Не знаю у мене не допомогвло нічого крім чуйки. Там така леп, аж дзижчання у повітрі стояло. В принципі висіли максимум своєї опори, бо це біля опори і була точка. Може коли знижуться навантаження, то і допомагає такий трюк. Хз.
Все може бути. Попробуйте як я з Маскою робив, вона ж леп чує , підходив, оре, дістав з рюкзака чохол алюміневий надів як ковпак, і вона заглохла. Мені так допомагало .
Терки то понятно. Але ж яка Про чи Еліт? Тобто мати можливість самому переключати частоти але ходити на одній, або не мать можливості переключать(хіба шо на 15 яка не завжди у нагоді) і ходити паралельно на декількох(Multi-IQ) Спершого погляду звучить круто - декілько паралельних частот має давать більш чіткий результат, але читав шо цей мультік не завжди добре працює. Саме в цій гілці читав шо чернуху в колір закидує. Барсук у якомусь із відосів на Ютуб казав шо при мультіку більш чутливість до мобілки. Отож і думаю чи не буду жалкувать потім шо мультік глючить а із одиночних тіки 15 кГц))
Дивіться на бюджет. Якби мульті був не такий, як його малюють, то навіщо він вже майже усюди нових приладах... Тим більше у новій лінійці еквіноксів він наче оновлений чи то у мантікорі...
Нові "тьорки" ще не обкатані,там говорять проблеми з ремонтом будуть,бо наглухо корпус запаяний.Якщо до гарантії злетить,то повна заміна,а як гарантії вже не буде?Заміна голови за рахунок користувача.. З Ноксами легше-там є ремонт.
Так всі нові майнлаби запаяні... Ще з перших еквіноксів. Так у старих еквіноксів була недороблена голова і частенько текли. В нових виправили. Чи то про старі ще кажуть?))
У Еліт і звичайної є теж потовщення внизу звороту екрану (під гніздо катушки). Цього не було у перших еквінокс і коли десь (гілки, щось типу неважке повісив, натиснув у машині чи рюкзаку) навантажив зверху екран, то конструкція "грала" і спереду у нижньому шві тріщала пайка. Повірте, я знаю про що говорю. Сам міняв по гарантії і у дасі розповіли детально. Тепер це посилення має нівелювати викривлення блоку при навантаженні і берегти від мікротоіщие. Може ще пайку посилили. Вийшло чи ні я хз, бо з війни перестав слідкувати за МД. Але в теорії "там" не мали стати на ті самі граблі другий раз
"Утоленики" - то найскладніший тип ремонту з примарними гарантіями. Пошкоджуються міжшарові переходи на платі, багато пошкоджень неявні і дуже важко визначаються.
Повністю згоден. Любу машину візит утонувшу, вона тобі нерви постійно трепати буде. Контакт може вилізти де завгодно.
Ви питайте в тих хто мінімум рік відходив з 800 і пір з 600 , тоді хтось толкове щось скаже. А якщо купили 900 після деуса чи любого другого то скаже хороший, тягне і т.д. Я наприклад впевнений що глубина в них майже однакова , може +2 см, ну і то через те що він чистіше бере бронзу із-за розтягнутого дискіму. Може хтось розверне порівняння хотя б старого і нового, тоді все ясно буде. Я бистро тестонув для себе, но сильно бистро, чоловік спішив. Від мого краще, не на пошук, а на комфорт в настройках на 20 процентів, но це не обґрунтовує ціну різницю між ними.
Дякую за увагу. Я запитав, хто має, користувався і може зробити висновки та дати відгук? Вибачте, може, можливо, чув, бачив мені не цікаво. Якщо не має певного досвіду то також не цікаво. З Повагою.
Взяв я 900-го, що скажу на 4-й та на мульті по глибині дійсно потужний апарат. Ще подобається те що без заморок, взяв з коробки і пішов. Монеток ще не було, але дома на грядкі, яку переходив разів 30-ть, ось так.
"І марлеві труси та настойки від тріперу" Якщо чесно там і на 600 якась скидка іде. Якість не погіршилася мд що скажите шановне панство?