зелопідар завалив все що міг...тварь ублюдочна: виблядок мав хоч і відсосати рудому але завалити Україну зброєю а воно гналось за рейтингами...
Не смішить людей та й самого себе - без штатів де є превелика кількість маланців та існує найміцніше лобі ісраєлю вже давно не було б!!!
Добрий вечір товариству. День минув досить швидко та динамічно: зранку пильнував онука поки зять не повернувся з чергування, потім поїхав до клюбу та відстріляв обов'язкові змагання, а поті мпоїхав до податкової та розрахувався з податками за минулий рік. Після обіду пройшовся на пошту де зробив маленький розпіжьдяй з приводу того, що пріоритетовий лист з Познаня ще не дійшов до мене й побажав їм щоб пошту цілковито зліквідували. Завтра знову буду пильнувати Люцка, а у четвер вихідний - тре їхати на поліцію та виреєструвати те що вчора продав.
Згадався ще один цікавий момент. Якось зовсім немає згадок про т.з. "сланцевий газ", від слова взагалі . А були є часи, коли про нього репетували ледь не з кожної праски і кухонного комбайну. Виходили на мітинги і автопробіги за для заборони його розвідки і видобутку, бо тоді Україна провалиться під землю . Де подівся весь цей гвалт? Чому більше не згадується знаменита "ізюмсько-слов'янська" сланцева платформа потужністю на багато трильйонів кубів, і чому на її захист досі не стоять американські десантники ??? Де все це поділося ? Чи все це було просто черговим фейком, як і ''біолабораторії'' та Інша маячня, яку розгоняла тут московія??
Саме тому дєрьмак мав позашлюбне спілкування зі змі Кетаю, як можливим гарантом золотого парашута в обмін на залишки суверенітету?
По пам'яті там і мериканці і бріти укладали договір десь році в 2013. Ну а потім 2014 рік , початок війни і вони повиходили з проекту.
А ще більш навіщо мир путіну? Та ще й по лінії зіткнення?? Коли він прийшов за всією Україною. Із всіма її копалинами і кріпаками. Путін і його бузовірське оточення строять плани, як у 2026 році увійдуть у Дніпро, а до 2030- го будуть в Одесі і Києві. Малюють графіки, сині та червоні стрілки, все як годиться. Це трумп та його колеги залежать від виборів і обмеженого терміну при владі, а путін нічим не обмежений, навіть своїми вологими фантазіями. В нього плани цієї війни на роки. Я уявляю, який хрипкий каторжний ржач стояв в бункері, коли там читали т.з. "мирний план" трумпа... Трумп мабуть і досі ще думає, що путін з якогось перепугу візьме, та вдовольниться кількома областями України. Наївний стариган. Мабуть вже нарешті пора трумпу прокидатися від снів і марень, згадувати про справжню велич своєї країни, надати нарешті Україні весь необхідний перелік зброї в потрібній кількості і перестати вже вдавати вар'ята. Бо це вже не смішно. Бо не з гравцями він сів грати у карти світової геополітики, а із шулерами.
Звичайно. Це наочний приклад як робота мериканських компаній на чужій території "атоматично гарантує безпеку" цих самих територій.
У фараонів був гарний звичай, сандаль міг поцілувати тільки найкрутіший принц. А міністри землю цілували.
До речі трампону можна запропонувати ще одну угоду - понабудувати в Україні Трамп-тауерів: Він в цьому спец, гроші чималенькі , ну і зможе пишатись тим як його шанують в Україні.