Російсько-Українська війна. Новини

Dieses Thema im Forum "Українська визвольна війна" wurde erstellt von ДжорДж БушЪ, 2. Mai 2014.

  1. ponab

    ponab Moderator

    На Курахівському напрямку складна обстановка в районі Дального, де хлопці в мішку, але єбашаться як леви, щастить, що лінія населених пунктів Катеринівка - Успенівка знаходиться на висоті. Населений пункт Антонівка майже окупований підарами, Катеринівка наполовину контролюється нашою десантурою. Хлопці з 79-ки заряжені, готові стояти скільки буде можливостей, але відкрите питання: чи варто це робити далі, або саме час вживати певні дії.

    Офіцер

    Говорять Снайпер

    В напрямку Новоіванівки (КуНР) підари намагалися теж прориватися технікою, але ще на підході отримали піздюлей від 95ки. Найцікавіше: їхали на 2 УРАЛах та БТРі, піхота отримала повне вигорання. «Списано», за планом
     
    Valduha, winnisrg18, goblin.ua und 11 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Продам фпв Пропонуйте в особисті повідомлення ставки
      5000 грн.
    2. Максимально передал по фото Детали с пульта , неизвестного мне , детали дрона , неизвестного мне (...
      500 грн.
    3. Продам трофейный FPV с тепловизионной камерой. При включении играют мелодии,светятся диоды,дёргаются...
      12500 грн.
    4. Трофейний fpv Fpv знайдений на Запорізькому напрямку. Дрон у робочому стані, топовий польотний ко...
      8700 грн.
    5. Целый .почти комплектный .(нет шаров и акб)
      22500 грн.
  3. динар

    динар Moderator

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    72
    Beiträge:
    4.419
    Вражаючу роботу підрозділу “Катенята” бачили напевно всі.
    За кадром лишається рутинна праця, постійне навчання та тренування. Адже справжні аси, що керують БПЛА, мають досконало знати матчастину, орієнтуватися на місцевості, миттєво реагувати на загрози, тонко відчувати фізику польотів.
    Самі хлопці кажуть – лише так досягається справжня ефективність на полі бою!
    Вдалого полювання, “Катенята”!
    хто_як_не_ми
     

    Images:

    FB_IMG_1731753898706.jpg
    FB_IMG_1731753903133.jpg
    FB_IMG_1731753907341.jpg
    FB_IMG_1731753911262.jpg
    FB_IMG_1731753925433.jpg
    FB_IMG_1731753929825.jpg
    FB_IMG_1731753934025.jpg
    FB_IMG_1731753938760.jpg
  4. ponab

    ponab Moderator

    Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 719 240 російських загарбників.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.
    Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 16.11.24 орієнтовно становлять:
    особового складу - близько 719240 (+1650) осіб,
    танків - 9338 (+8) од,
    бойових броньованих машин - 18994 (+26) од,
    артилерійських систем - 20520 (+28) од,
    РСЗВ - 1252 (+0) од,
    засоби ППО - 999 (+0) од,
    літаків - 369 (+0) од,
    гелікоптерів - 329 (+0) од,
    БПЛА оперативно-тактичного рівня - 18914 (+28),
    крилаті ракети - 2641 (+0),
    кораблі /катери - 28 (+0) од,
    підводні човни - 1 (+0) од,
    автомобільної техніки та автоцистерн - 29236 (+69) од,
    спеціальна техніка - 3651 (+6) Джерело: https://censor.net/ua/n3520256
     
  5. ponab

    ponab Moderator

    Спецоперація ССО на Курщині: З оточення врятовано 16 побратимів з Сил оборони

    Оператори 73 морського центру під час спецоперації врятували з оточення в Курській області рф 16 військовослужбовців трьох різних підрозділів Сил оборони України. О другій ночі оператори ССО отримали бойову задачу вивести з оточення групу військовослужбовців з дружніх підрозділів. Протягом двох годин оператори спланували задачу та висунулися на двох броньованих Humvee на порятунок побратимів. "Ми залетіли туди на Humvee, погрузили склад дружніх сил та вирушили назад”, - розповів Брюс, оператор 73 центру ССО. Евакуаційна група виривалася під вогнем ворожого танку та шквального кулеметного вогню, а також FPV-дрона. Військовослужбовці Сил оборони успішно були евакуйовані, за що подякували операторам ССО.
     
  6. ponab

    ponab Moderator

    На Курахівському напрямку підари кидають постійно додаткові сили на Сонцівку, щоб остаточно закріпитися в населеному пункті. На даний момент на східних околицях села засіли декілька дрібних груп противника, але неможливо сказати, що вони закріпились, скоріше забились по куткам, аби вижити. Противник постійно намагається кидати туди підкріплення і взагалі намагаються наблизити ЛБЗ ближче до Солнцівки.

    Офіцер

    Говорять Снайпер

    Малі групи противника періодично штурмують наші позиції в Тернах, маючи регулярні невеликі результати, систематичні санітарні втрати малих груп поступово приводять підрозділи ворога в не БГ. Також на цьому напрямку ведеться постійне полювання на наших пілотів, для ураження ворог не шкодує жодних вогневих засобів, втрата боєздатності позицій присутня на регулярній основі.
     
  7. ponab

    ponab Moderator

    Говорять Снайпер

    Розраховувати на те, що вся довжина «горловини карману», який утворився на Курахівському напрямку, служить логістичним шляхом - не дуже розумно. Змоделюємо ситуацію з сильним дощем:
    Грунтові дороги розмокли, залишається 2км до перекриття асфальтного логістичного шляху (не враховуючи вогневий контроль), підари прориваються до Успенівки, 7 сіл в оточенні.
    Якщо пощастить, то невелика частина вийде в пішому порядку через поля, інших розстріляють/візьмуть в полон. Питання про техніку та майно на мільйони $, якими русня буде хуярити нас, замовчуємо.

    Маю щиру надію на вже прийняті рішення.
     
    Komo gefällt das.
  8. ponab

    ponab Moderator

    На Харківському напрямку підари активізувались і закріпилися в районі н.п. Сотницький Козачок. За словами пацанів нічого нового, там вже пів року йшли бойові дії (до слова через нормативну неурегульованість, у хлопців, які були там, були проблеми з виплатами, але то окрема тема) По суті як таких кардинальних загострень немає, просто про це ніхто не говорив часто, а тут згадали за міні-напрямок на Харківщині. Але факт є, що противник дійсно став більш активним на даній ділянці.

    Офіцер
     
    Komo gefällt das.
  9. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Фахівці групи безпілотників 108-ї окремої бригади ТрО NO CHANCE знищили російську бойову броньовану машину, попри спроби окупантів сховатися під мостом і вести стрілецький вогонь по дрону.

    Успіх операції підтвердив розвідувальний безпілотник. Запорізький напрямок.
     
    Valduha, tms, Хейль und 7 anderen gefällt das.
  10. von Goltz

    von Goltz Moderator

    «Покажу, як виглядає засада», — щоденник Дацика з Харківщини.

    Оперативний «after action review» — прямо з поля бою Третьої штурмової від командира Дацика.

    Після операції із засідкою периметром посадки розкидані близько 40 російських «жмурів». У сусідньому квадраті — ще 50. Деякі з них «застигли» в моменті відриву чеки, інші стали купкою камуфляжу, де розпізнати людину уже не просто.

     
    МЫколЯ, moranno, apstla und 16 anderen gefällt das.
  11. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Прикордонники знищили російський триколор на Чернігівщині

    Як повідомлялося раніше, ворожі диверсанти встановили поблизу кордону на Чернігівщині, на зруйнованому мосту через річку Судость, свої прапори.

    Водночас проведена розвідка вказала на те, що російська диверсійно-розвідувальна група залишила район ще до ліквідації встановлених прапорів, не наважившись на подальші дії.
     
  12. ponab

    ponab Moderator

    Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 720 880 російських загарбників.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.
    Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 17.11.24 орієнтовно становлять:
    • особового складу ‒ близько 720880 (+1640) осіб,
    • танків ‒ 9350 (+12) од,
    • бойових броньованих машин ‒ 19021 (+27) од,
    • артилерійських систем – 20556 (+36) од,
    • РСЗВ – 1252 (+0) од,
    • засоби ППО ‒ 999 (+0) од,
    • літаків – 369 (+0) од,
    • гелікоптерів – 329 (+0) од,
    • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 18974 (+60),
    • крилаті ракети ‒ 2641 (+0),
    • кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,
    • підводні човни - 1 (+0) од,
    • автомобільної техніки та автоцистерн – 29321 (+85) од,
    • спеціальна техніка ‒ 3653 (+2) Джерело: https://censor.net/ua/n3520370
     
    moranno, Valduha, Oprishok und 7 anderen gefällt das.
  13. ponab

    ponab Moderator

    Олексій Петров

    - О, під@р в хаті. Працюйте, працюйте!
    - Стояти! На стримі бачимо котів. О, ще один! Ну куди ви пухнастики? Нуууу… Валіть звідти!
    - Зайшли в будинок. Блііііін…
    - Вибігли на вулицю. Вигнали їх! Фууууххххх…Все! Їб@ште під@ра!
     
    Zuletzt bearbeitet: 17. Nov. 2024
  14. ponab

    ponab Moderator

    Наташа - попала, - Повітряні Сили показали, як сьогодні жінка-солдат знищила крилату ракету з ПЗРК «Ігла»
    Це був перший бойовий пуск Наталії Грабарчук, і перше влучання!
    "Коли ворожа ракета опинилася переді мною, я відкинула всі емоції і хвилювання. Зробила сотні навчальних пусків на тренажерах. А тут — перший бойовий і в ціль!.. ПЗРК важить десь 18 кілограмів, також тисне і відповідальність. Дуже рада, що мені це вдалося. Вже після бойової роботи трохи дала волю емоціям. У складі нашої мобільної вогневої групи – військовослужбовці-жінки. Ми докладаємо максимум зусиль для досягнення результату, віддаємо усі свої сили", - розповіла Наталія.
    Наталія у цивільному житті була вихователем дошкільного навчального закладу. З 2021 року вона — стрілець-зенітник зенітного ракетного підрозділу Галицько-Волинської радіотехнічної бригади повітряного командування «Захід».
     

    Images:

    466099358_10227060759927709_4615003216013722187_n.jpg
    A10A, МЫколЯ, juve und 26 anderen gefällt das.
  15. ponab

    ponab Moderator

    Дід вирішив дати джазу наостанок і дозволив бити товстою ракетою по болотам)

    Офіцер ✙
    Адміністрація Байдена зняла обмеження, що забороняли Україні використовувати американське озброєння для ударів по території Росії — Reuters
     
    BACA, Ptrooper-z8, Valduha und 16 anderen gefällt das.
  16. AlexVVV

    AlexVVV Stabsgefreiter

    Beiträge:
    98
    Ort:
    Київ
    Франція та Британія дозволили Україні бити по Росії ракетами Storm Shadow, - Le Figaro
     
    BACA, Ptrooper-z8, alexzander und 16 anderen gefällt das.
  17. ponab

    ponab Moderator

    Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 722 440 російських загарбників.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.
    Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 18.11.24 орієнтовно становлять:
    особового складу ‒ близько 722440 (+1560) осіб,
    танків ‒ 9365 (+15) од,
    бойових броньованих машин ‒ 19059 (+38) од,
    артилерійських систем – 20586 (+30) од,
    РСЗВ – 1252 (+0) од,
    засоби ППО ‒ 999 (+0) од,
    літаків – 369 (+0) од,
    гелікоптерів – 329 (+0) од,
    БПЛА оперативно-тактичного рівня – 19073 (+99),
    крилаті ракети ‒ 2753 (+112),
    кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,
    підводні човни - 1 (+0) од,
    автомобільної техніки та автоцистерн – 29428 (+107) од,
    спеціальна техніка ‒ 3655 (+2)
     
  18. ponab

    ponab Moderator

    Вісім бійців батальйону Нацгвардії "Свобода" 67 діб вели бій в оточенні для того, щоб зупинити російський наступ на місто Сіверськ. 67 діб безперервно у бліндажі, в маленькому бліндажі. Усе постачання з дронів і вихід на поверхню тільки тоді, коли треба відбити черговий накат, черговий штурм, чергову атаку. Безперервні обстріли, безперервна боротьба за виживання. І весь батальйон, який підтримує цих вісім героїв усіма своїми дронами і усіма вогневими засобами. Десятки трупів російських окупантів і 6 одиниць спаленої техніки. Один з українських героїв загинув смертю хоробрих. Сім бійців прорвались з оточення.
    Як повідомляє Цензор.НЕТ, історію оборони опорника розповіли каналу "Бутусов плюс" командир позиції лейтенант Нацгвардії Владислав Стоцький та комбат "Свободи" Петро Кузик.
     
  19. ponab

    ponab Moderator

    Останні декілька тижні на Покровському напрямку противник вдається до механізованих штурмів, особливо в районі Юрʼївки та Новоолексіївки. Підари по стандарту кидають 2 танчіка + 3 гольфкара з піхотою. І так кожного дня і навіть по декілька разів на день. І так в районі кожного села.

    Офіцер
     
  20. ponab

    ponab Moderator

    Про битву за Курахове 46 оаембр
    Всупереч поширюваній недостовірній інформації, насамперед ворожими ресурсами, жодного відходу з Курахового найближчим часом не планується. На курахівський напрямок прибувають резерви: нові підрозділи та бригади.
    Ускладнюється ситуація на північ від міста в районі Берестки. З величезними зусиллями стабілізується обстановка в Солнцевці. Південніше біля Дальнього (захоплена окупантами) противник розширює зону контролю на північ і південь і формує ударний кулак для атак як на Курахове (з півдня), так і на Успенівку, щоб замкнути кільце.

    Східний фронт
     
  21. ponab

    ponab Moderator

    Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 724 050 російських загарбників.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.
    Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 19.11.24 орієнтовно становлять:
    особового складу ‒ близько 724050 (+1610) осіб,
    танків ‒ 9382 (+17) од,
    бойових броньованих машин ‒ 19092 (+33) од,
    артилерійських систем – 20632 (+46) од,
    РСЗВ – 1252 (+0) од,
    засоби ППО ‒ 999 (+0) од,
    літаків - 369 (+0) од,
    гелікоптерів – 329 (+0) од,
    БПЛА оперативно-тактичного рівня – 19111 (+38),
    крилаті ракети ‒ 2754 (+1),
    кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,
    підводні човни - 1 (+0) од,
    автомобільної техніки та автоцистерн – 29548 (+120) од,
    спеціальна техніка ‒ 3672 (+17)
     
  22. ponab

    ponab Moderator

    Сьогодні, 19 листопада 2024 року, після дозволу Байдена вперше в історії ЗС України завдали удару по військовому обʼєкту на території Росії балістичними ракетами ATACMS виробництва США.

    Про це із посиланням на джерела Цензор.НЕТ пише головний редактор видання Юрій Бутусов.
    Він нагадує повідомлення Генштабу ЗСУ: "У ніч на 19 листопада 2024 року підрозділи Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали вогневого ураження по арсеналу 1046 центру матеріально-технічного забезпечення у районі міста Карачев Брянської області рф. Станом на 02.30 цієї ночі зафіксовано 12 вторинних вибухів та детонація в районі цілі. Ураження складів з боєприпасами для армії російських окупантів з метою припинення збройної агресії рф проти України триватиме". Джерело: https://censor.net/ua/n3520737
     

    Images:

    original.jpg
  23. ponab

    ponab Moderator

    На Торецькому напрямку ранок розпочався зі штурмів позицій СОУ підарами на автомобілі «Таврія»

    Офіцер
     
  24. ponab

    ponab Moderator

    Чергова версія танка з царь-магналом: вочевидь конструкція дозволяє повертати башту танка + по всій площі обшита резиною. Але не допомогло. Пацики відпрацювали на відмінно

    Новоолексіївка. Покроковий напрямок
     

    Images:

    641dd5d0-dbcb-4817-bd0a-37ea2e05c697.jpg
  25. ponab

    ponab Moderator

    Пацани з 79 ОДШБр знищили танк з тралом та БМП
     

    Images:

    83410649-9bc1-4899-a2ae-541e81080bdd.jpg
    d90e1a71-eee0-4557-809c-756fb4cdd60b.jpg
  26. ponab

    ponab Moderator

    За даними Генштабу, станом на 20 листопада 2024 року, орієнтовні втрати російських окупаційних військ в Україні становлять:
    • особового складу ‒ близько 725 740 (+1 690 за добу)
    • танків ‒ 9 390 (+8 за добу)
    • бойових броньованих машин ‒ 19 119 (+27 за добу)
    • артилерійських систем – 20 681 (+49 за добу)
    • РСЗВ – 1 252
    • засоби ППО ‒ 1 001 (+2 за добу)
    • літаків – 369
    • гелікоптерів – 329
    • БпЛА оперативно-тактичного рівня – 19 202 (+91 за добу)
    • крилаті ракети ‒ 2 756 (+2 за добу)
    • кораблі/катери ‒ 28
    • підводні човни – 1
    • автомобільної техніки та автоцистерн – 29 648 (+100 за добу)
    • спеціальна техніка ‒ 3 674 (+2 за добу)