Газ не газ, а падлюки з цього магазинуhttps://detali.zp.ua/?gad_source=1&...vVKGiFPPzuZXXP0Vy9PmonWRGepKLikRoCga4QAvD_BwE продали непрацюючий бензонасос мавсь знову все перекручувати та перевіряти але моторчиг завівся. Ще днів з три то може. ще і виїду
Та це Ви щось якось передчасно із новорічними побажаннями . Ще цей рік не добили. А взагалі то, побажання слушне. Будем шукати!
Якість краща, аби була гірша, то на 34й моделі і зупинилися б. В так 42й , це як калаш. Просто рівнять в плані як модель для колекціонування, вважаю не зовсім те. У них спільного тільки калібр і стрічки з кексами і ящиками. А так не має жодної взаємозаміняємої деталі. Це як парабелум і вальтер зрівнювати.
підкючив автосканер, пройшовся по помилках, одна є , 0010 як була до ремонту в того майстра що фіат дізільний за чтири тисчі робив, так ця помилка і є.
во істіну настоящій. завьтра піду в ломбард куплю ноутбука підключу вайфай і буду діагностірувать авто.Кину клич -перші 5 безкоштовно. так сказать хапну колєн, потім навчусь умну пику робить а напоговорить то я вмію головне вумні терміни вкидать
Взагалі то я вже знайшов Правда, є нюанси. По-перше, не в новому році, а в поточному, по-друге, сохран не дуже, м'яко кажучи..., а по-третє, не на копі, а в шкільному музеї одної з сільських шкіл Кіровоградщини , де ми робили шабашку з ремонту. Проте, все одно зрадів, бо ніколи до цього я жодного МГ-аря не бачив наочно. А тут навіть в руках потримав і сфотографував на пам'ять. Звісно, хотілося б в сохрані, але що вже було...
Панове підкажіть ця антихлопушка змішувач, він на ті три болти повинен фіксуватись герметично? Мазати там герметиком?
не треба там ніде герметику, фіксатор на різьбу гвинтів хіба що. І не бачу бандажу- стрічки на вікнах, це також запобіжник від пошкодження впуску при зворотніх ударах.