Доброго! Хлопцi,пiдкажiть будь ласка скiльки коштуе i в який роздiл можна виставити на продаж. Наперед дякую. З повагою!
Так, краще було б пофасувати по 100 грам та виставити по 500 грн за пакет. Отримаєте 20 пакетів*500 = 10 000 грн А оптом таке візьмуть лише мутні покупці... З повагою, Михайло
Крута математика. Ви не комуналку нараховуєте? 200 грам фасуємо на 20 пакетиків по 100 грам... Тоді краще розфасувати 200 грам на 200 пакетиків по кілограму.