Правильные шарики ВВ

Discussion in 'Пневматична зброя' started by borec, Nov 18, 2022.

  1. borec

    borec Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    88
    Location:
    Николаев
    Добрый вечер, подскажите правильные (хорошие) шарики ВВ, которые летят хорошо.
     
    Igor 21 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Пневматическая винтовка в любопытном калибре с нарезным стволом и подствольным взводным рычагом. Исп...
      6500 грн.
    2. продається одна з кращих на ринку псп гвинтівок. FX IMPACT M4, дід, новий, налаштую під вашу кулю....
      112000 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Evanix Max Walnut - пневматическая электрическая, винтовка компоновки булл-пап, производимая Южнокор...
      60000 грн.
    4. Продам воздушку иж 38 без флажка Состояние по фото Работает отлично Цена 2500 0968851857
      2500 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Продам Новий Evanix Max ML 4.5 Evanix Max ML- это мощная высокотехнологичная PCP винтовка компоновки...
      55000 грн.
  3. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    4,367
    Location:
    Zapor сity
    "Правильных" шариков не бывает. От слова совсем. Если хотите хорошего полета, то используйте пулю. Под каждый ствол и скорость своя пуля.
     
  4. Witos

    Witos Oberfeldwebel

    Messages:
    465
    Location:
    Ровно
    Я б так не сказав, шарики шарикам різниця, "шарикова молния" це повне гі*но, з оцинкованих є пару видів всі кращі, Глетчер по діаметру наближені до 4.4, молния десь 4.35-4.38. Перевівіряв каліблованим гладким стволиком діаметром 4.42-4.44
    Беріть глетчер мені сподобались, можна як варіант спробувати свинцеві , в залежності з чого стріляти та для яких задач та який стволик використовується, для вв шариків кращий ГЛАДКИЙ стволик, чим менший зазор тим краща кучність.
     

    Images:

    IMAG2006.jpg
    Last edited: Mar 1, 2023
    Otryta and Igor 21 like this.
  5. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    4,367
    Location:
    Zapor сity
    Я шариками стрелял с пистолета на 6-7 м. пуля летит довольно точно на 12-15 м. Винтовка 60-70 м.
     
    Otryta and Witos like this.
  6. Witos

    Witos Oberfeldwebel

    Messages:
    465
    Location:
    Ровно
    Цілком з вами згідний, але мова йде про шарики, в деяких шароплюх консируктивно не можливо зарядити кулю, тільки шарики.
     
  7. Тарасенко1978

    Тарасенко1978 Gefreiter

    Messages:
    136
    Location:
    Львів
    Перевіряли мікрометром,оцинковані таки мають на мікрони більший калібр чим обміднені,Ваша думка,можливо так і є?Немаю змоги мікрометр в магазин взяти.
     
  8. Witos

    Witos Oberfeldwebel

    Messages:
    465
    Location:
    Ровно
    Я маю калібрований гладкий стволик, з внутрішнім каналом приблизно <- 4.45, який до того має дзеркальну поверхн, шарики перевіряв просто беру стволик вертикально в руки знизу закриваю пальце і кидаю шарики в стволик і по швидкості як опускається шарик видно які кращі , з своїх спостережень побачив що оцинковані глетчер кращі але які шарики не взяти якщо стволик неякісний з більшим діаметром то різниці не буде . По стрільбі з данного стволика який в мене є все підтвердилось по кучності і точності.

    Ps. Напишіть мені в особисті повідомлення скину вам відео на цю тему знайшов де все більш менш ясно
     
    Last edited: Jan 6, 2024