Ідентифікація військовослужбовців РФ, найманців та сепаратистів.

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Vlad78, 19 тра 2014.

  1. apstla

    apstla General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    680
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    1.413
    Повідомлення:
    5.831
    Адреса:
    Бандеровщина
    Кучно пошли пид@ры.
    Еще один отвоевался подполковник.
     

    Images:

    IMG_20250703_134436_051.jpg
    IMG_20250703_134711_792.jpg
    Ben Gun, von Goltz, Вадим Анатольевич та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Мавік 3 про, нальоту +- 16 годин акб ідеал
      45000 грн.
    2. Повний комплект з умпк окрім комети Кошти на підрозділ
      1220 грн.
    3. Пульт керування DJI RC231
      1100 грн.
    4. GPS модуль від Шахеда з новою прошивкою.
      5500 грн.
    5. В гарному стані,побилися тільки пропи,їх зняли Кошти на підрозділ
      3000 грн.
  3. apstla

    apstla General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    680
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    1.413
    Повідомлення:
    5.831
    Адреса:
    Бандеровщина
    Zдох!

    гвардии полковник
    Руслан Горячкин— и.о. командующего 8-й общевойсковой армией ВС РФ.
     

    Images:

    photo_2025-07-03_17-39-49.jpg
    Ben Gun, slawuta5, Вадим Анатольевич та 2 іншим подобається це.
  4. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    Гвардии генерал-майор, заместитель главнокомандующего ВМФ России Михаил Гудков погиб в Курской области. Об этом сообщил губернатор Приморья Олег Кожемяко. В прошлом офицер командовал 155-й отдельной бригадой морской пехоты Тихоокеанского флота.
     
    slawuta5, Unnamed Player, Стартех та ще 1-му подобається це.
  5. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    В Керчі поховали знайомого з сусідній вулиці. З військовими почестями та збройовим салютом, “герой СВО” як ні як. А в житті був наркоманом та злодієм. Десь щось вкрав, мусора сказали – “лібо на нари, лібо СВО”. Ховали в закритій труні. Це вже другий такий “герой”, якого знав особисто https://x.com/juzhanin/status/1940426071100506599
     
    Unnamed Player та capt.A.Smollet подобається це.
  6. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    Кацапи виють: “В Крыму в результате подлого удара ГУР МО убит вице-адмирал и командующий ЧФ рф Ильдар Фернандович Ахметов. Мы обязаны отомстить. Ждем ответ по центрам принятия решений”, “Атаку на Тарханкут комментировать не имеем желания, так как придется материться”. Дивно, але таліпов і МО рф волали, що все збили, і взагалі, “в Крыму всё спокойно, хохлы опять бредят” https://x.com/CrimeaUA1/status/1940459481898668151 (фото-скріни). Не знаю, що там по знищених рашистах, але оприлюднені кадри, на яких українські безпілотники, запущені з морських безпілотників, атакували російські радіолокаційні системи в Криму (мис Тарханкут, село Маяк). Удари завдано по компонентах російської радіолокаційної системи “Небо-М”, вартість якої – $100 млн https://x.com/CrimeaUA1/status/1940786683747958803
     
    Стартех, slawuta5, moranno та 2 іншим подобається це.
  7. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.361
    Адреса:
    Коростень Украина
    На Херсонщині сьогодні знищено трьох операторів БПЛА підрозділу дмітрія роґозіна, - ГУР

    На околиці ТОТ н.п. Стрілкове на Херсонщині вибухнув Chevrolet Aveo ― всередині автомобіля перебувало троє операторів БпЛА так званого центру спецпризначення безпілотних систем окупаційної армії “барс-сармат”.

    Так званий командир вказаного підрозділу ― екскерівник “роскосмосу” дмітрій роґозін.
     
    Стартех, Unnamed Player, RIHARD 77 та 2 іншим подобається це.
  8. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    29-річного Кехінде з Нігерії взяли в полон під час боїв на боці росії в Україні: “Є люди з Південної Америки, африканці та китайці [воюють за росію]”, – каже виродок https://x.com/United24media/status/1941833112519889337
     
  9. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    ГУР оприлюднило дані воєнного злочинця, причетного до атаки на “Охматдит”. Це майор Шейнов Дєніс Алєксєєвіч – начальник спеціальної інженерної служби 121-го важкого бомбардувального авіаційного полку 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії. Одружений із Шабаловой Єлєной Міхайловной. Має сина та доньку. Постійна адреса проживання: Саратов, вул. Батавіна, буд. 12, кв. 266 https://x.com/InvestigatorUa/status/1942468206448308239 https://gur.gov.ua/en/content/hur-m...siiskoho-udaru-po-dytiachii-likarni-okhmatdyt
     
  10. apstla

    apstla General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    680
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    1.413
    Повідомлення:
    5.831
    Адреса:
    Бандеровщина
    Еще один закобздоненый.

    Полковник Скирневский Василий Фёдорович, старший офицер командования 8-й гвардейской общевойсковой армии, был уничтожен в Донецке, Украина, 30 июня 2025 года в результате точного ракетного удара по командному пункту.
     

    Images:

    GvXKztCWcAA_TCE.jpg
    Ben Gun, Владимир Херсон, slawuta5 та 4 іншим подобається це.
  11. LarryThornton

    LarryThornton Obergefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    Ukraine
    Останнє редагування: 9 лип 2025
    slawuta5 подобається це.
  12. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    Політтехнолога та колаборанта з Криму Дмитра Кисієва окупанти позбавили так званого “російського громадянства” – за “дестабілізацію суспільства”. Зрадник України виє – не за таку росію воно горлянку драло у 2014-му, воно просто хотіло жити у “свободной стране”. Пожив вже до 2014! https://x.com/CrimeaUA1/status/1942665081671803134
     
  13. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    ДБР повідомило про підозру у держзраді та дезертирстві ексофіцеру ВМСУ з Криму Олексію Гончарову, який перейшов на службу до рф https://investigator.org.ua/ua/news-2/novosti-krym/277158/
     
    capt.A.Smollet та Unnamed Player подобається це.
  14. Zorg UA

    Zorg UA Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    - підполковник Парісенков Юрій - 47-річний ветеран чеченської та сирійської кампаній з 52-го регіону імперії, командир загону 96-ї ОБрР, створеної після окупації Криму для гібридних операцій на сході України, не міг змиритися з анігіляцією радянського Рейха. Знищений 11/07/2024.

    - підполковник Шіпунов Олександр - заступник командира 155-ї обмп з безперебійної роботи систем зв'язку та управління військами у бойових умовах, знищений 2 липня 2025 року підчас ракетного удару РСЗО "Himars" по передовому пункту керування, розміщеному в приватній оселі. Загалом були ліквідовані близько 10 путінських офіцерів - два комбрига, командири батальонів та начальники служб. Похований 11 липня на Власихивському цвинтарі міста Барнаул.

    - лейтенант Шарафутдінов Деніс - представник глибинного народу, випускник путлерюгенда з Ільіно-Полянського сільсовіту, заступник командира роти з расової сегрегації 428-го мотопіхотного полку, знищений 8 березня 2025 року, нагороджений Залізним Хрестом ІІ ступеня (посмертно) та дерев'яною партою в рідній шульгебайде.

    - лейтенант Горнічний Сергій - випускник Івановського енергетичного Унівепсітету, мріяв про карьеру інженера, але путінський Рейх має лише один соціальний ліфт - контракт, СВО, цвинтар. Знищений 3 липня 2025 року і zurück-zurück у рідні ебеня. Feierlich begraben в деревні Черевково 29 регіону імперії.

    - майор Лосіч Іван - "смерть неминуча, смерть чекає на кожного з вас"(С) Адольф Путін на зібранні молодих нацистів в замку Вевельсбург на Валдаї. В лютому 2014 році, у складі 18-ї мотопіхотної бригади Вермахту, був спішно перекинутий з Чечні до Севастополя, брав участь в окупації Криму і в гибрbдній війні на сході України. Знищений 10 липня 2025 року.

    - підполковник Калюжний Сергій - Альтерграбов, Крампніц, Вінсдоорф - шлях молодого офіцера по окупаційним гарнізонам ГРВН у Східній Німеччині. Дуже сумував через падіння Берлінського мура та розширення баз НАТО на схід, мобілізований фюрером на захист нових кордонів Рейху. Знищений 3 лютого 2024 року і похований в Саратові на берегах "Wolga Wolga Deutsch Fluss".

    - майор Павлов Олександр - штурман надзвукового винищувача-бомбардувальника Су-34, носій зайвої хромосоми з бурятського села Петропавлівка, 1 липня 2025 року виконував плановий навчально-тренувальний політ, коли при заході на посадку відмовила система однієї зі стійок шасі.
    Після катапультування, льотчик невдало приземлився на дерево і дав дуба.

    - майор Тетеря Володимир - геномодифікований нащадок правобережних гетьманів з 47-го регіону імперії, командир роти БПЛА 128-ї мотопіхотної бригади Вермахту, знищений 16 квітня 2025 року внаслідок зустрічі з важким бомбером Vampire.

    - зрадник-колаборант Пілавов Маноліс - член КПРС-КПУ-КПРФ, незмінний гауляйтер Луганська, призначений рашистами після окупації міста. Знищений 3 липня 2025 року агентами СБУ під час відвідин краєзнавчого музея на вулиці Тараса Шевченко.

    - обер-шутце Суворов Олексій - зразковий zольдат 155-ї бригади морської піхоти, уроженець нечорноземних регіонів Росії, нагороджений фюрером за окупації Новомихайлівки. Знищений 2 липня 2025 року під час ракетного удару по командному пункту в деревні Коренево. Внаслідок операції СБУ "Караючий меч Немезіди" було ліквідоване все вище керівництво бригади, яке заохочувало знущання і тортури над полоненими.
     
    Sanya110 та capt.A.Smollet подобається це.
  15. Zorg UA

    Zorg UA Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    - полковник Скірневський Василій - істінний арієць з томського села Парабель, брав участь в окупації Чечні та 5-денній війні з Грузією, начальник зв'язку 8-ї ударної армії Вермахту,знищений 30/06/25 внаслідок прильоту "Storm Shadow" по розташуванню штаба в окупованому Донецьку.

    - полковник Шихалієв Наріман - уроженець Табасаранського району, довірена особа генерала Гудкова, особисто керував підрозділом головорізів 155-ї обмп, які відзначились жорстокістю та знущаннями над полоненими.Знищений 2 липня 2025 року згідно з планом СБУ "Караючий меч Немезіди".

    - майор Муртазалієв Шаміль - дагестанський абориген, названий на честь першого імама Чечні і Дагестану, помічник начальника штабу 155-ї обмп, нагороджений фюрером за облогу Маріуполя, знищений 2 липня 2025 року під час прильоту 4-х ракет "Himars" по розташуванню штаба бригади

    - полковник Башкардін Леонід - 41-річний начальник штабу 155-ї окремої бригади морської піхоти, знищений 2 липня 2025 року, згідно з планом СБУ "Караючий меч Немезіди", коли всі вищі офіцери бригади були ліквідовані за надзвичайну жорстокість та порушення звичаїв ведення війни.

    - полковник Ільін Сергій - новопризначений командир 155-ї обмп з чувашського села Мусірми, нагороджений фюрером за Бучу і Мощун, знищений 2 липня 2025 року під час проведення святкової наради в нп Коренево. Внаслідок ракетного удару було ліквідовано все вище керівництво бригади.

    - майор Волков Олександр - пес війни, командир групи 10-ї ОБрСпН, після закінчення НВВКУ мав дуже щільний графік - 2 роки гартував дух і волю на Пів.Кавказі, в 2014 році захоплював Крим, ветеран СВО в Сирії. Знищений 18/6/25. Як казав Кутуз-Суворов -"Пуля дура,Himars - молодець!"
     
    Sanya110, Шулько та capt.A.Smollet подобається це.
  16. Zorg UA

    Zorg UA Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    - гв. сержант Будаев Мэргэн - бурятські ландскнехти фюрера, люті і по-дикунські жорстокі - снайпер-ветеран 14-ї бригади армійського спецназу з позивним "Тунгус", наводив "конституційний лад" на Північному Кавказі, з перших днів Вторгнення перебував в "зоні СВО", отримав 4 поранення - повернувся, і в лютому 2025 року, під час останнього виходу диверсійної-розвід.групи, був виявлений, обстріляний і 4 дні конав в вигрібній ямі.

    - капітан Юров Дмитро - командир групи армійського спецназу з Нижегородської області, ветеран придушення партизанського руху в Чечні, ветеран СВО в Сирії. В травні 2022 року, після провалу операції "Стрибок Мангуста", був спішно перекинутий в "зону СВО" Знищений 21 червня 2022 року, під час бойового виходу, коли група досвідчених диверсантів сама потрапила в засідку тероборони.

    - гв.лейтенант Гейко Валентін - 13 років на службі Рейху, пройшов шлях від диверсанта-розвідника до командира групи 10-ї ОБрСпН.
    Виконував бойові завдання на Північному Кавказі, брав участь у гибридній війні на сході України з 2014 року. Знищений 19 червня 2024 року під час штурму українських позицій в Кринках.

    - лейтенант Єпіфанов Євген - 24-річний фашист нової генерації, випускник РВПДКУ 2023 року, через катастрофічні втрати серед молодших офіцерів, майже одразу був призначений командиром диверсійно-розвідувальної групи 3-ї ОБрСпН ГШ РФ. Знищений 23 листопада 2024 біля містечка Гродовка в Донецькій області.

    - полковник Попов Володимир - істінний патріот, прибічник расової теорії "один-фюрер, один-Рейх, один-народ", ветеран колоніальних війн в Чечні та Афганістані. У липні 2022 року очолив айнзацгрупу "Терек" - спецпідрозділ Барс-24, зібраного з добровольців NSDAP та ветеранів Гестапо для "вирішення українського питання". Знищений 3 листопада 2023 року в ході важких боїв на Бахмутському виступі.
     
    Sanya110, slawuta5 та capt.A.Smollet подобається це.
  17. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    Анатолій Терещенко, колаборант із Севастополя, призначений т.в.о. окупаційного “міністра транспорту та розвитку транспортної інфраструктури” Херсонщини. Попереднього “міністра” росіяни звільнили і заарештували за вимагання хабарів та відкатів https://investigator.org.ua/ua/news-2/pivden/277294/
     
  18. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.361
    Адреса:
    Коростень Украина
    Начали появляться сообщения (https://x.com/moklasen/status/1946897434933698720) о смерти российского генерал-майора Александра Корнева.

    Якобы, причиной стал сердечный приступ.
    Корнев занимал должность командующего 7-й десантно-штурмовой дивизии ВС РФ.
    Эта дивизия печально известна военными преступлениями на юге Украины.
    Один из ее полков также был переброшен под Суджу и вел боевые действия там.

    @yigal_levin
     
    slawuta5, Unnamed Player, Стартех та 2 іншим подобається це.
  19. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    За процесуального керівництва прокуратури автономії про підозру за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада) повідомлено двом колишнім співробітникам МВС України в АР Крим. Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі. Йдеться про Арсена Сейтасанова та Олексія Яковлєва https://x.com/CrimeaUA1/status/1947282890024177805
     
    Unnamed Player подобається це.
  20. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    Ще одна кримська зрадниця спливла на окупованій Херсонщині. Росіяни призначили Галину Перелович гауляйтеркою Каланчака. Вона з 2014 року працює на ворога, була гауляйтеркою Білогірського району у Криму https://investigator.org.ua/ua/news-2/pivden/277382/
     
  21. Zorg UA

    Zorg UA Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    - підполковник Наришкін Андрій - представник стародавнього татарського роду з 36-го регіону імперії, випускник зенітно-ракетного училища в Лєнінсбурге, згідно з планом "Барбаросса" мав за 2 тижні вийти на нові рубежі Фатерланду і назавжди вирішити "українське питання". Знищений 3 липня 2022 року під час боїв за Балаклію.

    - полковник Козеєчев Андрій - бойовик спецпідрозділу "Альфа" з позивний "Саїд", заступник начальника ІІ-го відділу Управління ФСБ.
    Ветеран придушення партизанського руху на Північному Кавказі, брав участь в ліквідації чеченських командирів Арбі Бараєва та Абу Умара. Знищений 23 травня 2023 року, до останнього подиху залишався вірним фюреру та Фатерланду.

    - підполковник Карабахцієв Андрій - 52-річний військовий пенс з Йошкар-Оли, не зміг змиритися з анігіляцією Радянського Рейха, у вересні 2022 року очолив мотопіхотний батальон 1-ї Танкової Армії Вермахта, яка мала вийти до Дніпра і зруйнувати всі лінії постачання Східного угрупування ЗСУ. Знищений 7 травня 2024 року і відправлений в Серпухов для урочистого поховання.
     
    Sanya110 подобається це.
  22. Zorg UA

    Zorg UA Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    - старший лейтенант Талдикін Сергій - представник нової генерації путінських фашистів з міста Тейково, командир роти РХБЗ 18-ї гв. мотопіхотної ордена Кутаза-Суворова дивізії берегових військ ВМС РФ. Не думав - не гадав, як раптом, в серпні 2022 року, у складі БТГр опинився в Харківській області, а вже 9 вересня був знищений під час українського прориву коло міста Балаклія.

    - капітан Талдикін Ігор - 57-річний ветеран ракетних військ з Іваново. Після загибелі сина, вирішив сам встати на захист нових кордонів Фатерланду, був зачислений до 114-ї туземної бригади фольксштурма з Донецька. Героїчно загинув 6 лютого 2024 року під час банзай-штурму на авдіївський укріп-район.

    - унтер-офіцер Шемягін Володимир - 36-річний фольксдойч зі станиці Галюгайська, все життя на війні - пройшов всі "гарячі точки" на кордонах Рейха - окупація Чечні, окупація Абхазії, гібридна війна на Донбасі, спецоперація в Сирії, Вторгнення в Україну. Знищений 14 липня 2025 року, коли важкий бомбер "Vampire" поставив яскраву крапку в послужному списку путінського посіпаки.

    - підполковник Мізюра Олексій - старший оперуповноважений російського військового контингента в Республіці Конго.
    Знищений 29 березня 2022 року у провінції Північне Ківу. Вертоліт, виконувавший розвідувальний політ, був обстріляний з ЗУ-23, втратив керування і згорів на землі.

    - капітан Савін Ігор - мав нагоду одним з перших ознайомитися з ракетною системою залпового вогню М142 Himars. Знищений 23 липня 2023 року під час ракетно-артилерійського удару по пункту зв'язку бригади. Разом з обер-фельдфебелями Ковальчук К. та Попов О. до останнього подиху виконував службові обов'язки. Нагороджений Залізним Хрестом ІІ ступеня (посмертно).
     
    Sanya110 подобається це.
  23. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    У Криму російські окупанти вчора затримали колаборанта і співвласника групи компаній “ТЕС” Сергія Бейма у справі про шахрайство в особливо великому розмірі. Зрадника України вивезли до Москви, де сьогодні арештували на 2 місяці. Група “ТЕС”, як найбільший нафтотрейдер Криму, постачає нафтопродукти державним і силовим структурам росії. Його брат Едуард Бейм, віцепрезидент групи, надає значну допомогу військовим рф: фінансує виробництво та передачу на передову безпілотників “Упир” https://investigator.org.ua/ua/news-2/novosti-krym/277412/
     
  24. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    12.476
    Ліквідовано російського військового злочинця Керимова Рагиб Сабира. Пишуть, що він був із Севастополя, але, скоріше за все, понаєх. Був автором Z-каналу “Товарищ Кокс”. Скоріше за все, виродка вбили самі рашисти, бо “триває слідство” https://x.com/CrimeaUA1/status/1948485035499065348
     
    Стартех, capt.A.Smollet та slawuta5 подобається це.
  25. Zorg UA

    Zorg UA Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    - майор Кунаков Андрій - запеклий рашист з Елісти, ветеран сирійської кампанії, начштабу 153-го окремого загону 346-ї ОБрСпН,
    за наказом фюрера, елітні війська були кинуті на штурмі Маріуполя. Під час вуличних боїв, підрозділ опинився в оточенні і в вогневому мішку. Після відмови здатися в полон, бійці "Азову" задіяли танк Т-64 і "розібрали" багатоповерхівку. Майор Кунаков був ліквідований 16 березня 2022 року, коли БТР, на якому його намагалися вивезти, був знищений пострілом з українського танка.

    - капітан Романов Іван - 33-річний офіцер військ спецпризначення елітної 16-ї гв. ОБрСпН, витриманий, безкомпромісний, просякнутий ідеями Великого Рейха, виконував спеціальні задачі на Кримському півострові і в Сирії. Знищений 24 квітня 2022 року під час невдалого наступу на Харків.

    - підполковник Хелемендік Артьом - продукт "приростання регіонами" з камчатського села Каменське, оперативний черговий 18-ї гв. мотопіхотної ордена Кутуза-Суворова дивізії берегових військ ВМС РФ. Ветеран Russischer Frühling im Donbass в 2014-2017 роках, їхав на поповнення в місто Ізюм, але 8 вересня 2022 року колона потрапила в засідку дрг, намагався з камрадами втекти та опинився в полоні у бійців 25-ї бригади ЗСУ.
     
    Sanya110 подобається це.
  26. Zorg UA

    Zorg UA Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    майор Дружков Константин - офіцер штабу ПВО, фахівець по картографії та спортивного орієнтування, зголосився провести посилену роту 346-ї ОБрСпН на задану позицію, але група потрапила в вогневу пастку, понесла втрати і 4 доби ховалася в багатоповерхівці. Майор розробив план евакуації, але сам вийти не встиг. 15 березня 2022 року, після того, як командир групи відмовився від здачі в полон, бійці "Азова" розстріляли будівлю з танка Т-64.

    - ст.лейтенант Кононов Іван - взірцевий офіцер, ветеран Сирійської кампанії і окупації Криму, заступник командира штурмової роти 810-ї Обрмп. Під час вуличних боїв в Маріуполі, отримав наказ деблокувати підрозділ 346-ї ОБрСпН, який опинився в оточенні і поніс значні втрати. Знищений 14 березня 2022 року кулею українського снайпера, коли останнім сідав БТР.
     
    Sanya110 подобається це.