Они упали..... Потери ВВС кацапстана

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем ponab, 14 лип 2015.

  1. Y.fowler

    Y.fowler Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    50
    Повідомлення:
    768
    Адреса:
    UA
    Хіба що кінетичний удар, там дурі є.
     
    doccc, DukeBG, Alexandr167 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Вертикальний закрилок має пошкодження при падінні ,карбон ,також має дві антени
      1500 грн.
    2. 5 шт. Б/у FPV Дрони. Один з них оптика її біль деталонів фото кинув
      1320 грн.
    3. CRPA антенна. Перевірена по УАРТ та RF виходу, працює. Супутникі ловить.
      21750 грн.
    4. Мотор від молнії Працює
      1000 грн.
    5. Один мотор крутиться,інший заклинивший. Всі кошти будуть направлені одному із підрозділів ЗСУ.
      210 грн.
  3. Внук ветерана

    Внук ветерана General-major

    Повідомлення:
    6.330
    Адреса:
    Екатеринослав
    Мелочь но приятно. Пусть арабы чухають потылыцю

     
    Luftwaffen, something, proview та 16 іншим подобається це.
  4. _AURUM_

    _AURUM_ Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.544
    Адреса:
    Запоріжжя Україна
    Luftwaffen, Ланкастер, ДВ762 та ще 1-му подобається це.
  5. DukeBG

    DukeBG Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    473
    Адреса:
    м.Київ
    Плюсую. Кінетична енергія mv²/2, якщо хто школу забув. Для дуже великих v (а ця поєбень наче дійсно 8 махів робила) там шалена енергія, вибухівки при цьому не сильно і треба. Нагадую, що перехоплювачі балістичних ракет THAAD взагалі немає вибухівки, та ж причина. В PAC-3 петріота трохи є, але воно називається "Lethality Enhancer", це щоб розкидати вольфрамові фрагменти і збільшити вірогідність, а ураження усе одно по своїй суті кінетичне.
     
  6. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.823
    Адреса:
    Украина
    Каци ще один не частий девайс сьогодні застосували по Харкову.
    Дві штуки УМПБ Д-30СН.

    ceb66043c879cc7f.jpg
     
  7. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.823
    Адреса:
    Украина
    УМПБ Д-30СН це універсальний міжвидовий плануючий боєприпас діаметром 30 сантиметрів.
    Створений на основі ФАБ-250, до якої прикрутили обтікач і реактивний двигун.
    Може застосовуватися як авіацією, так і з пускової РСЗВ Смерч. Тому і міжвидовий скоріше всього.
     
  8. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    52.154
    Адреса:
    Коростень Украина
    OSINT-исследователь Джон Ридж, член коллектива Tochnyi, собрал мнения относительно новейших российских ракет "Циркон" в единое заключение.
    По всей видимости, траектория этой ракеты в целом напоминает траекторию старой советской противокорабельной ракета Х-22 (на иллюстрации), которую сейчас оккупанты используют для террора украинских городов, хотя "Циркон" запускается с поверхности, а не с самолетов. "Циркон" поднимается на значительную высоту (25-30 километров), а при приближении к цели пикирует, ускоряясь. Ридж оценивает скорость полета в разряженных верхних слоях атмосферы в 4-5 махов, а при пикировании - в 5-6 махов. Таким образом, на финальных этапах полета ракета все же приобретает гиперзвуковую скорость (как и многие ракеты), больше 5 махов. Однако это не делает ее гиперзвуковым оружием, так как для того чтобы подходить под такое определение, ракета (глайдер) должна двигаться быстрее 5 махов большую часть полета, причем в самой атмосфере и сохраняя возможность совершать маневры. Также подъем "Циркона" на такую высоту делает раннее выявление гораздо более легким заданием, что противоречит самой концепции гиперзвукового оружия. Ридж также отмечает, что MIM-104 Patriot PAC 3, по всей видимости, неплохо справился с перехватом этого нового типа ракет, и в целом использование "Цирконов" не дает особого преимущества перед российскими баллистическими ракетами типа "Искандер".
     

    Images:

    20d62d7e-c5d1-4edb-ae5a-72040a29875c.jpg
    ДВ762, Alexandr167, A10A та ще 1-му подобається це.
  9. БукинГена

    БукинГена Major

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2543
    Лоти
      на продажу:
    267
      продані:
    5.902
    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    Где то за городом...
    За інформацією Сил оборони півдня України на початку ночі з літаків Ту-22М3, які вийшли на пускові рубежі над акваторією Чорного моря, росіяни спрямували ракети Х-22 в бік півдня Одещини, а згодом з літака Су-30 випустили і протирадіолокаційну ракету в тому ж напрямку. Ракети втратили бойову спроможність в акваторії моря.
     
    Мансур Львович, A10A, sombre та 9 іншим подобається це.
  10. брандмейстер

    брандмейстер Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.169
    Адреса:
    залізне серце України
    Бінзін кончивсь?
     
    A10A, ДВ762, bodya.m та 4 іншим подобається це.
  11. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.823
    Адреса:
    Украина
    Недолив 12 відсотків. Відмінусували те, що наші дрони знищили на НПЗ.
    Математика точна наука.
     
    sombre, slawuta5, ДВ762 та 6 іншим подобається це.
  12. БукинГена

    БукинГена Major

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2543
    Лоти
      на продажу:
    267
      продані:
    5.902
    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    Где то за городом...
    Годину тому:

    Зранку з акваторії Чорного моря по Одещині спрямував керовану авіаційну ракету з літака тактичної авіації.

    Силами протиповітряної оборони ракету знищено над морем.
     
    Luftwaffen, Мансур Львович, slawuta5 та 12 іншим подобається це.
  13. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    52.154
    Адреса:
    Коростень Украина
    Російське пропагандистське видання "ТАСС" в своїй новій публікації заявило, що надзвукові протикорабельні ракети П-800 "Оникс" зі складу берегових комплексів "Бастион" начебто отримали "нові активні головки самонаведення, що дозволяють з високою точністю вражати наземні цілі".

    Крім того, рашистські пропагандисти заявили також, що "одночасно йде робота по забезпеченню невразливості ракет "Онікс" до впливу засобів РЕБ в розпорядженні ЗСУ". На перший погляд це виглядає як одна із чисельних заяв росіян про те, що вони постійно вдосконалюють свої "Онікси", але на цей раз є цікаві моменти, на які варто звернути особливу увагу.
    Для початку, виходить, що РФ по суті визнала той факт, що на даний момент ракети П-800 "Оникс" є не стійкими до впливу наявних засобів радіоелектронної боротьби в строю Збройних Сил України. Крім всього іншого, ця деталь таки пояснює, як нашим захисникам вдавалось збивати "Онікси" в епізодах влітку та взимку 2022 року, не маючи на той момент відповідних засобів протиракетної оборони, як то SAMP/T та Patriot.
    Як тоді припускав Defense Express в одній із своїх публікацій, тоді для протидії цим рашистським ракетам могли застосовуватись таки засоби РЕБ. Так як П-800 оснащена радіолокаційною ГСН, яка забезпечення наведення на ціль на фінальному етапі польоту, то можливий вплив засобів РЕБ може пригнітити систему наведення, і так ракета може просто не влучити в ціль без фізичного збиття.
    Але судячи з тогочасних офіційних звітів, такий ефект досягався в разі, коли кількість випущених ракет складала одна-дві, а не при масованих атак.
    Наступний цікавий момент – власне заяви рашистів про установку нових активних ГСН на ракети "Оникс", які звучать зараз, в березні 2024 року. Бо для початку можемо пригадати заяви ГУР МОУ в липні 2023 року про те, що перед ударами по Одесі РФ зокрема, модернізувала "Оникс", в спробі покращити точність влучання П-800 по наземним цілям.
    Ймовірно, отриманий тоді результатів рашистів взагалі не вдовольнив. Бо далі можемо пригадати заяву російських пропагандистів у січні 2024 року про те, що по П-800 "Оникс" йдуть роботи по модернізації та збільшенню дальності польоту.
    Але так виходило, що росіяни самі ж заперечили тоді свої попередні "вкиди" про те, що П-800 "Оникс" замість заявлених 300 кілометрів може бити на дальність до 800 кілометрів чи навіть вище.
     

    Images:

    8db66041cc548944.jpg
  14. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.482
    Адреса:
    Киев
    ⚡️Уночі знищено 26 ворожих ударних БпЛА у межах Одеської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.
     

    Images:

    IMG-cce7f01287c16494a629d60fdd1fbb7a-V.jpg
    sombre, slawuta5 та ДВ762 подобається це.
  15. БукинГена

    БукинГена Major

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2543
    Лоти
      на продажу:
    267
      продані:
    5.902
    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    Где то за городом...
    окупанты пишут, что сбили свой самолет над Севастополем
     
    Airborne, RIHARD 77, Luftwaffen та 11 іншим подобається це.
  16. Brat88

    Brat88 Obergefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Кравченка ,27А

    Пишуть,що СУ-35
     
    lokomotiv88, Airborne, RIHARD 77 та 19 іншим подобається це.
  17. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.823
    Адреса:
    Украина
  18. Y.fowler

    Y.fowler Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    50
    Повідомлення:
    768
    Адреса:
    UA
    Момент підсилення підводного угрупування авіацією

     
    АЛЕКСЕЕВ, li4nost, Волод*я та 21 іншим подобається це.
  19. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.823
    Адреса:
    Украина
    Ну так це перша підтверджена втрата кацапами саме Су-27.
    Може того і збили, що 27. Думали що наш.
    Якщо бути більш точним, Су-27СМ
     
    ДВ762, proview, Schanz та 5 іншим подобається це.
  20. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.823
    Адреса:
    Украина
    Каци бздять за кримський місток
    Тому спочатку збивають, а потім розбираються.
     
    ДВ762, Schanz, Y.fowler та 5 іншим подобається це.
  21. Y.fowler

    Y.fowler Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    50
    Повідомлення:
    768
    Адреса:
    UA
    Якщо точніше, то ледь збили. Місцеві повідомляють знадобилося дві ракети)))

    IMG_1916.jpeg
     
    filip57, ДВ762, Волод*я та 12 іншим подобається це.
  22. Blut Spende

    Blut Spende Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    336
    Адреса:
    Morgen land
    А спалений торік у Властивості, хіба не врахований?
    IMG_20240329_081723.jpg
     
    BACA та ДВ762 подобається це.
  23. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.823
    Адреса:
    Украина
    Та то таке. Він років 15 стояв у відстійнику. Списаний і як бойова одиниця не враховується.
    Таких тушок у них на аеродромах десятки стоять.
    А от севастопольський реально боєготовий. Літав.
     
    slawuta5, ДВ762, Unnamed Player та ще 1-му подобається це.
  24. Patton

    Patton General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    118
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    211
    Повідомлення:
    6.504
    Адреса:
    Сосниця, Україна
    Добрий раночок. Із сьогоднішньої навали ми завалили чотири "мопеди"!!!
     

    Images:

    IMG_20240329_082215.jpg
    IMG_20240329_082747.jpg
    IMG_20240329_090719.jpg
    Бобеско., ejnalej, Ланкастер та 38 іншим подобається це.
  25. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.482
    Адреса:
    Киев
    *⚡️Українська ППО знищила 84 повітряні цілі: 58 "шахедів" і 26 ракет,* — Повітряні сили ЗСУ.
    Усього росіяни застосували 99 засобів нападу.
     

    Images:

    IMG-c3c8edd3556c4da14b7ff7fd36d8bdd5-V.jpg
    Provada81, Luftwaffen, A10A та 7 іншим подобається це.
  26. Y.fowler

    Y.fowler Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    50
    Повідомлення:
    768
    Адреса:
    UA
    По вчорашньому су27

     
    DukeBG, Мансур Львович, Luftwaffen та 16 іншим подобається це.