І не знайдете. Бо це мікс між бульдогом і носорогом: полотно від шн Манліхера 1890 (як варіант) з відпиляним і зішліфованим кільцем, і дупа від (наприклад, бо є різні схожі) німецького штика 1898 року першого типу
Ну хтось же робив.. Місця зварювання добре видно... І попередній стан двух різніх кусків відрізняється.
ти ба, ото вундерваффе)) Тобто, це все ж таки переробка готового штика під іншу п'ятку, але умовно заводська.
Німці народ прагматичний)) Вони не тіки свої штики переробляли старіші на нові моделі, вони і трофейну зброю під свою притесували
ага. Самий цікавий з точки зору такого міксу девайс (на мій погляд) - мосінка під маузерівський патрон і багнет. Але то, здається, поляки робили.
В посте 12 штык скорее всего турецкий . А у ТС немец , причем переделка официальная , довоенная . В войска выдавался . В подавляющем большинстве немецкие переделки это эрзацы или "парадники " .
Не думаю що турецький. Маю такий, ні маркувань на штику, ні географія знахідки до турків не відноситься. Плюс манер переробки, аналогічний як і в штику що обговорюється в цій темі В турецьких штиках не сильний, але в них здається велика різниця між відстанню нижньої точки кольца на ствол і верхньої частини ручки, а тут верх ручки і частина гарди під свтол майже на рівні.