Довго думав чи створювати цю тему чи ні. Прибори від DeepTech на наших теренах можна переахувати по пальцях. З одного боку це пов'язано з тим що цифрові прибори практично витіснили аналог, з другого це доволі негуманна ціна на продукцію DeepTech. Отже DeepTech Vista ONYX частота 18кГц працює у двох режимах - всі метали ( однаковий високий тон для різних цілей ) і безшумна дискримінація ( високий тон для кольорових сигналів і відсутність сигналу для чорних )З перемикачем на передній панелі ви обираєте між двома режимами. З тим самим перемикачем ви робите ГБ - позиція вниз. Середня позиція для ВСІХ металів. Вверх - мовчазна дискримінація. баланс грунта автоматичний (не фіксований) три крутилки і один тумблер , все просто і примітивно цінник на сьогоднішній день 290 євро Як на мене це дуже нагадує Тесоро тільки на стероїдах. А так воно чи ні вирішуйте самі
Подобаються відео Пола Воррена, як і те - що саме, та чим, він робить у них. А от у аналогів таки більше полюбляю двотональність, щоб діскрім був низьким а недіскрім високим. І щоб між ними буле оте хр-хр, що дає розуміння того, що ти на межі. Подивився відео, розумію що таки з Віста Х набагато зручніше - "об'ємніше" розуміти, що там під землею робиться, особливно на смітниках. І можливості миттєво перемикати трігером на другій альтернативний рівень дискрима, дає ще більш чітку уяву про можливі цілі. Алеж і вартість звісно значно більша. А оця однотональна схема Onix - так, вона дійсно виглядає дуже по-Тесоровські. І схоже, що з досить гуманним цінником цей прилад може знайти своїх покупців, серед поцінювачів Тесоро.
Так , згоден. Я теж за останні роки теж звик до двох тонів на аналогу. Якщо зараз узяв би такий однотон, то мабудь було б складно на перших виходах. Але як то кажуть руки вуха то пам'ятають, бо довгий час ходив з тесоріками.
Так як я є адаптем пошуку з аналоговим металошукачем і вже перепробував майже всі аналогові машини то особисто мені дептеч не зайшов всі моделі не пробував пробував тільки Gold gain Ta Vista x Голд гейн Більш меньш непоганий прилад плюсом є 30 кгц і велика чуйка на дрібне трохи краще ніж в усіх маскоподібних - це якість збірки всіх Дептечів точно не на вартість приладів все хліпке скрипуче гнучке не ергономічне … ще і на кучі батарейок що точно не допустимо у 25 році .. Сходять з розуму під ЛЕП і деякі цілі з самого верху кидають в перегруз так що прилад їх озвучує як велике залізо з верху … Та ж маска а ще краще Сікер/предатор 3 буде кращим ..
Як цей прилад можна віднести до аналога, якщо в ньому по опису типу є автоматичний БГ(не фіксований)? БГ- автомат то є проц з прошивкою, що відслідковує зміни грунту і підлаштовує той бг, тоді вже не аналог.Десь в описі неточність.
Поки в мене на руках є 6 приладів Deeptech vista x Blisstool v6 Troy shadow x5 Tesoro tejon Gold seeker 3 чебурашка Deus блонда То думаю зняти пару тестів порівняня для історії ютуба. Бо по цим приладам інфи мало . Напишіть які б саме ви хотіли бачити тести ?
1 грамм золоту фольгу, Семечка нак 7-10 мм. Динарій невеличкий 5 коп Екатерини чи 2 коп павла піде. Більше і не треба. Чи менше тим краще. Глибина отвору 15 см.
Правильно. Тільки зазвичай у тестах бачив післяреформенний п'ятак 1961 року, він бронзовий. На всіх озвучених вище? Тоді може бути... і то, далеко не факт.
Так. Можу ще Етрека добавить . Одинакові по повітрю. Якщо котушки однакові. Ґрунти то другий рівень. Ну там Сікер з чебурашкою, менш візьме такі монети. Грунтом може компенсувати. Но річ не о приладах, а в пятаках бронзі і міді. Все.
Бронза - це сплав. І він може мати досить різні пропорції міді та олова. 5 копійок 1961 року не є бронзою, тому що це сплав міді та цинку.
Особисто мені було б цікаво побачити як ці прилади реагуть на такі цілі: 1. цигаркова фольга або з цукерки - клаптик 10×10 мм 2. 10 копійок СССР післяреформа (люба монета від 1961 року). 3. саме цікаве - реакція на шматок трухлявої жерсті, накшалт шматка покрівельного або кришки з банки, але не цілої, а шматка розміром не більше, аніж як третина кришки банки. Це було б реально цікаво. П.С. ще ціль - скіфська "насінинка" , але це не та річ, що має стандартизацію, і може суттєво відрізнятися складом. Але якщо маєте щось, то це теж було б реально пізнавально.
От те що ніхто не собирає вам цікаво Нащо вам трухлява фольга? Що ви в ній знайшли? Сікера беріть, такого можно накрутить, і труля вам буде і насіння соняшникове скіфів все що забажаєте. Діскім тягучий, на останніх золото до 5 не вирізало.
Ну я ж не ставлю запитань типу: "Що ви знайшли у 5 коп 1961 року СРСР?" Кожен знає що та навіщо він запитує.
І що в тягучому дискрімі хорошого, крім того що це такий собі " захист від рукоблудства", щоб вони цього не робили, для любителів навалити дискрім побільше? Можна просто його не навалювати при пошуку мілкого голду, та й все. Той розтягнутий діскрім ніяк на пошукові якості приладу не впливає взагалі, краще мд цілі бачити не стане. Тягучий дискрім це банально потенціометр меншого номіналу ніж повинен стояти штатно по схемі маски. На одну поділку припадає менше опору ніж повинно, тому те що вирізалось на 1,5 в масці, в сікері вирізатиметься на 5+, так було і в моєму редголді. Так, низи розтягнуті дискріму ,зате верхи взагалі обрізані. Сікер однаково бачитиме голд що при потенціометрі 10кОм, що при 50кОм. Суб'єктивно власнику може здаватись що розтягнутий дискрім якось впливає на краще бачення цілей, насправді це не так. Тут хіба правильний датчик в поміч. Таким самим фокусом можна і думати що чуйка навалена, покласти меншого номіналу треш. Хтось може сказати що більш точно при менших номіналах можна налаштувати прилад. Ну власне так і є бо на поділку припадає менший опір, але при цьому шкала обрізана буде, у дискріма верхів, у треша низів. Кому треба трохи точніше відлаштування БГ, трешу, чи дискріму, ставте просто більші ручки крутилок. Я собі на БГ в редголді поклав велику.
Дискрім це благо, тільки використовувати його треба адекватно до умов пошуку, власне як і чуйку, якщо вони виставлені не оптимально, то і мд з розуму сходитиме і оператор.Прилад повинен бути налаштований так щоб не йти в перегруз, і не грузити зайвий раз мізки оператору. Звісно що на якомусь дуже жирному місці цим правилом можна знехтувати і тупо рити все підряд ну але це скоріше виключення ніж правило.