Ситуація в Україні. Новини

Тема в разделе "Українська визвольна війна", создана пользователем Vlad78, 2 май 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    У "Європейській Солідарності" заявили, що інформація про нібито роботу "Севморзаводу", який колись належав Петру Порошенку, в окупованому Севастополі не відповідає дійсності.

    Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві політсили.
    "Медіаресурси Портнова, Коломойського-Медведчука, низка контрольованих Офісом Єрмака телеграм-каналів синхронно розповсюдили черговий фейк про нашу команду, цього разу про Севморзавод у Севастополі, який колись належав Порошенку.
    Насправді це підприємство стало одним із перших, які окупанти націоналізували після анексії Криму, ще в той час, коли в самій росії крутилися аж гуло і "Свати", і "Слуга народу". До 31 грудня 2014 року всі українські бізнеси в тимчасово окупованому Криму мали перереєструватися "відповідно до російського законодавства". Оскільки підприємство Порошенка цього не зробило, воно було націоналізоване вже наприкінці лютого. Відповідно абсурдним є твердження про якусь "сплату податків" – раз воно не було зареєстрованим в росії", - йдеться в повідомленні.
    У "ЄС" нагадали, що фейк про "Севморзавод" циркулював ще в розпал виборчої кампанії 2019 року і неодноразово спростовувався, "як і цинічні вигадки про "вбитого брата", "розпʼятого хлопчика", "заробляння на війні" чи "Липецьку фабрику"
    "По темі Севастополя юристи готують відповідні позови, але важливим є політичний аспект цієї кампанії. Інформаційний шум останніх тижнів разом з тією інформацією, яку ми отримуємо із закритих джерел, не залишає жодних сумнівів у тому, що влада, відчуваючи себе у глухому куті численних проблем, готує потужну атаку на єдність всередині країни.
    Наближення важких переговорів з росією, складна ситуація на фронті, слабо прихована підготовка влади до виборів штовхає її на хибний шлях безпідставного пошуку внутрішніх ворогів, до спроби перекласти на опонентів відповідальність за власні помилки і прорахунки. В цьому контексті тиск політичного керівництва на правоохоронні органи з метою обґрунтувати будь-які санкції проти Порошенка, для яких немає жодного підгрунтя, можна розглядати і як спробу зачистки опозиції", - наголосили там.
    Політсила закликала владу зупинитися та не ухвалювати рішень, "драматичність можливих наслідків яких для країни важко навіть оцінити".
    "В першу чергу це завдасть шкоди найбільшому меценатському проекту із підтримки Збройних Сил, а відтак і обороноздатності країни. У складній ситуації, в якій зараз перебуває Україна, єдність стає як ніколи важливою. Наш заклик до влади – зупинитися і не ухвалювати рішень, драматичність можливих наслідків яких для країни важко навіть оцінити.
    Ми вважали і вважаємо, що політична єдність була і залишається запорукою перемоги і слід зробити все, щоб її зберегти. І не робити нічого такого, що її руйнує", - підсумували у заяві. Джерело: https://censor.net/ua/n3531358
     
  2. Интересные лоты

    1. До Вашої уваги лот - досить рідкісний герметичний металевий ящик з під набоїв 12 калібру. Відправка...
      500 грн.
    2. (в наличии 1 шт.)
      Кришка проворачивается Посадка на уплотнительное кольцо
      250 грн.
    3. (в наличии 68 шт.)
      По фото. В наличии 16 шт. Цена за одну штуку.
      500 грн.
    4. герметичний пластиковий ящик, від снарядів 40 мм CV-90, в ящику було 8 снарядів. пластиковий, гермет...
      1000 грн.
    5. Лендліз Гарний стан Є ще 2 шт Покровський напрямок Всі кошти йдуть на ремонт корча БФ ЗА НАШУ ПЕРЕМО...
      299 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    Говорять Снайпер

    Бачу новини останнім часом:
    Классно звісно, це ж вони винні в тому, що комусь захотілось зробили чергову партизансько-професійно-бусифіковану бригаду.
    Чомусь на попередніх посадах до них питань не було, а тут на кінець 3 року війни зʼявились.
    Я не сперечаюся, може вони були некомпетентні, але як відбувалося призначення? Чи ми маємо класти по пару сотень людей, щоб це визначити?
     
    vostok917, Лорд Грегори, Komo и 2 другим нравится это.
  4. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    Олексій Петров

    Слідкуйте за новинами.
    [​IMG] Вересень 2017 року. Міністр оборони України, Степан Полторак звільнив Олега Друзя, скандального головного психіатра Міноборони, який назвав атовців загрозою суспільства.
    [​IMG] Серпень 2019 року. Степан Полторак звільнений з посади Міністра оборони України.
    [​IMG] Січень 2025 року. Головного психіатра ЗСУ, Олега Друзя, підозрюють у незаконному збагаченні на мільйон доларів за час повномасштабної війни.
     
    Komo, slawuta5, Стартех и 4 другим нравится это.
  5. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    "Питання ротації бригад: заміни та виведення для відновлення боєздатності. Яким чином провести, якщо в тебе немає ані резерву, ані бригади? Звичайно, сам процес адаптації нової бригади - складний процес. Складний процес чому? Тому що у нас зараз така кількість бригад, що, в принципі, є проблема з підготовленими командирами, які можуть очолювати цю бригаду."
    Сирський
     
  6. BART28

    BART28 General-major

    Сообщения:
    5.912
    СБУ затримала головного психіатра ЗСУ, який за час повномасштабної війни розбагатів на понад 1 млн доларів США

    Співробітники Служби безпеки України за сприяння міністра оборони та Головнокомандувача ЗСУ затримали головного психіатра Збройних Сил, який є заступником Голови Центральної ВЛК та вирішує питання щодо придатності військових до проходження служби.

    За матеріалами справи, цей посадовець протягом повномасштабного вторгнення набув необґрунтованих активів на понад 1 млн доларів США.

    При цьому фігурант не відображав відповідне майно у своїй декларації та оформив його на свою дружину, доньку, синів та інших сторонніх осіб.

    Як встановило розслідування, протягом 2022-2024 років підозрюваний придбав:

    ◾ приватний будинок в Обухівському районі Київської області;
    ◾ 2 квартири в Києві;
    ◾ 1 квартиру в Одесі;
    ◾ 2 земельні ділянки в Обухівському районі Київської області;
    ◾ БМВ Х7 2024 р.в.;
    ◾ БМВ Х7 2022 р.в.;
    ◾ БМВ Х5 2023 р.в.;
    ◾ БМВ Х3 2022 р.в.;
    а також інше майно.

    Під час обшуків у нього слідчі СБУ знайшли також 152 тис. доларів США та 34 тис. євро.

    Наразі фігуранту готується повідомлення про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:

    ◾ ст. 368-5 (незаконне збагачення);
    ◾ ст. 366-2 (декларування недостовірної інформації).

    Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та накладення арешту на активи посадовця.

    Санкція статей передбачає покарання у вигляді до 10 років позбавлення волі.

    Досудове розслідування триває і здійснюється за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора.
     

    Изображения:

    IMG_20250121_170141_117.jpg
    IMG_20250121_170141_021.jpg
    IMG_20250121_170141_354.jpg
    IMG_20250121_170140_933.jpg
    IMG_20250121_170140_599.jpg
    IMG_20250121_170141_467.jpg
    IMG_20250121_170141_074.jpg
    Лорд Грегори, Komo, proview и ещё 1-му нравится это.
  7. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    213 окремий батальйон 128 окремої бригади ТрО "Дике Поле" висловив підтримку своєму
    колишньому командиру Дмитру Рюмшину, якому сьогодні обирають запобіжний захід.


    Про це батальйон повідомив у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

    "З 23 квітня 2022 р. по 18 березня 2023 р. Дмитро Рюмшин командував нашим батальйоном. За цей час він проявив себе як виключно вимогливий, дисциплінований та досвідчений командир. Його вміння швидко орієнтуватися в складних ситуаціях та приймати зважені рішення неодноразово рятувало життя наших побратимів. Його рішучість та фаховість дозволили нашому батальйону виконати чимало складних завдань у найгарячіших точках фронту.

    Під його керівництвом ми пройшли шлях від формування батальйону до справжнього боєздатного підрозділу, здатного виконувати найскладніші завдання. Дмитро Рюмшин завжди був для нас не лише командиром, але й наставником, другом і прикладом для наслідування", - йдеться в повідомленні.

    Військові зазначили, що зараз Рюмшин опинився в центрі кримінального переслідування, яке на їхню думку може бути упередженим.

    "Ми вимагаємо проведення обʼєктивного та швидкого розслідування, ретельного вивчення фактів цієї справи! Полковник Рюмшин заслуговує на справедливе ставлення, зважаючи на його вагомий внесок у захисті нашої держави", - підсумували там.

    20 січня 2025 року Рюмшина затримала СБУ.

    21 січня йому обирають запобіжний захід.

    640x414.jpg
     
    Последнее редактирование: 21 янв 2025
    Лорд Грегори и rumun нравится это.
  8. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Сообщения:
    2.205
    Адрес:
    г. Чернигов
    Правоохоронці повідомили про підозру чоловіку, який зламав кріплення та кинув прапор України на землю у місті Біла Церква.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію Київської області.

    Правоохоронці встановили особу, причетну до скоєння кримінального правопорушення. Ним виявився 58-річний місцевий мешканець.

    У поліції зʼясували, що подія трапилась 13 січня. Підозрюваний вийшов із релігійної споруди та в присутності перехожих зламав частину тримача з прапором України, після чого кинув державний символ на землю.

    Правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру (ч. 1 ст. 338 Кримінального кодексу України). Йому загрожує до трьох років позбавлення волі. Джерело: https://censor.net/ua/p3531505
     
    VIKTOR 243, Prado, форт55 и 3 другим нравится это.
  9. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    Костянтин Машовець

    Затриманним військовослужбовцям інкременують, головним чином, "недбале ставлення до військової служби"...

    Але парадокс міститься в тому, що це цілком можливо інкременувати будь-якому командиру (начальнику), навіть, цілком успішному... Більше того, мадам Фортуна на війні, в силу самих різних обставин, в тому числі тих, які НЕ залежать від командирів (начальників) відповідного рівня, ну або залежать не в повній мірі - дама дуже примхлива. Справа в тому, що "тотальні переможці" серед командирів та начальників трапляються дуже й дуже рідко. У одних й тих самих людей - перемоги та поразки, на війні, в силу самих різних причин, ЧЕРЕДУЮТЬСЯ.

    Якщо виходити з логіки тих, хто формулював та нині інкременує затриманим саме "недбалість", то розпочати їм треба було не з них, а з нинішнього вищого військово-політичного керівництва держави. Бо за своїми можливими наслідками їх "недбалість" - більш небезпечна, ніж "недбалість" якогось полковника чи бригадного генерала.

    Не є таємницею, що питань до цього керівництва, стосовно так званої "недбалих" рішень у сфері оборони й національної безпеки країни - вагон та маленький возик. Причому, тих, які відносяться - як до зроблених у період ДО широкомасштабного вторгнення ворога, так й у період вже В ХОДІ цього вторгнення...

    Наприклад, чи наважиться нинішній Верховний Головнокомандувач (він же, Президент) відповісти суспільству - коли саме він ввів у дію Стратегічний план застосування ЗСУ, частиною якого є Стратегічне розгортання ЗСУ...?
    Яка конкретна дата здійснення цієї його дії?

    Й чому, ЗСУ зустріли вторгнення у тій стратегічній побудові, яка, м'яко кажучи, НЕ зовсім відповідала (а точніше, зовсів не відповідала) реаліям підготовки та здійснення ворогом цього вторгнення, що призвело до тяжких наслідків?

    Якщо нині затриманним військовим інкременують цю розмиту "недбалість", яка призвела до "вклинення військ противника на 5-7 км у Харківській області", то що тоді треба інкременувати вищому військово-політичному керівництву держави, якщо противник захопив майже увесь південь країни, прорвався до столиці й почав розносити ракетами та дронами всю іншу частину країни у 2022-у році?

    Нинішня влада почала дуже небезпечну "гру" із командним складом війська, причому, робить це прямо посеред війни...

    Вона намагається відкрити своєрідну "скриньку Пандори", результатом чого буде тільки одне - програш у війні й подальша не дуже приємна політична (а можливо й просто життєва) доля нинішньої владної команди...

    Я попереджаю...
    У цьому сенсі, "залишитися у білих сяючих одежах" нинішній владі, аж ніяк не вийде - занадто багато, скажімо так, "проблемних питань", щодо "недбалого" керівництва державою та країної накопичилось до неї, скажімо так, в об'єктивній площині. Причому, саме по "существу вопроса", тобто - щодо керівництва країною та її збройними силами у війні...
    А якщо до цих процесів підключаться "зовнішні сили", то наслідки цього "розбору польотів" будуть для країни - дуже й дуже сумними... Й в першу чергу, для самої нинішньої влади

    Схаменіться... поки не пізно...
     
    Последнее редактирование модератором: 22 янв 2025
    Лорд Грегори, Komo, Oprishok и ещё 1-му нравится это.
  10. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    Під кінець доби вівторка, 21 січня, російські загарбники масовано атакували Миколаїв ударними безпілотниками "шахед". Постраждали дві людини.

    Про це повідомив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.
    За словами посадовця, окупанти вдарили по місту сімома "шахедами".
    "Росіяни атакували місто Миколаїв 7-ма "шахедами". Є пошкодження багатоквартирних будинків, виникли пожежі. Всі служби працюють, на даний момент без постраждалих", - написав Кім.
    Згодом очільник ОВА повідомив про двох постраждалих внаслідок російської атаки.
    "Станом на зараз - двоє постраждалих в наслідок атаки. Стан середньої тяжкості", - написав Кім.
     
  11. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Сообщения:
    2.205
    Адрес:
    г. Чернигов
    Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") вніс до Верховної Ради два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) та митом поштових відправлень в Україну.

    Окрім Гетманцева, серед співавторів проєктів законів №12429 та №12430 – низка інших депутатів, у тому числі Максим Бужанський, Мар’яна Безугла, Ганна Лічман, Ірина Кормишкіна, повідомляється на сайті Верховної Ради.

    Законопроєктом №12429 про внесення змін до Податкового кодексу пропонується скасувати норму про звільнення від оподаткування ввезення в Україну товарів вартістю до 150 євро. Таким чином, всі товари у міжнародних експрес-відправленнях оподатковуватимуть ПДВ за ставкою 20%, незалежно від їх вартості.

    Єдиний виняток – товари вартістю до 45 євро, які фізична особа відправляє іншій фізичній особі в Україні. При цьому такі товари мають надсилатись відправником одержувачу без будь-якої оплати, призначатись для особистого чи сімейного використання одержувачем, а їх характеристики і кількість не повинні вказувати на те, що вони ввозяться з будь-якою комерційною метою. Як визначатимуть наявність або відсутність такої "комерційної мети" митні органи, у законопроєкті не уточнюється.

    При цьому низку товарів заборонять пересилати без сплати податків навіть у посилках між фізичними особами вартістю до 45 євро, це:

    • підакцизні товари;
    • парфуми в обсязі більше 50 грам, або туалетну воду в обсязі більше 0,25 літра або вісім унцій;
    • каву в обсязі більше 500 грам, або кавові екстракти і есенції в обсязі більше 200 грам;
    • чай в обсязі більше 100 грам, або чайні екстракти та есенції в обсязі більше 40 грам.
    Тобто, якщо обсяг цих товарів перевищуватиме ліміт, навіть з приватної посилки вартістю до 45 євро отримувачу доведеться сплатити 20% ПДВ.

    Законопроєктом про внесення змін до Податкового кодексу також пропонується визначити нове поняття – "дистанційний продаж товарів". Під це визначення підпадатимуть не лише онлайн-магазини та маркетплейси, а і онлайн-платформи для продажу речей фізичними особами, у тому числі вживаних, на кшталт eBay чи OLX. Щоб отримати можливість працювати в Україні усі такі платформи мають зареєструватися у якості ПДВ, стягувати податок з покупців напряму та перераховувати ці кошти до держбюджету. При цьому всі дані про посилку та її отримувача мають збирати та зберігати протягом 10 років. Джерело: https://biz.censor.net/n3531499
     
    VIKTOR 243, Prado, форт55 и ещё 1-му нравится это.
  12. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    Ну ось і дочекалися. Військовим - тюрми.

    Зліва кавалер Ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеню, учасник російсько-української війни з 2014 року,
    полковник ЗСУ, колишній комбриг 47-ї і 155-ї бригад, Дмитро Рюмшин.

    Справа - співголова коаліції СН/ОПЗЖ, колишній член Партії Регіонів та один з найближчих соратників державних
    зрадників Віктора Януковича та Віктора Медведчука, особистий знайомий російського диктатора путіна, Юрій Бойко.
    Якби ви не жили в Україні і задати вам питання, хто з цих двох сидить під арештом, ви, скоріше всього, сказали б, що Бойко.
    Але ж ви живете! І бачили вже Портнова, який спокійно виїжджає із сином за кордон. Вкрадений ешелон гуманітарки в Запоріжжі,
    де ніхто не сидить. Міністрів, що розбагатіли на продажу полуниці. Генералів СБУ з багатомільйонними квартирами.
    Тому правильна відповідь не повинна вас шокувати - під арештом сидить полковник ЗСУ. А друг путіна сидить у Верховній Раді.
    І не просто сидить, а є важливою частиною владної коаліції, без якої неможливе прийняття будь-яких законів.

    І тут важливий момент, що я не суддя і не знаю обставин карної справи, за якою сьогодні висунуто підозру полковнику Рюмшину.
    І я допускаю, що Рюмшин і справді міг порушити закон.
    Але! Якщо Рюмшин і порушив закон, якщо він помилився, якщо допустив недбалість, все одно він не став від цього зрадником.
    ВІн служив, як умів. Воював, як умів. Якщо вмів погано - це, звичайно, недобре.

    Але чому військовий, який не впорався зі своїми завданнями сидить у в'язниці, а відкритий ворог, давній прихильник путіна, що
    ДЕСЯТКАМИ років тягнув сюди рускій мір не просто не сидить, а є владою??

    Що це за лютий п#здець з нашою судовою системою, з нашим суспільством, що, як гіпнотизовані макаки, сидить на паркані і
    дивиться, як військових тягнуть у тюрми, а зрадників - у Верховну раду.

    Serhii Marchenko

    473728307_9535448489821011_8010020697425984625_n.jpg
     
    A10A, Komo, форт55 и 4 другим нравится это.
  13. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    Volodymyr Omelyan

    Арешти бойових генералів, переслідування опозиції - це не про єдність і перемогу.
    Це про маніакальне бажання програти війну, уникнути відповідальності і втримати владу.
    Стати новими Брєжнєвими окупаційного режиму.
    А що буде з Україною - це проблема виключно українців.

    Koзак Михайлик

    Влада України вже 5 років працює на ворога і діє за його методами.
    Привіт 1937 рік
     
    Коромыслов, Komo, форт55 и 3 другим нравится это.
  14. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    У середу, 22 січня, за колишнього командира ОТУ "Харків" бригадного генерала Юрія Галушкіна, якого підозрюють у неналежній обороні під час наступу на північ Харківщини у 2024 році, внесли заставу розміром 5 мільйонів гривень.

    Про це повідомляє "Суспільне Харків" з посиланням на його адвоката Михайла Величка, передає Цензор.НЕТ.
    При цьому ім'я заставодавця не оприлюднюють.
    Нагадаємо, Галушкіна напередодні арештували на 60 діб.
    Раніше лідер "Європейської Солідарності" та п'ятий президент Петро Порошенко заявив про готовність внести заставу за екскомандира ОТУ "Харків" Юрія Галушкіна. Джерело: https://censor.net/ua/n3531685
     
    Komo, форт55, rumun и 3 другим нравится это.
  15. BART28

    BART28 General-major

    Сообщения:
    5.912
    Податки — у рф, квартири — у Києві: як керівниця Шевченківського суду отримує подарунки з окупації.
    У 2016 році зарплата Аліни Зборщік становила 10 800 грн на місяць. У 2021 році — 29 000 грн на місяць. Зараз — 27 000 грн. Жодних інших постійних офіційних доходів у жінки не було й немає.

    Живе Аліна офіційно (за декларацію) у квартирі в Києві на вулиці Жмаченка.

    93 квадрати у ЖК «Автограф» у Дніпровському районі Києва, куплені в березні 2018 року. Це ЖК комфорт-класу, на той момент квартири схожого метражу тут можна було купити від 2,5 млн грн, або від 95 тисяч доларів.

    Щоб купити таку нерухомість, Аліні треба було б відкладати з десяток років. Але не довелося, бо квартира належить не чиновниці, а її мамі Аллі Зборщік — і це вказано в декларації посадовиці. У березні 2018-го Алла Зборщік придбала квартиру за 767 тисяч грн, або 29 тисяч доларів проти майже 100 ринкових, що може свідчити про ухилення від сплати податків.

    Будинок, у який повертається з роботи Аліна Зборщік у селищі Осещина, ще не поставили на облік. Тож кому він належить — не відомо. А от дві земельні ділянки, на яких він збудований, належать уже згаданій мамі — Аллі Зборщік.
    Загалом 13 соток. Жінка купила їх 27 липня 2020 року — офіційно за 135 тисяч грн.

    Окрім того, в Алли Зборщік є дві квартири в Києві. Це на додачу до квартири у ЖК «Автограф», де мешкає Аліна офіційно. Одна — на майже 50 квадратів — у ЖК «Повітрофлотський квартал». Купила її Алла Зборщік у квітні 2019 року. Тоді такі тут продавали приблизно за 100 тисяч доларів. За тогочасним курсом — від 2 млн 600 тисяч грн.

    Але Аллі дуже пощастило. Квартира обійшлася їй лише в 618 тисяч грн — за тогочасним курсом це 23 тисячі доларів проти ринкових 100 тисяч. Занижена ціна може знову свідчити про стійке небажання пані Алли платити зайві податки.

    бізнес Алли Зборщік розміщений у самопроголошеній «ЛНР», а податки вона платить до бюджету рф. Однак цей бізнес почав приносити суттєві прибутки не з початком війни у 2014 році. І навіть не з початком великої війни у 2022-му. А вже після всіх перелічених вартісних покупок — у середині 2023 року.

    Ідеться про таке собі ТОВ «Гранд». Компанія виробляє гофрований папір та картон, паперову та картонну тару. З 1991 року підприємство працювало в Луганську. Спершу компанією керував батько Аліни Зборщік — Олександр. Потім бізнесом зайнялася мама — Алла Зборщік. Станом на 2013 рік компанія мала понад 700 тисяч грн чистого прибутку. А потім — окупація і пауза, яка тривала 10 років.

    в тому ж таки 2023 році Алла Зборщік вирішила взяти російський паспорт. Відтепер вона — повноправна громадянка держави-агресорки, яка платить податки й будує бізнес.
     

    Изображения:

    IMG_20250123_092416_003.jpg
    IMG_20250123_092416_799.jpg
    IMG_20250123_092416_166.jpg
    IMG_20250123_092416_278.jpg
    IMG_20250123_092416_073.jpg
    IMG_20250123_092416_226.jpg
    IMG_20250123_092416_069.jpg
    A10A, tms, capt.A.Smollet и 5 другим нравится это.
  16. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    Російські загарбники з ночі 23 січня завдавали ударів по Богодухівському та Ізюмському районах.

    Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
    Зранку внаслідок обстрілу горіла господарча споруда у селі Новоселівка Богодухівського району. Близько 05:40 військами РФ атакували "шахедом" відкриту місцевість поблизу села Литвинове Золочівської громади. Пошкоджено лінію електромереж.
    Вночі, о 02:55, ворог вдарив по селу Підлиман Ізюмського району. Внаслідок обстрілу горів будинок, літня кухня та господарча споруда.
    Протягом 22 січня російські загарбники обстріляли Харківський, Ізюмський, Чугуївській та Куп'янський райони.
    Внаслідок обстрілу села Подвірки частково пошкоджено 14 приватних житлових будинків. Також росіяни вдарили по території Солоницівської селищної ради. Пошкоджено скління вікон 1 приватного будинку.
    У селі Морозівка зафіксовано влучання в землю на відкритій території. Інформація про постраждалих та руйнування не надходила.
    Внаслідок обстрілу села Бугаївка горів трав'яний настил на площі 200 м. кв
    У селі Осинове внаслідок обстрілу пошкоджено 1 приватний будинок.
    Внаслідок обстрілу села Хатнє пошкоджено приватні будинки та будівлю школи. Джерело: https://censor.net/ua/p3531803
     
  17. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    Російські війська у ніч на 23 січня 2025 року атакували Україну безпілотниками та балістичними ракетами.

    Про це повідомили у Повітряних силах, інформує Цензор.НЕТ.
    Так, ворог запустив 92 БПЛА типу "Shahed" та безпілотники іншого типу із напрямків: Міллерово, Орел, Курськ, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ.
    Також росіяни випустили 4 балістичні ракети "Іскандер-М"/KN-23 із Воронезької області по місту Запоріжжя.
    "Станом на 09.30 підтверджено збиття 57-х ударних БпЛА типу "Shahed" та безпілотників інших типів у Полтавській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.
    27 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків). Три БпЛА в повітрі — бойова робота триває!" - зазначили там. Джерело: https://censor.net/ua/n3531814
     
  18. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    Арешт генерала Галушкіна: Дружина лідера "Добровольчого руху ОУН" Коханівська опублікувала відео,
    де показано стан фортифікацій під час прориву росіян на Харківщині.


    Дружина лідера "Добровольчого руху ОУН" Миколи Коханівського Катерина Коханівська опублікувала відео, на якому її
    чоловік показує звалені в купу "зуби дракона" під час прориву росіянами державного кордону росіянами на Харківщині в
    травні 2024 року.
    "Це відео Микола Коханівський знімав 16 травня 2024 року для історії, через 5 днів після прориву кордону рашистами на
    Харківщині, але просив мене не публікувати. Зараз оперативна обстановка вже змінилася, і з дозволу побратимів можна
    оприлюднити відео", - написала Катерина Коханівська.

    Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов водночас заявив:

    "Відомий український політик Микола Коханівський, лідер організації ОУН, простим солдатом воював у складі того самого 415-го
    батальйону, командир якого Ілля Лапін затриманий ДБР. 10 травня почався російський наступ, а Коханівський записав відео 16
    травня зі своєї позиції біля села Липці, де показав стан підготовки до оборони. 10 червня солдат Коханівський, захищаючи Україну
    загинув на цих позиціях.

     

    Изображения:

    636x240.jpg
    tms, Komo, форт55 и 3 другим нравится это.
  19. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    Юрій Луценко

    Від початку Великої війни між військовими і політиками існував неоголошений договір: аналіз правильності управлінських рішень ( крім корупції та держзради) залишимо на після війни.
    Можна знімати з посад, відправляти у відстойник, але вивчення кримінальності тих чи інших рішень - потім.
    Але в голові у Зеленського вже не Перемога, а другий термін. А значить перемогати треба конкурентів. А конкуренти - військові.
    Тому договір розірвано. Почалися показові посадки військових.
    Чому показові?
    Бо арештовувати людину в погонах - абсурд. Вона і так не має права відлучатися з місця несення служби, це само по собі є криміналом.
    Так що запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та ще й повторна підозра після внесення застави - сигнал іншим військовим.
    Але все на світі має зворотній ефект.
    Особливо - звинувачення політичного керівництва до військового.
    В підозрі генералу пишуть, що командувач ОТУ Харків «неправильно оцінив розвіддані», «не готувався до наступу ворога» й тому має бути притягнений до кримінальної відповідальності.
    Чому тоді немає справи про неправильну оцінку 52 розвід інформацій західних розвідок про неминучість вторгнення рф на територію України?
    Адже 106 стаття Конституції України чітко визначає, що Президент «приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі ЗАГРОЗИ нападу, небезпеки державній незалежності України»
    Які наслідки принесла відмова Президента Зеленського оголосити мобілізацію, підвищення боєготовності військ та введення воєнного стану для виведення ЗСУ на рубежі оборони з одночасною евакуацією населення - ми знаємо: на раніше вказаних за 6(!) місяців розвідкою напрямках рашисти в лютому- березні йшли без особливих зусиль. Через незруйновані мости по новим дорогам без жодних фортифікаційних споруд для ЗСУ.
    Вже 26 лютого росіяни окупували Мелітополь, 2 березня Херсон, 5 березня Гостомель, 2 березня був оточений Маріуполь.
    Це вам не «вклинення» ворога під Вовчанськом!
    А якщо військові нагадають політикам, що передбачений в 2019 законодавством План оборони вони отримали за 2,5 місяці до війни, а Стратегічний план застосування ЗСУ, частиною якого є Стратегічний план розгортання ЗСУ так і не був затверджений Верховним Головнокомандувачем?
    А якщо спитають, чому до 2019 на Чонгарі було 21 тис укр військ з приданими артилерійськими і ракетними дівізіонами, а в лютому 2022 там залишився напівкомплектний батальйон морпіхів і 8 саперів на 24 мости?
    Або чому після особистої презентації директором ЦРУ напрямків і сил вторгнення росіян саме з Гостомельського аеропорту - головного напрямку рос десанту - було знято бригаду НГУ?
    ***********************
    Влада всю війну відповідає, що такі питання не на часі.
    Я впевнений, що у вільній країні, яка веде війну на виживання, будь-які питання на часі.
    Не на часі лише політичні справи проти військових.
     
    tms, Komo, форт55 и 13 другим нравится это.
  20. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    Natalia Fortuna

    Ще одне підтвердження,що цей серіал був запрограмований ворогами. Вдумайтесь,що він каже
    вже зачепив безвіз,вже споганив,,,Вже гоне пургу на Європу,США,,, Запрограмовані борги ,,,
    Квіти на могили,,, всі роз'їдуться,,, Майже все виконав,,, ще трішкі залишилося,,,
    І,ще трішкі кілометрів залишилося ворогу до Дніпра,,,
    А,воно кидає за грати бойових офіцерів,,

     
    Komo, Лорд Грегори, форт55 и ещё 1-му нравится это.
  21. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    240
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Віктор Бобиренко
    Запахло виборами
    Сподіваюся, що усі розуміють, що арешти генералів — то ніяке не правосуддя.
    Це намагання дискредитувати армію в очах суспільства.
    Найкращий спосіб у п`ятикласників підняти свій соціальний статус — опустити чийсь інший.
    Тому двієчнику важливо загнати під парту відмінника.

    А у нас наші кварталівці і сам Найвеличніший божеякіабідчіві.
    Вони не можуть спати, якщо народна довіра до інших — вища, ніж до Божестваікуміра.
    А тому політтехнологи банкової хочуть підвищити свої рейтинги — опускаючи рівень довіри до ЗСУ.
    І їм пофігу на війну. По барабану, що так же ж у воюючій країні не можна.
    Але вони думають не про війну, а про перемогу на виборах.

    А тому їм важливо показати усім, що це не Зеленський не вивозить війну. Це верховному з армією не повезло.
    І пофіг, що весь світ у захваті від наших військових.
    Зеленський намагається довести, що Бубочка давно би виграв, але тут то Залужний йому заважає, то інші генерали.

    Політтехнологія проста: наївні мають зрозуміти, що якщо заморозиться конфлікт, а наші території залишаться під окупантом — то це не вина Зеленського. Це вина військових.
    От тільки фігушкі. Тепер ця мулєчка не спрацює.

    Тепер генералів змушуватимуть накидати на Залужного.
    Але чим більше накидатимуть — тим більше цементуватиметься думка тих, хто вважає: владу після війни треба міняти.

    І ще, ми маємо тривожний прецедент. Бойовому генералу закидають як злочин, що він «не вірно оцінив потенціал ворога та обстановку на ділянці».
    А як тоді оцінити шашлички? Це якийсь пустячок?, коли Зеленський неправильно оцінив хор союзників:
    «Вова, путін нападе».
    Зеленський що, не розуміє, що проти нього аргументів більше? Що він 100500 разів не оцінив ситуацію — і це призвело до величезних втрат. І його навіть під мільярд не випустять під заставу. А в камері з Сашком Дубінським сидіти буде некомфортно. Бо той сильніший.

    Коротше. Є багато виборчих технологій. Не всі і не завжди вони працюють. Технологія «зниження довіри до ЗСУ» - не допоможе Зеленському виграти вибори.
    Я би, як політтехнолог, радив Єрмаку і його підопічному іншу технологію:
    - пацанчікі — тікайте.
    Бо інакше (після війни) накриє вас народною любов`ю.
     
    форт55, Mopo, rumun и 9 другим нравится это.
  22. BART28

    BART28 General-major

    Сообщения:
    5.912
    ‍⚖️ Кандидатка на посаду судді
    Житомирського райсуду Ірина Савчук заявила, що будинок під Києвом коштує менше 150 тисяч грн
     
    форт55 и Konrad Lorenz нравится это.
  23. BART28

    BART28 General-major

    Сообщения:
    5.912
    2017 рік. Третій рік війни з Росією. Український суд відхиляє апеляційну скаргу на рішення суду яке зобов'язує провідне українське підприємство оборонного комплексу – «Південмаш» – виплатити 6 млн грн... російській компанії «Ілюшин Фінанс Ко», що входить до корпорації «Ростех», яка є частиною російського військово-промислового комплексу.

    Головуюча суддя — Олена Лаченкова, мати блогера ОП Ігоря Лаченкова.

    Південмаш — це серце ракетно-космічної промисловості України, яке виготовляє ракети для стратегічних та оборонних цілей.

    У той час, коли підприємство працює на зміцнення обороноздатності, колегія суддів на чолі з суддею Оленою Лаченковою своїм рішенням фактично легалізує рішення першої інстанції, яким направляються гроші до рук ворога.

    Російська компанія, що подала позов, є частиною державного ВПК РФ, який постачає зброю, що сьогодні використовується для знищення українців.

    Рішення ухвалено одноголосно, без зауважень та окремої думки інших суддів, що ставить під сумнів незалежність та мотиви учасників процесу.

    Таке рішення українського суду в умовах війни є не лише економічним ударом по ключовому підприємству оборонного комплексу, а й моральним викликом для суспільства.

    Чому суддів не можна притягнути до відповідальності за роботу на ворога після виходу на пенсію? Чому такі судді досі отримують виплати від держави?

    Чому з її сина Офіс Президента в обличчі Дмитра Литвина, радника Зеленського та як кажуть найкращого друга Ігоря Лаченкова активно створює ідола та кумира для української молоді?

    Питань багато, потрібні відповіді. (с) Марія Барабаш

    Рішення суду: https://reyestr.court.gov.ua/Review/70551564#
     

    Изображения:

    IMG_20250123_212635_258.jpg
    форт55, Mopo, Dneprovec и 2 другим нравится это.
  24. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    У ніч проти 24 січня російські загарбники атакували Київщину ударними безпілотниками, у регіоні працювала ППО. Унаслідок падіння уламків збитої цілі в одному з населених пунктів області сталася пожежа в 10-поверховому житловому будинку в декількох квартирах. В іншому населеному пункті виникла пожежа приватного двоповерхового будинку на площі 120 м2.

    Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив т.в.о. начальника Київської ОВА Микола Калашник.
    "На жаль, дві особи загинули внаслідок атаки ворожих БпЛА на Київщину. Загиблого виявлено на пожежі приватного будинку внаслідок падіння уламків збитої цілі. Наразі загоряння ліквідовано.
    Другий загиблий – 36-річний чоловік в іншому населеному пункті, де пошкоджено житловий 10-поверховий будинок", - йдеться в повідомленні.
    Ще дві людини тут звернулися до медиків після пожежі. Чоловік 26 років дістав поверхневі опіки верхніх дихальних шляхів. Жінка 38 років – гостру реакцію на стрес.
    "Уточнюються списки потерпілих від атаки, їм надається вся необхідна медична допомога. Пожежу ліквідовано. Наразі поблизу із пошкодженою багатоповерхівкою у школі працює пункт незламності для мешканців", - зазначив Калашнік.
    За даними соціальних мереж уламки "шахеда" влучили у багатоповерхівку в Глевасі.
    Оновлення на 7:40
    За даними Національної поліції України, внаслідок російської атаки у Київській області загинули три людини, ще одна травмована
    "Станом на 7:30 в одному з районів зафіксовано пошкодження одного багатоквартирного будинку, в якому пошкоджено 11 квартир. Крім того, в іншому районі області пошкоджень зазнали вісім приватних будинків, три автомобілі, магазин, господарська споруда та паркан.
    На жаль, троє людей загинули. Також 26-річний чоловік отримав опіки. Потерпілого доставлено до лікарні, де надається вся необхідна допомога", - йдеться в повідомленні.
    У Фастівському районі уламки пошкодили будинок на 10 поверхів. Тут загинули двоє людей.
    У Броварах загинув чоловік 1966 року народження в приватній оселі. Його дружину шукають.
    Оновлення 7:50
    При розборі завалів будинку, що постраждав внаслідок нічної атаки БПЛА, знайдено тіло загиблої жінки, повідомив міський голова Броварів, Ігор Сапожко
    "Загиблі - чоловік 1966 року народження та жінка 1965 року народження - були подружжям", - йдеться в повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/n3532002
     
  25. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.088
    Адрес:
    Коростень Украина
    Олексій Гончаренко

    Кабмін створив Агенцію національної єдності
    Міністерства єдності мало, тепер ще є агенція.
    Основні задачі Агенції:
    – стимулювання повернення громадян до України
    – посилення звʼязку з Україною та залучення до підтримки України за кордоном
    – консультування українців, що мешкають за кордоном, щодо програм підтримки і надання допомоги у вирішенні проблемних питань
    – вирішення комплексних питань та проблем при поверненні громадян до України
    – сприяння інтеграції України у світовий простір
    Ще цікаво, що це Агентство буде підпорядковуватись не Міністерству єдності, а Міністерству економіки.
    Це все якийсь цирк
     
    A10A, форт55, Mopo и 2 другим нравится это.
  26. Crowned Clown

    Crowned Clown Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    668
    Адрес:
    Україна
    Це вже навіть не цирк, бо вони буквально роблять усе навпаки. Ніхто цю владу серйозно вже не сприймає.
     
    Komo, proview, форт55 и 7 другим нравится это.