Точилка Продам жовтий бельгійський сланець Yellow Coticule+BBW

Тема у розділі 'Ножі та мультитули', створена користувачем Сергей Могила, 1 лис 2024.

  1. Продавец Сергей Могила

    Сергей Могила Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    313
    Адреса:
    Київ
    Продам жовтий бельгійський сланець Yellow Coticule+BBW
    Вітаю співтовариство професіоналів та любителів заточної справи!
    Запропоную вам такого старовинного красеня, на камені була печатка)
    Photoroom-20240512_202155.png Photoroom-20240512_202021.png Photoroom-20240512_202322.png Photoroom-20240512_202709.png Photoroom-20240512_201911.png Photoroom-20240512_202916.png Photoroom-20240512_203145.png Photoroom-20240512_203413.png

    Yellow Coticule камені, що складаються з гранату. Вважаються одними з найкращих абразивних каміння для заточування. Ці камені однаково працюють і по вуглецевих і по нержавіючих, дамаських і по швидкорізальних сталях. Використовують їх для остаточного доведення ножів, деревообробного інструменту, а також для доведення небезпечних бритв.
    Кристали граната з яких складаються ці камені дозволяють дуже швидко сточувати метал, при цьому вони працюють дуже тонко та швидко. Форма кристалів дуже добре підходить для полірування металу.
    Coticule містять високу концентрацію малих зерен гранату (від 5 до 15 мікрон) до 40% обсягу каменю. Coticule часто порівнюють із зернистістю 6000-8000 грит за японською системою.
    BBW - цей камінь є сумішшю зі сланцю і пісковику. Присутність оксиду заліза в камені пояснює блакитно-фіолетові кольори. Геометрична форма кристалів граната – додекаедр, ідентична Coticule. BBW містять нижчі концентрації більших зерен гранату (від 10 до 25 мікрон) до 25% від обсягу каменю. BBW працює дещо повільніше Coticule через відсотковий вміст зерен гранату та їх розмірів. BBW має більшу твердість, ніж Coticule.
    Обидва бельгійські сланці використовуються із суспензією, яка виходить шляхом зволоження поверхні каменю та натирання його невеликим шматочком такого ж каменю.
    ==========================
    Розмір: 97-52-22+-мм
    Ціна: 68$
    ==========================
    Мирного неба та успішного та цікавого заточування! З повагою Сергій!
     
  2. Цікаві лоти

    1. Б.У. Работяга еще побегает Вы получите именно тот товар , который на фото в лоте * -Любые дополнител...
      520 грн.
    2. Leatherman Super tool 300 / Лезерман Супер тул 300 Стан: б/в стан, повністю робочий - дивіться...
      2150 грн.
    3. Ніж сокира виробництва бренду Ernesto Germany Ніж міцний. Товщіна обуху 2,5 мм.
      250 грн.
    4. Б.У. Работяга еще побегает Вы получите именно тот товар , который на фото в лоте * -Любые дополнител...
      1 грн.
    5. Ніж міцний виробництва Франціі ручної роботи Без люфту. Товщина обуху 5 мм.
      450 грн.
  3. слав

    слав Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    174
    Адреса:
    Західна Україна
    Котікул дозволяє працювати з маслом?
     
  4. Продавец Сергей Могила

    Сергей Могила Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    313
    Адреса:
    Київ
    Так дозволяє він не впитуе в себе)
    А що з водою та суспензіею погано робити?
     
    слав подобається це.
  5. Продавец Сергей Могила

    Сергей Могила Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    313
    Адреса:
    Київ
    Лот проданий.
    Всім дякую!