Ситуація в Україні. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Vlad78, 2 тра 2014.

  1. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.912
    ДБР повідомило про підозру двом військовим, які втекли зі служби та вирішили підзаробити на ухилянтах

    Працівники ДБР у взаємодії з ДСР Нацполіції повідомили про підозру двом військовослужбовцям, які вирішили підзаробити на знайомих військовозобов’язаних, що не хотіли йти до ЗСУ.

    Підозрювані самовільно залишили місце несення служби для того, щоб «зайнятися бізнесом».

    Фігуранти пропонували своїм знайомим оформити медичні документи з виключенням з військового обліку в одному з київських ТЦК та СП.

    Їхні «послуги» коштували $8000. Зловмисники взяли передоплату $500 у одного зі своїх знайомих. їх затримали під час отримання фінальної частини суми, яку вони начебто брали для «оплати послуг» у військкоматі.
     

    Images:

    IMG_20240906_105724_963.jpg
    IMG_20240906_105724_859.jpg
    tms, ДВ762 та Лорд Грегори подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стабілізатор польоту (ймовірно) ракети НЕПТУН. Стан та розміри дивитись на фото.
      2220 грн.
    2. Fpv дрон. Все как на фото. Аккумулятор не увидел, дрон был сбит дробью.
      650 грн.
    3. Модуль від Шахед трубка Піто для керування. В чудовому стані, якісь експериментальний варіант
      5500 грн.
    4. AKK Alpha 5 vtx 5w, зняті з трофейних БПЛА, дві шт. одним лотом. Можливо доукомплектувати антенами з...
      4000 грн.
    5. Приблуду Снято с рашиского дрона. Толи дистанционный взрыватель толи для сброса. В середине плата и...
      750 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    Порушники кордону ледь не підірвались на міні, намагаючись потрапити до Білорусі
    Відомо, що група чоловіків мала намір незаконно перетнути лінію державного кордону з Республікою Білорусь через заміновану місцевість.
    "Прикордонники не лише не допустили порушення кордону, а й зберегли життя людей", - зауважують в ДПСУ.
    В ході проведення оперативних заходів групу осіб вдалося затримати.
     
    Лорд Грегори та filip57 подобається це.
  4. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    г. Чернигов
    У Закарпатському ТЦК відреагували на інформацію про смерть мобілізованого нібито після побиття. Там назвали причину смерті - ішемічний інфаркт лівої півкулі головного мозку.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву ТЦК.

    "28 серпня поточного року Громадянин під час розпиття алкогольних напоїв зі своєю співмешканкою застосував до неї засоби фізичного впливу, внаслідок чого співмешканка змушена була звернутись до правоохоронних органів, опісля проведених відповідних законних процедур Громадянин був доставлений до 2-го відділу Мукачівського РТЦК та СП для перевірки військово-облікових даних, внаслідок чого було встановлено що Громадянин підлягає призову на військову службу по мобілізації, після проходження військового лікарської-комісії був призначений до відправки в команду до навчального центру", - зазначили там, уточнивши, що ВЛК є позаштатними та не підпорядковуються ТЦК

    1 вересня 2024 року під час транспортування команди до навчального центру чоловік звернувся до супроводжуючих військовослужбовців зі скаргами на погіршення самопочуття, військовослужбовцями було прийнято рішення про виклик карети швидкої допомоги, Громадянина було госпіталізовано до КНП "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області.


    "На жаль 04.09.2024 року Громадянин помер в лікарні, за висновком судово-медичної експертизи встановлено, що смерть настала внаслідок природного захворювання (ішемічний інфаркт лівої півкулі головного мозку) та не пов'язано з травматичними подіями", - додали в ТЦК.

    Там наголосили, що "надмірно сенсаційні заголовки та повідомлення у ЗМІ, які базуються на неповній інформації дестабілізують ситуацію та шкодять мобілізаційним заходам".

    Керівництво Закарпатського ОТЦК та СП провело зустріч з представником Уповноваженого в Закарпатській області Андрієм Крючковим, де було обговорено цей інцидент та надано всю необхідну інформацію для подальшої взаємодії.

    Раніше омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив, що до нього звернулася жінка, яка повідомила про незаконне, на її думку, затримання працівниками ТЦК та СП її батька та побиття, що призвело до його смерті. Джерело: https://censor.net/ua/n3508579
     
    форт55, кучукаю, VIKTOR 243 та 5 іншим подобається це.
  5. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.912
    З днем воєнної розвідки України вітаю усіх причетних!
     

    Images:

    IMG_20240907_111013_768.jpg
    Volocuga, Вадим Анатольевич, proview та 10 іншим подобається це.
  6. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    У ніч на 7 вересня 2024 року війська РФ атакували Україну ударними БпЛА типу "Shahed".

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр командування Повітряних сил.
    Скільки "Шахедів" запустив ворог?
    За даними Повітряних сил, загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил було виявлено та здійснено супровід 67-ми "Шахедів".
    До відбиття повітряного нападу противника залучено авіацію, зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи підрозділи РЕБ Сил оборони України.
    Скільки "Шахедів" вдалося знищити?
    Як зазначається, в результаті протиповітряного бою збито 58 ударних БпЛА.
    "6 безпілотників – вийшли з підконтрольного повітряного простору України, полетівши у напрямку Росії, Білорусі та тимчасово окупованої Луганщини. Ще три ворожі БпЛА локаційно втрачені на території України (імовірно упали під впливом засобів РЕБ)", - йдеться у повідомленні.
    Де збивали "Шахеди"?
    Цієї ночі протиповітряна оборона працювала у Вінницькій, Рівненській, Хмельницькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Херсонській та Полтавській областях. Джерело: https://censor.net/ua/n3508713
     
    slawuta5 подобається це.
  7. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    В п'ятницю, 6 вересня, на збірному пункті Київського МТЦК та СП невідомі спробували проникнути на об'єкт Міноборони України. Військовим вдалось їх зупинити.

    Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пост Київського міського ТЦК та СП у Facebook.
    Зокрема, зранку в цей день на збірному пункті Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки невідомі спробували незаконно проникнути на території об'єкта Міністерства оборони України, який знаходиться під охороною.
    Крім того, ті ж самі особи намагалися перешкоджати виїзду військової автомобільної техніки з території збірного пункта.
    Військовослужбовці Київського МТЦК та СП, діючи в межах своїх обов’язків, зупинили невідомих осіб, які намагалися незаконно потрапити на охоронюваний військовий об’єкт. Використовуючи фізичний вплив у межах своїх повноважень, вони запобігли можливим серйозним наслідкам.
    "За даним фактом призначено службове розслідування", - йдеться у повідомленні.
    У Київській міському ТЦК та СП наголосили, що під час дії правового режиму воєнного стану перешкоджання діям підрозділів ЗСУ може каратися відповідно до Кримінального кодексу України.
    Також Київський МТЦК та СП звернувся до суспільства із проханням не піддаватися на провокації і не поширювати не перевірену інформацію, оскільки це може грати на користь противнику та ставати підґрунтям для ворожої пропаганди.
     
    Лорд Грегори подобається це.
  8. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    Маруся Звіробій

    Нема чого на владу оглядатись, самі прийшли і вичистили зі свого міста всі символи, які рашка вважає своїми та використовує, як інструмент війни і пропаганди. Вони саме тому думають, шо ета ісконно рускій горад. І йдуть "спасать рускіх". Ти нічого не доведеш, якщо стоїш весь такий українець посеред їх руского міра. В такому випадку, ти є для них лише доказом їх правоти в тезі, що українцев нікакіх нєт. В цьому шпагаті доведеться обрати лише один бік - безкомпромісність.
    Якби не війна, могли б дозволити собі сперечатись з цього приводу. Зараз нема вже такого вибору.
     

    Images:

    458499684_435948239458007_4418300227468743186_n.jpg
    458516009_3394466040859292_2162101173726952220_n.jpg
    filip57, Komo, capt.A.Smollet та 19 іншим подобається це.
  9. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    Сьогодні, 8 вересня 2024 року, вночі війська РФ завдали авіаційного удару по місту Суми.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Сумської ОВА.
    Жертви ворожого обстрілу
    За даними ОВА, внаслідок авіаудару двоє людей загинуло, ще чотири людини поранено, серед них - двоє дітей. Джерело: https://censor.net/ua/n3508808
     
  10. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    У ніч на 8 вересня 2024 року окупанти завдали удару чотирма керованими авіаційними ракетами Х-59 із Бєлгородської області та 23-ма ударними БпЛА типу "Shahed".

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр командування Повітряних сил.
    Повітряний напад противника відбивали зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи та підрозділи РЕБ Сил оборони України.
    Що вдалося знищити нашій ППО?
    Як зазначається, у результаті протиповітряного бою збито одну керовану авіаційну ракету Х-59 та 15 ударних БпЛА типу "Shahed".
    За даними Повітряних сил, крім того, два ворожі безпілотники локаційно втрачені (імовірно упали під впливом засобів РЕБ). Також три ракети Х-59 не досягли бажаних цілей внаслідок активної протидії Сил оборони України.
    Де працювала ППО?
    Протиповітряна оборона працювала у Одеській, Харківській та Дніпропетровській областях. Джерело: https://censor.net/ua/n3508817
     
  11. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    г. Чернигов
    Культуролог і публіцист Ігор Лосєв називає Дроздова українофобом[10]. Журналіст Сергій Грабовський констатує відкидання Дроздовим традиційних українських цінностей[11].

    Політичні погляди
    Відомо що Остап Дроздов підтримував ідею федералізації України в часи режиму Януковича[12].

    7 березня 2014 року заявив, що окупація та тимчасова анексія Криму призведе до міжнародної ізоляції Росії на десятиліття вперед[13]. 18 березня по інтернет-зв'язку висловив думку на спектаклі-лекції «Справжня історія України»[13], яку провели в московському Центру Мейерхольда[14].

    25 липня, під час війни на сході України, виступив із підтримкою ініціативи «Мобілізація = Геноцид» і закликав українців об'єднуватись проти мобілізації кого-небудь, крім добровольців і професійних силовиків, до лав української армії[15]. Проти антимобілізаційної кампанії, ініційованої Остапом Дроздовим, виступили, зокрема, деякі громадські активісти Львова[16]. Голова Львівської ОДА Ірина Сех надіслала голові СБУ та Генпрокурору України звернення, в якому попросила перевірити публічні висловлювання телеведучого на відповідність Конституції України та Закону України «Про основи національної безпеки України»[17].

    Впродовж АТО і ООС заявляв про неможливість повернення окупованих територій і наголошував про їх непотрібність[18].

    20 жовтня 2016 року під час круглого столу в Івано-Франківську, присвяченому захисту прав і свобод переселенців на Прикарпатті, Дроздов назвав внутрішніх переселенців «втікачами», «гостями» та винуватцями війни. Ця заява, що розпалює ворожнечу між мешканцями сходу і заходу України, обурила присутніх на круглому столі донеччан та луганців[6].

    26 жовтня 2019 року у програмі «Рандеву» на 5-му каналі порівняв жителів тимчасово окупованих територій Донбасу з парнокопитними тваринами[19].

    Мовне питання
    Дроздов є відомим і радикальним противником російської мови в Україні[20][21][22].

    25 липня 2017 року Дроздов вигнав з ефіру гостя своєї програми «Прямим текстом» Юрія Романенка, головного редактора інтернет-видання «Хвиля», за відмову говорити українською в ефірі[23][24][25]. Згодом ведучий пояснив свої дії в есе про захист української мови[26].

    Діяльність під час повномасштабного вторгнення
    Під час російського вторгнення Дроздов регулярно публікував матеріали у своєму ютуб-каналі DROZDOV на соціально-політичні теми.

    Остап регулярно і систематично закликає до перемовин із російським режимом[27][28][29], піддавав сумніву територіальний суверенітет України[30] і прямо закликав до територіальних втрат заради призупинення війни, окремо виділяючи важливість належності Криму до Росії[31][32], доцільність мобілізації та обмеження виїзду чоловіків за кордон[33][34][35]. Разом із популяризацією еміграції з України, Остап скептично ставиться і критикує ідеї міграції з інших країн до України[36].

    Остап Дроздов у своїх відео поширює тези російської пропаганди під виглядом обʼєктивних західних оцінок, перебільшує важливість РФ та применшує важливість України[37], називаючи РФ важливим геополітичним гравцем, регулярно поширює свою думку про неможливість відновлення української влади на усій території[38][39][40][41], у тому числі через небезпеку ядерного конфлікту з РФ[42].

    Неодноразово заявляв про неможливість військової перемоги України а також поширював недостовірну[43][44][45][46] інформацію про те що «шанси військової перемоги України не розцінює жодна розвідка світу, жоден жодне в відомство оборони світу, не знайдете ні в світовій пресі ніде ні на яких платформах аналітичних тезу про те що суто військова перемога України можлива»[42].

    При цьому гостро критикує українську владу, насамперед Володимира Зеленського, називаючи його «бункером»[32] а владу загалом — «мародерами»[37].

    У відео, опублікованим 24 червня 2024 року, стверджує що «повна окупація України не вигідна Росії і не може втілитися»[42].Українська Вікі.Як кажуть.чи хрест зніми....;)
     
    форт55, кучукаю, VIKTOR 243 та 13 іншим подобається це.
  12. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    Вночі 9 вересня 2024 року Київщина вчергове була атакована ворожими ударними дронами.

    Про це повідомив у телеграм-каналі голова Київської ОВА Руслан Кравченко, інформує Цензор.НЕТ.
    Як зазначається, в регіоні працювали сили ППО. Є збиті цілі.
    "Влучань в об’єкти житлової та критичної інфраструктури не допущено. Потерпілих серед населення немає.
    В двох районах області внаслідок падіння уламків збитих цілей поза межами населених пунктів сталися загорання травʼяного настилу та лісової підстилки. Пожежі ліквідовані", - йдеться у повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/n3508919
     
  13. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    У ніч на 9 вересня 2024 року війська РФ атакували територію України трьома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 та 8-ма ударними БпЛА типу "Shahed".

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр командування Повітряних сил.
    Що вдалося знищити нашій ППО?
    Як зазначається, у результаті протиповітряного бою збито дві керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 6 ударних БпЛА типу "Shahed". Два ворожі безпілотники локаційно втрачені на території України (імовірно упали під впливом засобів РЕБ). Також, внаслідок активної протидії, одна із ракет Х-59/69 не досягла своєї цілі.
    Де працювали сили ППО?
    За даними Повітряних сил, протиповітряна оборона працювала у Київській, Черкаській, Сумській та Дніпропетровській областях. Джерело: https://censor.net/ua/n3508917
     
    slawuta5 та ХапалАнДаг подобається це.
  14. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    г. Чернигов
    Правоохоронці повідомили про нову підозру – у незаконному збагаченні – керівнику Бучанського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки Леоніду Викочку.


    Деталі: Згідно з повідомленнями, очільника ТЦК та СП, якого у серпні 2024 року затримали на схемі з ухилення від мобілізації, викрили на незаконному збагаченні на суму майже 14,4 млн грн, які ним не були задекларовані.

    Тоді повідомлялось, що посадовець разом із двома спільниками пропонував військовозобов’язаним уникнути призову на підставі фіктивних висновків ВЛК про "погане здоров’я".

    Під час обшуків у помешканнях та автомобілях фігурантів було виявлено понад 1,2 млн американських доларів.

    Частину з цих грошей, а саме – майже 450 тис доларів США було виявлено та вилучено у підозрюваного керівника ТЦК, який ховав їх у спеціально облаштованих схованках під підлогою та за обшивкою стін в своєму будинку.



    Після затримання фігуранта суд вирішив відпустити його під заставу в 1 млн грн.

    Водночас після внесення відповідної суми застави слідчі СБУ повідомили посадовцю про нову підозру, зазначають у спецслужбі.

    Цього разу, за матеріалами військової контррозвідки СБУ, дії зловмисника кваліфіковано за ст. 368-5 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення).

    Як повідомляється, наразі суд знову арештував Викочка з правом внесення застави у розмірі 18 млн грн.:D
     
    форт55, Provada81, кучукаю та 5 іншим подобається це.
  15. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.912
    Семья скандального судьи Апелляционного суда Львовщины Михаила Романюка незаконно завладела виллой в центре Львова стоимостью 54 млн грн — журналистское расследование СтопКор

    В нем идёт речь о вилле архитектора Мюллера, возведенной в начале XX века и еще недавно принадлежащей Национальному университету Львовская политехника. На сегодняшний день здание площадью около 450 кв.м. с землей с учетом ремонта оценивается в 54 млн грн. Схему "отжима" коммунального имущества и документы, согласно которым отец судьи, 83-летний пенсионер Феодосий Романюк, стал ее новым владельцем, в своем сюжете показали журналисты "СтопКор".

    По их данным, в 2013 году Львовский горсовет решает выгнать из указанного здания, площадью около 440 кв.м., Львовскую политехнику и отдает в аренду это здание вероятно фиктивному фонду Общественной организации «Фонд помощи «Миссия добра» сроком на пять лет. Позднее руководитель ОО Игорь Тимо просит власти Львова о приватизации данного дома за чуть более 7 млн грн и получает на это разрешение. А еще через месяц он берет в долг у жены судьи Елены Романюк 7,2 млн грн под залог этого здания, которые не возвращает. Таким образом у жены судьи оказывается данная вилла. В 2016 году отец судьи Феодосий Романюк якобы дарит своему сыну 7.5 млн грн, и это при том, что с 1998 по 2015 гг., он сам официально заработал всего менее 600 тыс. грн. Земля под этой виллой площадью в 15 соток была бесплатно передана семье судьи по решению Львовского городского совета и с одобрения мера Андрея Садового. Для этого участок, предположительно, разделили на 2 части и изменили целевое назначение, а позже снова объединили.

    Кроме того, журналисты в сюжете вспомнили о скандальном тесте Романюка — экс-главе Сыховского районного суда Львова Сергее Лесном, у которого также дом по соседству. Еще один огромный дом площадью 260 кв. м. возле Львова также принадлежит пенсионеру Феодосию Романюку, правда в самом доме также живет его другой сын Виктор, тоже судья.

    Журналисты подали заявление в НАБУ и НАПК по факту незаконного обогащения, а также готовят обращение через ОО в Министерство юстиции США с целью внесения семьи судьи Романюка в санкционной список.

    Детали резонансного дела — в расследовании.
     
    slawuta5 та tms подобається це.
  16. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    Вночі 10 вересня 2024 року ворог вкотре атакував Київську область ударними дронами.

    Про це повідомив у телеграм-каналі голова Київської ОВА Руслан Кравченко, інформує Цензор.НЕТ.
    За його словами, в регіоні працювали сили ППО. Є збиті цілі.
    "Постраждалих немає. Влучання в об’єкти критичної та житлової інфраструктури відсутні", - йдеться у повідомленні.
    В одному з районів області внаслідок падіння уламків збитих цілей виникла пожежа лісової підстилки. Джерело: https://censor.net/ua/n3509102
     
  17. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    У ніч проти 10 вересня російські окупанти завдали удару балістичною ракетою "Іскандер-М" з окупованого Криму, протирадіолокаційною ракетою Х-31П із повітряного простору над акваторією Чорного моря, атакували 46 ударними БпЛА типу "Shahed" (райони пусків: Курськ, Єйськ – РФ).

    Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ.

    "До відбиття повітряного нападу противника залучено авіацію, зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи підрозділи РЕБ Сил оборони України. В результаті протиповітряного бою збито 38 ударних БпЛА", - йдеться в повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/n3509101
     
  18. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    г. Чернигов
    Печерський районний суд задовольнив позов колишнього заступника голови адміністрації Януковича та екснардепа Андрія Портнова, щодо вилучення його з Реєстру зрадників. Рух "Чесно" подає апеляційну скаргу.

    Джерело: "Чесно"

    Дослівно: "Позивач вимагає видалити його профіль з Реєстру зрадників. Також просить визнати недостовірною та такою, що порочить честь, гідність та ділову репутацію, інформацію наступного змісту: вчинення державної зради, "Zрадник країни", "Посібник російських можновладців, які взялись за агресивну війну проти України та зміну її кордонів". Портнов вимагає визнати недостовірною інформацію "кримінальне провадження за ст. 111 ККУ (державна зрада)" та спростувати її".

    Деталі: Також від "Чесно" Портнов вимагає чверть мільйона гривень. Зазначається, що наразі рішення суду ще не набрало законної сили, оскільки його можна оскаржити в апеляційній інстанції. Рух "Чесно" вже оголосив про намір подати апеляцію.

    "Ми бачимо спробу масштабного тиску на українські громадські організації та медіа. Цікаво, що всі рішення, винесені Печерським судом за позовами Портнова, не на користь журналістів та активістів. ЧЕСНО буде відстоювати свою позицію в апеляції та захищатиме свободу слова", — наголошує лідерка "Чесно" Віта Думанська.

    Чому це важливо: Портнова вважають впливовим "тіньовим" куратором українських судів. Крім того, він був заступником голови Адміністрації президента за часів президента-втікача Віктора Януковича.

    За причетність Портнова до корупційних злочинів та тиску на суддів України уряд США запровадив проти нього санкції.

    Наявність у Портнова нерухомого майна на кілька мільйонів доларів у столиці держави-агресора несе інтерес для суспільства. Крім того, один з об’єктів перебуває в спільній власності друга Лаврова.

    Нагадаємо: 22 лютого 2024 року екснардеп Андрій Портнов подав до суду на Національне агентство з питань запобігання корупції та рух "Чесно", щоб його прибрали з Реєстру зрадників, і вимагав чверть мільйона.
     
    форт55, Provada81, кучукаю та 8 іншим подобається це.
  19. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.912
    Чергова кричуща ситуація — у місті Сміла на Черкащині місцевий кримінальний авторитет Вадим Долотенко побив військового і змусив його вибачатися на камеру

    Останні декілька днів мережею шириться новина про те, як місцева шавка зі статусом "кримінального авторитета" повірила в себе і побила колишнього бійця Сил спеціальних операцій Анатолія Гончаренко, змушуючи його вибачатися на камеру. Розписувати деталі немає сенсу, адже вони вже всі розказані.

    Але кричущим є той факт, що вчергове ситуація почала набирати обертів тільки після суспільного розголошення. В ситуацію втрутився міністр внутрішніх справ, який заявив, що всі будуть притягнуті до відповідальності. Питання, чому місцева поліція не відкривала кримінальне провадження після першого інциденту і чому "місцевий авторитет" досі гуляє на свободі. Сподіваємося, начальник поліції в доповіді дав відповідь і на ці запитання пану Ігорю Клименку і сподіваємося, що після втручання міністра ця ситуація знайде вирішення.

    Дуже хотілося б побачити, щоб Вадим Долотенко повторив долю одних авторитетів з Дніпра, які обісцялися і захлиналися кров'ю, після зустрічі з серйозними дядьками у військовій формі (останнє відео). Бо ніяка мерзота не має права бити і ображати військових, які ціною свого життя захищають цю країну.

     
    Коромыслов, tms, Komo та 2 іншим подобається це.
  20. woodcarver

    woodcarver Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    453
    Адреса:
    Україна, Ів.Франківськ,Долина.
    Вітаю камради. Чому кіпіш вчиняється тільки після того як побили військового, решту людей, що можна бити ?
    Суспільство не здорове, чому ніхто не кіпішує коли б'ють і грабують цивільних, коли всі знають хто торгує наркотою, хто робить липові довідки і інвалідності, всі знають такси які беруть на дорозі з п'яних.
    Ми просто тихенько мовчимо поки це не стосується нас.
    Люди бояться, тому,що знають, добра половина державної системи в долі з тими бандитами, хабарниками і тр.
    Дехто сидить тихо, а раптом завтра треба звернутись до вказаної категоріїї.
    Велика помилка виокремлювати якісь категоріїї громадян, перед законом повинні бути всі рівні.
    Чому той "авторитет" поводився так зухвало, зйомка, побиття на видному місці, та тому, що був впевннний, що порішає. Затра з'являться угрупупання "військових рішал", в принципі, вони вже є.
    Поліцейські, прокурорські рішала також є, рішала від медицини є.
    Навіть є рішала у владі, вони називаються гарним словом, куратори, куратори правоохоронної системи, енергетики і тп.
    Нам, простим людям, залишається надіятись,що всі проблеми нас не зачеплять, або братися за вили і взятися "курірувати" всю ту срань.
    По простому набити морду тим бикам у Смілі, щоб обісцялися в прямій трансляціїї, не тільки за військового, а за кожного громадянина, незважаючи на його положення.
    Дякую за увагу.
     
    Komo, Egida2007, Artyr та 4 іншим подобається це.
  21. Камча

    Камча Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.034
    Адреса:
    Україна, м.Київ
    tms, valerka, filip57 та 3 іншим подобається це.
  22. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.912
    Берёзовый сок
    У Києви був побитий невідомими військовослужбовець ЗСУ, Митрополит Сімферопольський і Кримський Климент. Знайомий з ним особисто. Це світла та порядна людина. І те, що відбулося - є не лише злочином, а й диверсією.

    Відомо, що Владика приїхав до Києва на Кримську платформу, але був побитий вчора приблизно о 23 годині в центрі столиці невідомими. На жаль, Татарова поряд з ним не було, а інакше він би цих нападників...

    Пише А.Цаплієнко:

    «…Те, як описує ситуацію церковний ієрарх, виглядає так.


    Близько 23:00 він йшов в напрямку Михайлівського монастиря, де в нього є келія.

    Троє людей біля монастиря зупинили його і почали бити.

    Він стверджує, що для того, щоб священник зупинився, хтось з трьох сказав: «Владико, благословіть!»

    Тому, як вважає Климент, напад був спланований.

    Також про це говорить і те, що для нападу було обране місце, де немає камер спостереження»

    UPD: «Поліція Києва встановлює обставини події за участі священнослужителя у столиці.

    Вказана подія зареєстрована, триває перевірка. На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка спілкується із потерпілим, та зʼясовує усі обставини. Додаткову інформацію надамо згодом»
     

    Images:

    IMG_20240911_111551_817.jpg
  23. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    У ніч на 11 вересня 2024 року війська РФ атакували Україну із застосуванням ракет та ударних дронів.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр командування Повітряних сил.
    Чим ворог бив по Україні?
    Як зазначається, радіотехнічними військами Повітряних Сил було виявлено та здійснено супровід 34-х засобів повітряного нападу противника. Ворог ударив однією балістичною ракетою "Іскандер-М" з Краснодарського краю, двома зенітними керованими ракетами С-300 із окупованої Донеччини, 6-ма протирадіолокаційними ракетами Х-31П із повітряного простору над акваторією Чорного моря в напрямку острова Зміїний, 25-ма ударними БпЛА типу "Shahed" (райони пусків: Курськ, Єйськ - РФ., Чауда - Крим).
    Що вдалося знищити нашій ППО?
    За даними Повітряних сил, до відбиття повітряного нападу противника було залучено авіацію, зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи та підрозділи РЕБ Сил оборони України. В результаті протиповітряного бою збито 20 ударних БпЛА, 5 ворожих безпілотників локаційно втрачені на території України (інформація про постраждалих та руйнування не надходила).
    Де працювали сили ППО?
    Протиповітряна оборона працювала у Київській, Херсонській, Черкаській, Сумській, Дніпропетровській та Полтавській областях. Джерело: https://censor.net/ua/n3509274
     
  24. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    Вдень 11 вересня у низці південних та східних регіонів України була повітряна тривога. Наразі оголошено відбій загрози.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на онлайн-карту повітряних тривог.
    За даними Повітряних сил, була загроза застосування балістичного озброєння з південно-східного напрямку.
    "Швидкісна ціль на Харків!", - йшлося у повідомленні ПС.
    "Ракета на Полтавщину!", - додавали Повітряні сили.
    "Швидкісна ціль на Запоріжжя!", - згодом додали у Повітряних силах. Джерело: https://censor.net/ua/n3509303
     
  25. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    Пусконалагоджувальні роботи на оновленій ділянці тунелю між станціями "Деміївська" - "Либідська" столичного метрополітену завершені.

    Про це повідомив у телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.
    За його словами, у четвер, 12 вересня, відновлять повноцінний рух поїздів між станціями "Героїв Дніпра" - "Теремки".
    Кличко нагадує що увесь комплекс робіт тривав 9 місяців. За цей час підготували будівельний майданчик, переклали понад 200 кабельних мереж, зокрема мереж ДТЕКу, Укртелекому, інших. Розробили котлован глибиною понад 15 м, демонтували стару частину тунелю довжиною у 27 метрів та побудували нову. Посилили з обох сторін і тунельну оправу, уклали нові колії, відновили всі інженерні мережі, налагодили безпекові системи руху поїздів.
    Перегінний тунель між "Деміївською"-"Либідською" розташовано у складних гідрогеологічних умовах. Тому під час ремонту було здійснено всі необхідні роботи з гідроізоляції тунельної оправи та хімічного закріплення ґрунтів навколо неї.
    "Кошторисна вартість усього комплексу робіт склала 383 млн грн, що на 62 млн грн менше початкової вартості", - наголосив очільник міста. Джерело: https://censor.net/ua/n3509329
     
  26. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина

    Images:

    9fb2039c-7564-4d52-9df9-d72d0c90eea8.jpg
    Хейль, A10A, Камча та ще 1-му подобається це.