали зайвий привід.