Всем доброго Вечера СНАСТУПАЮЧИМ Вас усіх Камради!хай Вас Бог береже мирного неба вам усім!!! допоможіть оцінить
Такі годинники серед човнярів цінуються. Але дорожче 1000грн., серед моїх знайомих, ніхто не купував.
Вітаю! Так, дорожче ніж 1000 грн. навряд чи вийде, хоча... Ось продажі на нашому форумі у 2013 (https://reibert.info/threads/aviacionnye-chasy-achs-1.341737/) але, навіть враховуючи, що курс зріс у п'ять разів, продаж сьогодні за 2250-3500 грн., вважаю, малоймовірна. Можливо для покупця вирішальне значення матимуть основні відмінності АЧС-1М від АЧС-1: 1. Конструкція, а саме 26 каменів (в АЧС1 їх 25); 2. Призначені для показу поточного часу у годинах та хвилинах. (В АЧС-1 ще й у сек.); 3. Нижня шкала для відліку менших проміжків часу (30 хвилин) на відміну (АЧС-1 - 60 хв.); 4. Центральна секундна стрілка в годиннику АЧС 1М є стрілкою скундомера (а не секунд в годиннику) і працює тільки при включеному секундомірі. P.S. Годинник випускається у двох варіантах циферблату та стрілок: 1.Білою фарбою (під освітлення червоним світлом) У цьому випадку на циферблаті після номера годинника поставлена літера "К" (під освітлення білим світлом - літера "Б", але тільки в АЧС-1МН); 2.Світломасою тимчасової дії - літера "В" (АЧС-1, АЧС-1М). У АЧС-1 та АЧС-1М дата випуску (рік та квартал) стоїть на платі основного мосту. За номером без зняття кришки корпусу, визначити дату випуску можна лише за рідним паспортом, а порушення пломб зменшить ціну приладу.
Добрый вечер. Согласно фото часы в люксе. Спрос на них всегда есть. Цена будет зависеть от желания покупателя и возможности. Выставляйте смело от 3 000 грн. + А там по обстановке. С ув.
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodam-chasy-aviatsionnye-IDRSeMu.html https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/aviatsionnye-chasy-achs-1m-IDUO7bt.html