хеклер кох останньої моделі, схожий на глок але в руці як влитий на відміну. Брав в тирі, порівнював.
Наразі в підрозділах вже видають вітчизняні Форти 20, 19, 14 ПП. Досить пристойні вироби, ергономіка гарна, закупна ціна як для армії теж пристойна, в районі 400$ за ствол. Тож підтримаємо вітчизняного виробника.
протягом деякого часу намагався, в різних виробах, більше нє. Схоже у нас тільки діти нормально виходять, а все що руками як завжди. Ціна також крива, бо глок трохи дорожче 400, хеклер 750 для всіх, для армії точно був би дешевше. Цікаво де взялось 400, якщо калаш 150 а ПМ 50.... Високі технології? Точно нє.
Якщо мова про цей, то погоджуся хоча, на мою думку, Глоку теж нічого не бракує. Але у польових умовах волів би Глока - якщо ви розберете обидва пістолети та порівняєте нутрянку, то напевно мене зрозумієте
Монополисты могут любую цену установить. Смысл существования отечественного производства пистолетов вообще не понятно при наличии запасов старого советского оружия
схожий був, коротший, сказали що остання модель, значно змінена. Їх років 2 роблять. Само собою в тирі взяті в оренду стволи ніхто не розбирає, кому цікаво можна подивитись як то робить інструктор.
без руху і спокійно вийшло 8-9-10, на 25 м. Колись ще потраплю, попрошу включити рух. Потім ще, в іншому місці, револьвер смітт вессон, 357 чи як там, ще точніше. Здавалось би, кожен раз зводь курок. Але також дуже ергономічний. Десь після півсотні насобачився би на чуйку.
написав не магазинну а офіційну ціну, по якій вони проходять в армії. Магазинна не має нічого спільного. Є дорогі вироби, АПС коштує десь 800 баксів, просто тому що він реально дорогий в виробництві, суцільне фрезерування, точне. А от ціну імпорта як в магазинах північної Америки. У нас відразу буде два три рази більше. Скіко там резиноплюї у нас коштують? Тобто переробка з зношеного або відбракованого? І калаш мисливський тисячу і більше. За що? В підрозділах де короткоствол не для в наряди ходити вже давно глоки, чезети і т.п, під 9х19.
Ціна в армійських складах зброї яка була зроблена 35+ років тому(залишкова вартість) і ціна сучасного автомата та пістолета це дві великі різниці. Не може новий автомат коштувати по ціні автоматного ствола. Те саме з фрезерованою рамкою та затвором пеема. Весною купував собі в магазині дешеву АР15 за 41 т.грн. зі знижкою, а польський калаш коштував 62 т.грн. Тому й порадив дивитися ціни в країнах виробника.
Роздрібний цивільний ринок і ринок оптовий для служб це дві великі різниці. А щодо польського ринку на калаші та калахоподібні маєте для прикладу: http://bron-i-amunicja.armybazar.eu/pl/bron-dluga/
співвідношення вага- потужність, на приклад. І так, чудово знаю що в основному набої майже не змінились за років 100, за малим виключенням, основний конструктив також. Решта відчувається тільки при користуванні. І тільки тими кому цікаво. Ще забув боєзапас.
Ще раз кажу, 150 та 50 $ то балансова вартість з урахуванням зношенності зброї. Нові ПМи кацапам для армії стають у майже 500$ , а АК-12 взагалі по ціні обходиться як космічний бластер. А що там не так з внутрянкою? Подивіться обзор у Ігоря ака Kajaba TSA, він проводив тести всіх Фортів. Досить непогані результати, особливо Форт 19, в якого настріл більше 20 тис. Доречі пробували стріляти кацапськими бронебійними 9х19 з двох глоків та Форта 19. У Форта після магазину відстрілу все ок, в Глока ген 5 теж все добре, а от глок ген 3 тріснула рама. Але то може бути через вік та зношуванність пістолета, бо він вже не новий.
Якщо подивитися статистику кількості народження дітей з інвалідністю за останні 20 років, то не дуже нормально то і виходить. Але мова не проте. Схоже Ви ні в тій ні в іншій темі не дока. Рекомендую розширити свою обізнаність, щоб потім не сміялися з Ваших постів. Можете навіть написати свої питання з приводу лікнепу щодо вітчизняною зброї такому камраду як Stan Smith (це його нік на фейсбуці), в нього є що розказати про продукцію Форта. Фото теж його.
от те що Ви виклали м'яко кажучи до дупи, бо до кожного ствола треба звикати, купність у всіх приблизно однакова і ціль вбита, а це головне, а ще мені ваші оцінки моєї особи не цікаві, тому можете не напрягатись на цю тему. Кожен має свій досвід і право на свою думку, на будь яку тему.
Зрозуміло що кожен має право на власну думку, але ж Ви чомусь свої власні думки завжди намагаєтеь видати за аксіому, якою Ваші думки не являються.
не писав про аксіому, можливо здалось, тільки власний досвід, при чому не великий, найменший з найбільшого, 12.7 ігла, два магазини. І навіть попав і навіть одна 10. Взагалі моя військова спеціальність не пов'язана з кишеньковою зброєю як основною, просто подобається.
Звісно що різна. Не потрібно платити мита, логістика інша, не треба платити за оренду крамниці, тай продавцю зарплатню. Але ж автомат з фабрики виходить не за собівартістю в $150 і пістолет в п'ятдесят.
Ви не повірите.... Знаю ще купу цін і навіть з часів совка. Волга для таксопарків коштувала 2500, москвич 800 рублів, це їх собівартість і маленька накрутка. Калаш в масовому виробництві дешевий дуже. Там нема нічого складного для налаштованої лінії. Така масова зброя дешева завжди, виробляється ким попало мільйонами одиниць. Більш меньш нормальні ціни в роздрібних магазинах схоже тільки в США на стандартні моделі. Спеціально порівнював, що там 700 то у нас 2000. Єдине що схоже ціна на патрони.
О. К. Яка ціна калаша зробленого в США і що продається в там же? Не може автомат коштувати 150$! Я в 2017 році купляв собі гвинтівку, то її ціна в інтернет магазині при заводі коштувала 390$, а в нас 720$. От тільки деталей в болтовика менше ніж в калаша.