Наши 90-е

Discussion in 'Курилка' started by Georg Gundlach, Jan 1, 2013.

  1. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Messages:
    240
    Location:
    Terra kozakorum
    В Молдавії було повно , якась їхня фабрика виробляла. На вигляд як імпортні.
     
    Stach and Briter like this.
  2. Интересные лоты

    1. РПС нацполиции Украины. Ремень+подсумки под наручники, рацию, фонарик, дубинку + кобура. По ремню:...
      750 грн.
    2. Нагрудная сумка Tactical «Survival Chest Pack» разработана для решения широкого спектра задач – от р...
      450 грн.
    3. Матеріал: Зовнішній матеріал: 100% поліестер з полівінілхлоридним покриттям; Підкладка: 100% поліест...
      350 грн.
    4. чохол . матеріал 100 % поліестер . заміри: 14 см.Х 9 см. вигляд по фото. перешлю поштою. пересилка...
      100 грн.
    5. Новый подсумок запечатанный и с биркой
      200 грн.
  3. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    кишинівська фабрика була з найкращих.
     
  4. YVS

    YVS Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    86
    Messages:
    1,666
    Сигарети "Золотой пляж" (Феодосія). Служив в Криму 86-88, місцеві називали їх "водоросли".
    Ще були В'єтнамські - "носки Хо Ши Мина".
    Коли пацанам приходили посилки, більше всього цінувалися: московська Ява та Красная Пресня (офіцери в москвичів завжди замовляли), а ще вірменська Пріма (єреванської фабрики).
     
  5. Зевс

    Зевс Oberst

    Messages:
    4,376
    Помер “папа” київської мафії 90-х Віктор Авдишев, який з бандою тримав у страху Республіканський стадіон

    Про смерть Віктора Авдишева повідомив київський кримінальний журналіст Віталій Губін у Facebook. Він зазначив, що той помер у ніч на 5 травня, а причиною став нібито тромб, що відірвався від судини й заблокував кровообіг. Водночас нагадав, що Авдишев, більш відомий як "Авдиш", був лідером одного з легендарних бандугруповань 90-х років у Києві.

    До початку кримінальної кар’єри Авдишев був радянським борцем класичного стилю. Він ставав чемпіоном та призером чемпіонатів СРСР, Європи й світу, а 1976 року став майстром спорту СРСР міжнародного класу. Але в 1986 році він залишив великий спорт і певний час працював тренером: деякі з його вихованців навіть здобували призові місця на Олімпіадах. З кінця 1980-х років Авдишев оселився в Києві: тут обіймав посади президента місцевих баскетбольного клубу "ЦСКА-Ріко" і спортклубу "Меркурій".
    Водночас українські спецслужби швидко з’ясували, що великий спорт був для Авдишева радше прикриттям, а він сам став лідером наймогутнішого в Києві ассирійського злочинного угруповання. На початку 90-х з’явилися публікації, де слідчі розповідали, що "Авдей" зі своєю бригадою обклав даниною більшість великих бізнесменів, змушуючи їх називати себе "татом". Щомісяця кожен комерсант мусив платити Авдишеву від 10 до 100 тисяч доларів.

    "Працювали" на ринку на Республіканському стадіоні

    Розквіт діяльності Авдишева збігся з популярністю Споживчого товариства "Меркурій". В Україні ним керували Семен Юфа та Олександр Пресман, відомі в 90-х ділки, і саме Юфа домігся від тодішнього мера Києва, Івана Салія, дозволу на роботу речового ринку на Республіканському стадіоні. Кримінальне угруповання "Авдея" на піку навіть не ховалося: рекетири майже офіційно збирали з підприємців данину, влаштувавши "каси страхування" товару. Тоді кількість бійців Авдишева сягнула максимуму у близько 700 осіб.
    Помер “папа” київської мафії 90-х Віктор Авдишев, який з бандою тримав у страху Республіканський стадіон • Портал АНТИКОР
     
    3613, LySS, Бек and 2 others like this.