Не хочуть йти в штурмовики: бунт поліції в Дніпрі.

Discussion in 'Курилка' started by Check.Ua, Feb 5, 2024.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Messages:
    21,549
    Location:
    Украина
    Кто там спрашивает...Общался с Ягуарами-послали на Майдан-поехали гонять народ....Потом регулярные командировки тогда еще в АТо, потом война....За политику не рассуждают, в отличе от некоторых....ПК на плэчи и вперэд...
     
    Otryta and LySS like this.
  2. Интересные лоты

    1. 1400 грн.
    2. Танковый комбинезон армии Швейцарии в расцветке TAZ 57, ALPENFLAGE Производитель SPILAG. Контракт 19...
      800 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Армейский зимний полукомбез, входит в комплект IECS. Очень хорошее утепление, выполнено в виде стёга...
      1500 грн.
    4. Зимние рабочие штаны, полукомбинезон. Производитель - шведская компания Varig Work Wear AB, от извес...
      700 грн.
    5. Защитный комбинезон KURT Safestyle, оранжевый размер указан 60-64, на рост 188-194 см. обхват груди...
      750 грн.
  3. Витт

    Витт Oberst

    Messages:
    3,588
    Location:
    Украина
    Так і кажу. Купка сцикунів.
     
    Luftwaffen likes this.
  4. 17bat

    17bat Gefreiter

    Messages:
    32
    Location:
    Бахмут
    Ну за политику обычно рассуждают те кто в ней ничего не смыслят и кому больше заняться нечем.
     
    Luftwaffen likes this.
  5. Check.Ua

    Check.Ua Leutnant

    Даа...Ну й дебати ,тут у нас...а ось як заробляють інші...сидять- заробляють,зрадники-заробляють...
    Відомий суддя Олексій Тандир, який наразі в СІЗО і перебуватиме там як мінімум ще два місяці, продовжує отримувати суддівські винагороди. З червня по листопад минулого року він отримав майже 400 тисяч грн.Про це повідомляє Центр протидії коррупції. Раніше Тандир заявляв у суді, що не отримує жодних виплат.Суддю, нагадаємо, підозрюють у причетності до смертельної ДТП, внаслідок якої загинув нацгвардієць. Окрім кримінального провадження, проти Тандира Вища Рада Правосуддя проводила дисциплінарну справу, але пізніше її припинили.Та ВРП поновила розгляд дисциплінарної справи Тандира.
    "Тандир, до речі, такий не один. Держаудитслужба виявила 9 суддів, яких відсторонили від правосуддя через притягнення до відповідальності, але які все одно отримували винагороду. Такі судді обійшлися бюджету у 6,5 млн грн. А суддя Брянківського суду Луганської област з 2021 року отримав 2,4 млн грн, хоча давно перейшов на бік ворога і навіть отримав паспорт РФ", – зауважили в ЦПК.
     
    Last edited: Feb 17, 2024
    Hamer2109, Luftwaffen and Ph@ntom like this.
  6. Check.Ua

    Check.Ua Leutnant

    А такі заробітки і допомоги...
    Члену ВРП Роману Маселко(фамилія до посади,явно підходить),нараховано майже 13 тисяч гривень,за один день щорічної відпустки,та майже 300 тисяч допомоги, на оздоровлення за 2024 рік(як заморився,за січень).
    Про це свідчить відповідь начальника управління по роботі зі зверненнями, запитами на інформацію та забезпечення організації особистого прийому громад ВРП на запит на публічну інформацію, інформує "Закон і Бізнес".Так, повідомляється, що, згідно із листом-відповіддю, Маселку як члену Вищої ради правосуддя за другу половину січня 2024 року нараховано майже 452 тис. грн зарплати, а саме:
    • 12.851,91 грн – за один день основної щорічної відпустки;
    • 295.594,0 грн – допомога на оздоровлення за 2024 рік;
    • 143.578,51 грн – винагорода за другу половину січня 2024 року.
      Видання зазначає, що з цього можна дійти висновку, що член ВРП подав заяву про надання відпустки тривалістю лише один день, аби одночасно отримати ще й понад 295 тис. грн допомоги на оздоровлення.
     
  7. Gesandt

    Gesandt Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    В порівнянні з найкращим - сущі копійки.
    Утримання президента України збільшено на 10%, тобто виділено з бюджету 18,8 млрд гривень. Ділимо на 365 (щоденно), потім можна і похвилинно порахувати
     
    AndrewDontknow and Ph@ntom like this.
  8. 17bat

    17bat Gefreiter

    Messages:
    32
    Location:
    Бахмут
    А что не так если сам руководитель центра противодействия коррупции с первых дней числится типа военнослужащим и получает за это зарплату.
     
    Luftwaffen likes this.
  9. Check.Ua

    Check.Ua Leutnant

    Ну і по інвалідах...
    Перший заступник голови Національної поліції, очільник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив, що правоохоронці перевіряють довідки військово-лікарських комісій про непридатність до військової служби. За результатами перевірок поліця почала скасовувати деякі довідки.Правоохоронці отримали 45 тисяч медичних справ, які зараз підуть на ретельні перевірки спільно з ВЛК областей і МСЕК уже найвищому рівні. І вже є навіть напрацювання по скасуванню виданих раніше документів.Цуцкірідзе повідомив:Тільки в результаті наших запитів центральною ВЛК та ВЛК в регіонах 7,5 тисяч довідок про непридатність залишено в силі, а 1200 скасовано.Правоохоронці направили до МСЕК 21 тисячу медико-експертних справ про встановлення інвалідності. У результаті 6,3 тисячі з них були визнані сумнівними, їх направили на ще один розгляд.Цуцкірідзе також поінформував, що минулого року Нацполіція оголосила посадовцям ТЦК, ВЛК, МСЕК та їх спільникам 63 підозри. До кримінальної відповідальності притягуються, як рядові працівники, які за "послуги" отримували по декілька тисяч доларів, так і керівники цих установ різного рівня (начальники ТЦК, голови ВЛК), які на таких "оборудках" заробляли десятки, а то і сотні тисяч доларів.Зараз правоохоронці розслідують майже 10 тисяч проваджень щодо ухилення від мобілізації.
     
  10. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Messages:
    2,727
    Location:
    Україна.
    Пенсия не освобождает от призыва.
    то вони на вигляд здорові, а всередині гнилі...усі на шпицях та болтах...
     
    Roman26 and Otryta like this.
  11. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,052
    Location:
    Лодомерія
    Спробували б вони так пащекувати на совєцькі органи.
     
    LySS, Otryta and Ph@ntom like this.
  12. 17bat

    17bat Gefreiter

    Messages:
    32
    Location:
    Бахмут
    Ну советские органы в отличие от украинских безоружных людей на улице не расстреливали
     
  13. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,132
    Location:
    Київ, Україна
  14. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Messages:
    818
    Location:
    Kharkiv
    Новочеркаськ беремо до уваги, чи ні?
    Путч у 1993 році?
     
  15. сіроманець 78

    сіроманець 78 Gefreiter

    Messages:
    40
    Це ж треба на історичному форумі таке висрати , консерва втрачає пильність.
     
  16. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Messages:
    21,549
    Location:
    Украина
  17. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,132
    Location:
    Київ, Україна
    ...путч - не канає, там "єльциністи" стріляли по путчІстам....
    ;)
     
    Ph@ntom likes this.
  18. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Messages:
    818
    Location:
    Kharkiv
    Так кого з них настріляли півтори сотні? Не рахуючи з пів тисячі поранених. )
     
    AndrewDontknow and Ph@ntom like this.
  19. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,132
    Location:
    Київ, Україна
    В Одесі теж стріляли "нЄ мєнтИ" (05.2014) ?
    (з-за спин мєнтів...)

    З.ЬІ. ...зверніть увагу - все ТІ-Ж "красниє лєнточки" (для "своЇх")
     

    Images:

    picturepicture_9506890094307_774.jpg
  20. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Messages:
    21,549
    Location:
    Украина
    там ишо и танками давили...сам Суровикин.
     
    oll13 likes this.
  21. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Messages:
    21,549
    Location:
    Украина
    Подозреваете-Пряников?:)
     
    Boris Pryanikov and oll13 like this.
  22. 17bat

    17bat Gefreiter

    Messages:
    32
    Location:
    Бахмут
    При чем здесь путч? Забыли недавний случай в Днепре или расстрел пассажира БМВ безоружного? Советская милиция подобной дичи не творила, хотя были и драки с милицией и погони за убегающими, но пальбы в стиле Голливуда небыло
     
  23. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,459
    Location:
    Україна
    Це про відмороженого абхазького бандюка мова?
    Який зломав носа поліцейскому при виконанні?
    Шкода не перестреляли увесь виводок.

    Пс. арахамія, ти?
     
  24. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Messages:
    818
    Location:
    Kharkiv
    Я так і знав! :D
     
    Ph@ntom and kot-begemot like this.
  25. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    163
    Messages:
    5,215
    Location:
    ЮГ. В.Лепетиха
    Надо было и его личинок и дырку рядом усыпить ...
     
  26. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Messages:
    818
    Location:
    Kharkiv
    Безумна безугла!
     
    AndrewDontknow, LySS and Ph@ntom like this.
Thread Status:
Not open for further replies.