Україна і світ. Новини

Тема в разделе "Українська визвольна війна", создана пользователем Alex Richter, 9 мар 2016.

  1. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Звинувачення Сил оборони з боку РФ в обстрілі газовимірювальної станції "Суджа" є безпідставними.

    Про це йдеться в заяві Генштабу, передає Цензор.НЕТ.
    "Так, зазначена станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами. Зокрема, влітку минулого року вона піддалась бомбардуванню керованими авіабомбами, а три дні тому росіяни знову вдарили по ній КАБами.
    Вже сьогодні противник підсилив свій спланований деструктивний інформаційний вплив черговою провокацією - обстріляв цей об’єкт з артилерії", - йдеться в повідомленні.
    У Генштабі нагадали, що РФ раніше використовувала трубу магістрального газогону для прихованого переміщення своїх підрозділів.
    "Росіяни продовжують продукувати численні фейки та прагнуть ввести в оману міжнародну спільноту. Просимо довіряти лише офіційним джерелам, перевіряти інформацію та не піддаватися маніпуляціям", - підсумували там. Джерело: https://censor.net/ua/n3542391
     
    slawuta5 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Разные детали и обломки деталей сбитой под Киевом крылатой ракеты Калибр. Подробнее: https://reibert...
      900 грн.
    2. Блок управління від Герані в гарному стані.
      1500 грн.
    3. Раніше не зустрічав таких плат під корпусом. Спеціально не виймав для того хто шарить в них. Зазвича...
      5500 грн.
    4. Працюючий двигун шахед повністю відновлений заводиться працює комплектація рідна, є відео роботи.
      15000 грн.
    5. Трофєйний. З курщини. Відремонтований, готовий до експлуатації.
      30000 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Проведення президентських виборів в Україні є необхідним кроком, і керівництво країни погодилося з цим.

    Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю американському журналісту Такеру Карлсону заявив спецпредставник Дональда Трампа з питань Близького Сходу Стів Віткофф.
    "Вибори в Україні відбудуться. Вони з цим погодилися. Я думаю, що Володимир Зеленський робить усе можливе", – сказав Віткофф.
    Проте не окреслив часових рамок. Віткофф зазначив, що Зеленський опинився у вкрай складній ситуації, оскільки протистоїть ядерній державі з населенням, яке вчетверо перевищує українське.
    Зараз найкращий час для нього, щоб укласти угоду. Президент Трамп може надати йому найкращу можливу угоду, яку він коли-небудь отримає", - додав Віткофф.
    Та наголосив, що Росія вважає Зеленського "нелегітимним" і не підпише жодного договору з ним, доки в Україні не відбудуться президентські вибори. Джерело: https://censor.net/ua/n3542598
     
  4. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    На думку президента Чехії, частина територій України лишається, і ще якийсь час буде тимчасово окупована Росією

    Президент Чехії Петр Павел вважає, що Україні не вдасться повернути усі окуповані Росією території воєнним шляхом. Таку думку він висловив в інтерв'ю Європейській правді.
    "Без реальної волі Заходу надати вам набагато більшу підтримку та з обмеженими людськими ресурсами Україна не зможе без величезних втрат звільнити території, окуповані Росією", – сказав Павел.
    За розрахунками чеського президента, без зміни вище перерахованих параметрів, російсько-українська війна, ймовірніше, завершиться компромісом і територіальними поступками.
    "Зараз ми йдемо до такого компромісу, та я вважаю, що у межах цього компромісного рішення не можна визнавати окуповані території правомірно російськими. Натомість йдеться про визнання реальності, яка є: частина територій України лишається і ще якийсь час буде тимчасово окупована Росією", – підсумував він.
     
    Коромыслов нравится это.
  5. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    Oleh Leusenko

    Слідом за Польщею Литва замінує кордон з рф та рб протипіхотними мінами.
    А що так можна було?
    Так, так робив і Порошенко.
    Країни Балтії та Польща оголосили про вихід з конвенції про заборону протипіхотних мін через загрозу рф.
    Нагадаю, після 4-х місяців після повернення з Оману московське Буратіно та Козир наказали знищити всі
    запаси протипіхотних мін - понад трьох мільйонів. І це було напередодні вторгнення рф!
    Цими мінами ми б врятували сотні тисяч життів українців та наші землі.
    За каденції П. Порошенка РНБО ухвалила рішення, що до кінця війни міни знищувати не можна.
    Україна володіла п'ятим найбільшим арсеналом протипіхотних мін у світі. Обрали прутнеграя - втратили все.

    485764362_122116196300768121_8199127948031299675_n.jpg


     
    Oprishok, slawuta5, Стартех и 3 другим нравится это.
  6. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.011
    Адрес:
    UA
    Вже сьогодні набуде чинності 30-денне перемир'я у Чорному морі та заборона на удари по енергоб'єктах. Якщо путін це порушить - я проситиму у Трампа зброю та санкції, — Зеленський
    "Україна передала США список об'єктів, по яких не можна бити. Ми хотіли окремо від енергетики обговорювати будь-яку цивільну інфраструктуру".

    Screenshot_20250326_113758_Telegram.jpg
    P.s. -читати як -"Ми передали список об'єктів по яким РФ вдарить в першу чергу по завершенню 30ти денного перемир'я"..
     
    slawuta5 нравится это.
  7. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Rostyslav Pavlenko

    Отже, росія вирішує свої проблеми в Чорному морі, ще й вимагає за це скасування низки санкцій.
    Україна передає перелік обʼєктів, які просить не атакувати.
    При тому росія не вважає перемирʼя актуальним без виконання «умов».
    Що далі?
    Павло Розенко
    [​IMG]ВСЕ ПРОПУСТИВ…
    А що там? Позитивні блогери уже за ніч пояснили українцям що «переможна потужна перемога» наших переговорників це коли буде:
    [​IMG]відновлено експорт російських сільгосптоварів і добрив;
    [​IMG]зняті санкції із Россільхозбанку, зняті обмеження по SWIFT для російських банків;
    [​IMG]зняті санкції з російських фінансових організацій, виробників і експортерів продовольства;
    [​IMG]зняті санкції із суден під російським прапором;
    [​IMG] знята заборона на постачання в рф сільгосптехніки та інших товарів, пов’язаних із виробництвом продовольства і добрив.
    А що взамін для України? ТА НІЧОГО!! [​IMG]
    ПЕРЕМОГА [​IMG][​IMG]
    І НЕМА ЧО ТУТ ЗРАДУ РОЗГАНЯТИ!!
     
    Хейль, A10A, Камча и 2 другим нравится это.
  8. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    240
    Адрес:
    Terra kozakorum
    В.Бобиренко
    Все почалося з Леніна.
    Я його недолюблював з дитинства, хоча його пам`ятники і портрети були кругом.
    У мене просто вроджена відраза до культу особи і сотворєнію собі кумирів.
    Недолюблював Іліча я тому, що ще у першому класі розказав однокласникам антисовєцького вірша про вождя пролетаріату і за це мене повели до директора школи, і викликали маму до школи.
    Всього вірша я вже не пам`ятаю, але закінчувався він словами:
    - камєнь на камєнь, кірпіч на кірпіч, умєр наш лєнін Владімір Ілліч.
    Вобщем були репресії.

    Але після цього мені деякі постулати Леніна були органічно непривабливими.
    Наприклад тезу про те, що будь-яка кухарка може управляти державою.
    Принципово не згоден.
    Весь бардак починається з того, що всі вважають, що управляти державою, це як грати на трубі в дитячому мультику. Коли дурне каченя заявляло:
    - а що там грати на трубі — нажимай та дуй.

    І весільний фотограф вам скаже: щоб знімати весілля, треба мати талант і багато навичок.
    Всі хочуть під ножа з апендицитом до досвіченого хірурга. Репетитором хочуть взяти знаючого вчителя.
    А державою управляти — а що там, нажимай і дуй.

    Тому те, що твориться зараз у Штатах — одночасно і смішить, і жахає.
    Жахає тому, що це в Україні можна поекспериментувати, взявши трупу коміків в управління.
    А то — найсильніша країна. Донедавна — еталонна демократія. Взірець.
    І зараз двір царя-Трампа до болю нагадує двір Найвеличнішого.
    От весела трампістка Марджорі Тейлор Грін по хамськи відреагувала на запитання британської журналістки щодо листуванні адміністрації США в месенджері Signal.
    Вона грубо перебила кореспондентку, заявивши, що їй "плювати" на іноземні ЗМІ і "порадила" їй "повернутися у свою країну".
    Нічого не нагадує?
    Та це ж дуже схоже на заяви предтечі Єрмака Андрія Богдана. Типу:
    - та нам не потрібні журналісти. Ми напиляємо відосіки і самі піплу розкажемо, що він має знати.

    А нинішня прес-секретарка Білого дому Керолайн Левітт до болю нагадує Юлію Мендель. Так само юна, недалека, хамовита. Але готова порвати за шефа.
    Наскільки низько стандарти і тут і там давно ніхто не опускав.
    Вони просто близнючки.

    А хто в команді? Відверті популісти. Антивакцинатор з клану Кенеді стає міністром охорони здоров`я. Це норм?
    А у нас? Друзі друзів кварталівців.
    Основна фішка — ЛОЯЛЬНІСТЬ.
    Не важливі професійність, бачення, комунікативні навички (це щоб вміти не альокати, а людською мовою говорити з експертами та ЗМІ) та елементарна порядність.
    Це все другорядне. Головне, щоб знав хто тут король, хто кардинал. І хто гвардєйци кардинала.
    А ви тут в дартаньяни граєтесь.

    І тому грають лише шаблони.
    - Переговори відбулися під сильним лідерством Трампа
    - Дитсад збудовано за сприяння президента Зеленського.
    Один в один. Формується Культ особи.
    І у них, і у нас.

    У нас Зе!Єрмаки повикидали по-бєспрєдєлу з ефірів «5-й канал», Еспресо, Прямий.
    В Штатах душать Голос Америки та CNN. Все до дикості схоже.
    Усі меседжі подаються:
    1) Трамп/Зеленський великий лідер
    2) папєрєднікі (Байден/Порошенко) все профукали — це внутрішній ворог;
    3) зовнішній ворог. Для Трампа Іран (у випадку з хуситами) чи Китай. Для Зеленського: хто наїзджає на Офіс президента — той говорить наративами москви, підспівує ворогу.
    4) Нам усі винні: у тому числі Європа винна і Трампу, і Зе!

    Ще кілька років таке шокувало б. Але все за принципом «Вікна Овертона»:
    Неприйнятне
    Радикальне
    Прийнятне
    Розумне
    Популярне
    Чинна норма
    Ми вже зараз в точці «радикальне». Далі буде, вікна розкриваються швидко.

    А все чому?
    Бо популісти змогли активізувати в свою основну електоральну групу людей малоосвічених, закомплексованих і агресивних. Яких, виявляється по людській популяції розкидано рівномірно.
    Все тому що перемагає думка охлосу. Читати не модно. Гнилу інтелігенцію посилаємо. Офіси простих рішень відкриваємо.
    Страшно.

    А вакцинація від популізму — світова війна. В лайт версії — глибока світова криза.
    Тому ми — на порозі великого шухера.
    Готуйтесь і готуйте дітей. В Європі не відсидітись.
    І ми ще в кращому положенні, ніж інші.
    Бо ми вже навчені тому, що таке лютий звиздець.
    Боже, бережи Америку!
    Боже, бережи Україну!
    Боже, вбережи цей прекрасний світ!
     
    brat17, Магуа, slawuta5 и 3 другим нравится это.
  9. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    Олександр Яременко

    Друзі!
    У нас новини.
    Нарешті «зірка» НАБУ, слідча Валерія, вчора завітала в гості на наше евакуйоване в Чехію підприємство Archer LPP.
    Компанія зараз виконує прямі державні військові контракти для України.
    Ухвала на обшуки датована ще травнем 2024 року.
    Знову, як і в Україні, зупинили виробництво, “нациганили” собі комп’ютери, телефони, якісь документи. Залетіли по орендованих хатах до працівників, налякавши дітей і бабусь.
    Ми давно запитували: чому за три роки на нашому виробництві були всі представники замовників з України, крім слідчих НАБУ, які нас називають “прокладкою”?
    Нарешті дочекалися.
    Не зрозуміло тільки, навіщо пані Валерії було піднімати на вуха всю поліцію Пардубицького краю.
    Ми самі залюбки провели б їй екскурсію підприємством, нарешті почули б і відповіли на всі питання, а потім пригостили б чеським пивом.
    Нагадую вам, друзі.
    Компанія Archer за контрактами 2022 року відвантажила для МОУ та НГУ 5700 приладів, які зараз успішно працюють на фронті, кошти заблоковано. А деякі “талановиті” слідчі НАБУ, виконуючи замовлення американських компаній FLIR і ATN на знищення українського виробника-конкурента, майже три роки блокують виробництво військових приладів Archer.
    Всі кошти нашої компанії та партнерів за сімома контрактами заблоковані вже кілька років. Контракти виконані повністю, 5700 приладів відвантажено без жодних зауважень від замовника.
    Через блокування коштів НАБУ у нас виникло запізнення по одному контракту, і ми вже заплатили штраф МОУ – 27 мільйонів гривень.
    На сьогодні чеська поліція провела власне розслідування і закрила справу проти компанії Archer в Чехії.
    Ця справа для деяких корумпованих слідчих “пахне смаженим”, і цього разу для них все може закінчитися дуже погано.
    А поки наші можновладці й правоохоронці спостерігають і їдять попкорн, ручні судді штампують ухвали, не перевіряючи брехні слідчої. Підтримки від влади – нуль, виробництво в Україні згортається.
    Нагадую: компанія виконала вже понад 200 військових контрактів з 2014 року, це більше 20 тисяч військових приладів, не брала жодної гривні на розробки чи ремонти з бюджету країни.
    Якщо нас таки зупинить “одесько-каліфорнійська зброярська мафія” Тімонькіна за допомогою слідчої НАБУ, у війську настане колапс.
    Всі фахівці знають, що таке снайперські приціли та системи Archer. У цій ситуації ми скоро не зможемо ані виробляти, ані обслуговувати нашу техніку.
    Це диверсія!

    Думай-те!

    485102087_28824015767243075_2381837231540148494_n.jpg 485612122_28824015920576393_9181589718393296315_n.jpg 485645472_28824016270576358_4189517780657857893_n.jpg 485353207_28824015943909724_3197389569564282841_n.jpg 485661020_28824015693909749_5002703131301638825_n.jpg
     
    Камча и slawuta5 нравится это.
  10. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.011
    Адрес:
    UA
    Згідно з новою угодою, Україна має відшкодувати США всю отриману з 2022 року допомогу, ця домовленість створить нашій країні борг у $120 млрд.
    Також в угоді є пункт про обов'язок України погашати "борг" перед США у строк, тому що його щорічне відтермінування збільшуватиметься на 4%. Це означає, чим довше Україна відкладатиме виплати, тим більше грошей доведеться повернути.
    IMG_20250328_121406_243.jpg
    А підписант то , нелегітимний ))
     
  11. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Viktor Taran

    Нью-Йорк Таймс описав співпрацю між Україною та США в українських військових операціях проти росії
    ключові тези:
    2022. У Вісбадені створили секретний штаб — Task Force Dragon. США давали розвідку, координати, артилерію. Українці стріляли. Система працювала відмінно.
    Весна 2023-го. Підготовка великого наступу. Головна мета — Мелітополь. США наполягали зосередитись на одному ударі. Залужний погоджувався.
    Але Сирський хотів йти на Бахмут. Зеленський підтримав його.
    Плану більше не існувало. На Ставці Зеленський віддав наказ: поділити боєприпаси порівну між Мелітополем і Бахмутом. 5 найкращих бригад віддали Сирському. Американцям нічого не сказали — вони лише побачили дивні пересування на супутниках.
    Замість прориву — повільне просування на кілька сіл. Замість 12 бригад на південь пішло 7. Решта — на Бахмут. Сам Сирський казав американцям: «Я не згоден з планом, але виконую наказ».
    Байден розумів: план провалено. І почав знімати обмеження. У травні США дозволили бити по РФ — створили «операційну зону» до 80 км углиб. Перші удари — по Бєлгороду. Це був новий етап.
    В серпні ЗСУ зайшли в Курськ. Без дозволу. З американською технікою. Порушивши умови «операційної зони». «Це був шантаж», — сказали в Пентагоні. Але не припинили підтримку, щоб не кинути українських бійців.
    Паралельно йшла Операція Lunar Hail — атаки на Крим. Планували 100 об’єктів. Цілі визначали спільно з ЦРУ і британцями.
    США хотіли точкових ударів. Україна — ширшої кампанії. Зеленський казав Блінкену: «Ви помиляєтесь. Ми знаємо росіян. Треба бити по Москві». Але США були проти.
    Восени 2024 рф наступала на Покровськ. США просили знизити призовний вік. Зеленський відмовився: «У нас немає чим озброїти 18-річних».
    Після перемоги Трампа страх лише посилився. Байден на прощання зняв останні обмеження — дозволив удари Storm Shadow і ATACMS по РФ.
    Тепер багато що стає зрозумілішим, включаючи ситуацію з контрнаступом у 2023
     

    Изображения:

    487096990_9847088101979396_74740395699322834_n.jpg
    487170722_10161456899376859_2285633141685781408_n.jpg
    kelt и slawuta5 нравится это.
  12. БукинГена

    БукинГена Major

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    2360
    Лоты
      на продаже:
    274
      проданные:
    5.367
    Сообщения:
    2.789
    Адрес:
    Где то за городом...
    ❗️Если РФ не согласится закончить войну - я введу вторичные тарифы на всю российскую нефть. То есть, если вы покупаете нефть РФ - вы не можете вести бизнес с США, — Трамп
     
    proview, ДВ762 и Likeoff нравится это.
  13. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Зустріч військового керівництва України, Великої Британії та Франції для планування наступного етапу підтримки безпеки України в довгостроковій перспективі.

    Про це інформує Цензор.НЕТ про це йдеться у пресрелізі британського уряду за результатами сьогоднішньої розмови премʼєр-міністра Британії Кіра Стармера та Президента України Володимира Зеленського.
    "Сьогодні ввечері прем'єр-міністр поговорив з Президентом України Володимиром Зеленським. Лідери обговорили свій візит до Парижа минулого тижня і погодилися, що існує реальний імпульс для підтримки безпеки України в довгостроковій перспективі. Прем'єр-міністр додав, що зустріч британського, французького та українського військового керівництва, яка відбудеться найближчими днями, сприятиме наступному етапу детального планування", - зазначено в пресрелізі.
    Також співрозмовники обговорили третю річницю визволення Бучі.
    "Прем'єр-міністр згадав про свій візит до міста у 2023 році та віддав належне мужності та силі мешканців та їхніх близьких, з якими він зустрівся. Він додав, що їхні історії страждань є болючим нагадуванням про варварство Росії протягом останніх трьох років", - йдеться в повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/n3544309
     
    ДВ762 и slawuta5 нравится это.
  14. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок під час візиту до Києва повідомила про надання пакета військової допомоги на загальну суму 11,25 млрд євро.

    Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Anadolu.
    За її словами, 3 мільярди євро виділять для короткострокової підтримки, а ще 8,25 млрд - для військової допомоги до 2029 року.
    Також уряд Німеччини надасть 130 млн євро на гуманітарні та стабілізаційні проєкти.
    Міністерка наголосила, що новий уряд Німеччини, який мають сформувати після виборів, не змінить
    Вона наголосила, що підтримка України з боку Німеччини триватиме, попри майбутні зміни уряду. Джерело: https://censor.net/ua/n3544432
     
    ДВ762, Стартех, proview и 4 другим нравится это.
  15. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що потенційна угода про корисні копалини між США та Україною має відповідати європейському законодавству.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News.
    За її словами, будь-які угоди з Україною щодо корисних копалин мають бути сумісними з європейським законодавством.
    Бербок сказала, що Європа вже домовилася з Україною про те, що будь-яка нова угода має бути сумісною з законодавством Європейського Союзу.
    "Адже це наш європейський континент", - додала міністерка. Джерело: https://censor.net/ua/n3544439
     
    ДВ762, Ptrooper-z8, proview и 2 другим нравится это.
  16. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    240
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Польські спецслужби затримали 47-річного громадянина України, який працював на російську розвідку.

    Він здійснював розвідку військових об'єктів на території Польщі, його заарештували на 3 місяці.

    Під час допиту затриманий зізнався у скоєному, пояснивши свої дії ідеологічними мотивами і тісними зв'язками з рф.

    Reuters
     
    ДВ762 нравится это.
  17. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Sofiya Fedyna

    [​IMG]В Америці відреагували на утиски української опозиції. Державний департамент США наголосив на неприпустимості виключення опонентів із політичного процесу.
    Речниця Державного департаменту США Таммі Брюс : «Нагадаймо про виступ віцепрезидента 14 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки на захист свободи слова, а також проти виключення людей з політичного процесу. Ми, як Захід, повинні робити більше, ніж просто говорити про демократичні цінності, ми повинні жити ними. Виключення людей з політичного процесу викликає особливе занепокоєння. Ми підтримуємо право кожного висловлювати свої погляди на публічній площі, погоджуватися чи не погоджуватися»
    Тобто ми бачимо, що Вашингтон занепокоєний ситуацією щодо введення санкцій РНБО проти Петра Порошенка.
    [​IMG] Також голова ЦВК України Олег Діденко в інтерв’ю «Українській правді» сказав, що санкції щодо лідера опозиції, можуть створити перешкоди для виборчого процесу. За його словами, зловживання у цій сфері "навряд чи пройдуть безслідно". Це не лише справа України, а й її європейського майбутнього.
    Як ви думаєте, які наслідки це може мати для України?
     

    Изображения:

    487365974_10162449736900390_5885245786337964011_n.jpg
    slawuta5, Oprishok и ДВ762 нравится это.
  18. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.011
    Адрес:
    UA
    Польща передала Україні ще 5 тисяч Starlink Enterprise, що дозволить забезпечувати стабільний зв'язок для військових та критичної інфраструктури Міністерство цифрової трансформації України.
    У відомстві повідомляють, що ці "Старлінки" допоможуть повернути зв'язок у деокуповані регіони, забезпечувати роботу шкіл, медичних і соціальних закладів, енергетиків та військових.

    Уряд Данії провів консультації з Комітетом з питань зовнішньої політики щодо 25-го пакету допомоги Україні на 6,7 млрд данських крон (майже 970 млн доларів).
    Повідомляється в заяві Міністерства оборони Данії.
    Це буде вже 25-й за пакет допомоги для України від Данії.
    Ключовими елементами пакета є протиповітряна оборона, артилерія та фінансова підтримка військово-повітряних сил України.
    «Ситуація з безпекою швидко змінюється.Тому дуже важливо, щоб Данія продовжувала свою масштабну підтримку України… 25-м пакетом допомоги ми підкреслюємо нашу підтримку України як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі», — заявив міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен.
     
    ДВ762, Хейль, capt.A.Smollet и 5 другим нравится это.
  19. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Poсcийские мapoдеры попались на горячем.
    Литовские таможенники задержали на границе с Беларусью украденный из Украины церковный колокол, который без документов пытались провези через Литву в Молдову.
    Водитель заявил, что у него нет товаров, которые нужно декларировать.
    Но во время проверки таможенники обнаружили церковный колокол массой 260 кг. Мужчина сказал, что колокол везет из России в Молдову через Беларусь и Литву по просьбе патриархов Кирилла и Николая.
    Судя по надписям на колоколе, он посвящен митрополиту Киевскому и всея Руси Петру Могиле.
    Вероятно, он был похищен на территории Украины.
    @kazansky2017
     

    Изображения:

    489422823_4044863509126762_7906300057099918139_n.jpg
    A10A, ДВ762, capt.A.Smollet и 3 другим нравится это.
  20. БукинГена

    БукинГена Major

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    2360
    Лоты
      на продаже:
    274
      проданные:
    5.367
    Сообщения:
    2.789
    Адрес:
    Где то за городом...
    На порядку денному переговорів із росією є тільки один пункт — припинення вогню. "Жодної іншої динаміки не буде, поки з цим не розберуться", — офіційний представник Держдепу Теммі Брюс

    Речниця Держдепартаменту США заявила що:
    Нинішня ситуація — це справжня м’ясорубка, і жоден результат неможливий, доки тривають стрілянина та вбивства.

    Також вона згадала слова держсекретаря Рубіо, який після зустрічі в НАТО заявив: у найближчі тижні стане ясно, чи серйозні наміри росії. У Вашингтоні закликають сприймати це буквально, й вважають, що росії варто поставитися до цього з усією серйозністю.
     
    Лорд Грегори нравится это.
  21. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Під час зустрічі у п’ятницю, 11 квітня, країни, що входять до Контрактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"), оголосять про новий пакет військової допомоги Україні на суму 450 мільйонів фунтів стерлінгів (580 мільйонів доларів США).

    Про це пише видання Reuters, передає Цензор.НЕТ.
    Велика Британія повідомить про надання 350 мільйонів фунтів стерлінгів з 4,5 млрд фунтів стерлінгів, які країна зарезервувала для військової підтримки України на 2025 рік.
    Норвегія покриє решту суми пакета допомоги, про який буде оголошено під час засідання Контрактної групи з питань оборони України.
    Зазначається, що ці кошти підуть на ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів і обладнання, а також на забезпечення радарних систем, протитанкових мін і сотень тисяч безпілотників. Джерело: https://censor.net/ua/n3546216
     
    A10A, ДВ762, Хейль и 4 другим нравится это.
  22. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Німеччина передала Україні 30 ракет для систем протиповітряної оборони Patriot, а також готує масштабний пакет військової допомоги, зокрема ППО, бронетехніку, безпілотники та боєприпаси.

    Про це повідомив в.о. міністра оборони ФРН Борис Пісторіус, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

    "Тому, що ми хочемо зробити свій внесок у те, щоб Кривий Ріг не повторився", - наголосив Пісторіус.

    Цьогоріч на підтримку України ФРН виділила близько 7 мільярдів євро, з яких 3 млрд нещодавно схвалено Бундестагом. Окрім цього, вже передбачено ще 8 млрд до 2029 року. Загалом - понад 11 мільярдів євро. Джерело: https://censor.net/ua/n3546234
     
    ДВ762, Хейль, ХапалАнДаг и 8 другим нравится это.
  23. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Естонія найближчим часом надасть Україні 10 тисяч артилерійських боєприпасів калібру 155 мм та 750 тисяч сухих пайків для потреб ЗСУ.

    Про це заявив очільник Міноборони Естонії Ханно Певкур, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.
    "Або на цьому тижні, або на наступному, ми доставимо 10 тисяч боєприпасів калібром 155-мм. Ми також доставимо 750 тисяч пакунків з їжею для солдатів. І ми продовжимо також беззбиткову діяльність в тому сенсі, що ми купуємо, за допомогою наших друзів з різних європейських країн, амуніцію для ЗСУ", - сказав Певкур.
    Окрім цього, Естонія продовжує співпрацю з партнерами в Європі для закупівлі додаткової амуніції для ЗСУ. Міністр підкреслив, що нинішня ситуація на фронті вимагає подальшого нарощення військової допомоги.
    "Ми всі розуміємо, що на лінії фронту важко. Ми фактично повинні збільшити військову допомогу Україні. І ми це робимо. І ми будемо обговорювати з нашими партнерами, що ми можемо зробити більше, тому що Україні потрібна краща позиція для мирних переговорів", - додав він.
    Певкур також має намір зустрітися з міністром оборони України Рустемом Умєровим, щоб уточнити нагальні потреби українських військових. Джерело: https://censor.net/ua/n3546249
     
    A10A, ДВ762, Хейль и 8 другим нравится это.
  24. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Трамп підписав указ про продовження терміном на один рік пакету санкцій проти росії, запровадженого Байденом, — Федеральний реєстр США
     
    A10A, proview, ДВ762 и ещё 1-му нравится это.
  25. БукинГена

    БукинГена Major

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    2360
    Лоты
      на продаже:
    274
      проданные:
    5.367
    Сообщения:
    2.789
    Адрес:
    Где то за городом...
    "ЗСУ мають вийти з оборонної позиції": Мерц заявив, що готовий передати Україні Taurus, але за однієї умови

    Майбутній канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що був би готовий передати Силам оборони України німецькі далекобійні ракети Taurus, але лише за умови, що відповідне рішення підтримають лідери ЄС

    "Я завжди говорив, що зробив би це (погодився на постачання Україні ракет Taurus. – Ред.), але тільки за узгодженням з європейськими партнерами. Це необхідно координувати, і якщо це буде скоординовано, то Німеччина має взяти участь", – заявив лідер ХДС

    Він додав, що "українська армія має вийти з оборонної позиції та почати впливати на перебіг подій" на фронті
     
    Хейль, proview, Oprishok и 3 другим нравится это.
  26. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.091
    Адрес:
    Коростень Украина
    Збройні сили України отримали сучасну далекобійну українську зброю, закуплену за литовські кошти.

    Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Delfi, про це повідомила міністерка оборони Литви Довіле Шакалієне.
    "Ця високоточна зброя вже застосовується на фронті. Її ефективність підтверджена в реальних бойових умовах", - ідеться в повідомленні міністерства.
    "Боротьба України за свободу - це також захист свободи Європи. Підтримка Литви триватиме стільки, скільки необхідно для перемоги України. Наша прихильність тверда, рішуча і непохитна. Литва залишиться надійним союзником, готовим допомагати всіма можливими способами до перемоги", - наголосила Шакалієне. Джерело: https://censor.net/ua/n3546845
     
    A10A, proview, Стартех и 4 другим нравится это.