Ситуація в Україні. Новини

Тема в разделе "Українська визвольна війна", создана пользователем Vlad78, 2 май 2014.

  1. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.459
    Адрес:
    Україна
    Screenshot_2023-11-19-21-10-24-93_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

    До 4000 долярів кожному, та ні копійкою менше, незважаючи на діру в бюджеті у десяткі ярдів долярів.)))))
     
    комотд, Mopo, Komo и 4 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Лот за вашу цену. Трофейный костюм в интересной расцветке похожей на мох. Бирки на фото. Берцы Доноб...
      100 грн.
    2. Штурмовий рюкзак орка . Состояние супер
      5500 грн.
    3. Предложу два трофейных подсумка. один на два магазина АК на 40 патронов с РОП в отличном состоянии,...
      500 грн.
    4. Літо 2023, запорізькі степа, був зрізаний з кацапу. Ідеальне доповнення колекції)
      2000 грн.
    5. (в наличии 12 шт.)
      РПГ 22 трофей, кацапські, знайшли в Балаклеївському районі поблизу селища Нова Гусарівка. Стан на фо...
      1000 грн.
  3. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.095
    Адрес:
    Коростень Украина
    Глава Пентагону Ллойд Остін прибув із неанонсованим візитом у Київ та планує зустрітися з представниками української влади.

    Про це Остін повідомив у Твіттері (Х), інформує Цензор.НЕТ.
    "Я щойно приїхав до Києва, щоб зустрітися з українськими лідерами. Сьогодні я тут, щоб передати важливе повідомлення - Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну в їхній боротьбі за свободу проти агресії Росії, як зараз, так і в майбутньому", - зазначив він.
     
    Oprishok, ДВ762, Хейль и 10 другим нравится это.
  4. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Сообщения:
    15.984
    Адрес:
    Крутого хутора
    Міністерство молоді та спорту України видалило список спортсменів, які не повернулися в Україну у встановлені терміни. Оновлений список "ухильників" викликав хвилю нерозуміння в соціальних мережах.

    Нагадаємо, загалом у базі опинилося 304 людини, зокрема й футболісти національної команди. Мова йде про таких гравців, як Артем Довбик ("Жирона"), Ілля Забарний ("Борнмут"), Михайло Мудрик ("Челсі") і Анатолій Трубін ("Бенфіка").

    У переліку є інші відомі футболісти - Владислав Кулач ("Зіря"), Сергій Булеца ("Заглембе") та Артем Громов (вільний агент).
    upload_2023-11-20_11-1-25.png
     
  5. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Сообщения:
    2.206
    Адрес:
    г. Чернигов
    Нардепка "Слуги народу", заступниця голови Комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла заявила, що із Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного нібито "роблять ідола".

    Про це вона повідомила у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

    За словами Безуглої, із Залужного "свідомо роблять ідола, щоб потім просто використати".

    "Бачу, як це розвивається з кожним днем. Не буду мовчати і про це. І так, Головком міг би не мовчати теж щодо цього, але, на жаль, бачу, що він дає можливість цьому відбуватися, витрачаючи години на нетворкінг, зустрічі з цивільними й автографи. Для чого? За ці години можна спланувати перевірку медзабезпечення чи перевірити якість курсу підготовки. Або ж дописати дисертацію? Або ж зʼїздити в ТЦК СП і на власні очі побачити і перевірити! Чи просто далі будемо всіх мобілізувати без того, щоб людина знала, куди, як і де?

    Маю промовчати, коли це інтенсифікується? Ми виграли війну? Валерію Федоровичу, обережно, "міни"!" - зазначила нардепка.

    Безугла заявила, що "Залужний - це не ЗСУ, це жива людина, призначений Президентом військовий, який керує ЗСУ".

    "Кожного дня буду писати про невирішені проблеми в силах оборони, пропонувати рішення і звітувати про зроблене. І прошу всіх притомних експетрів, в яких накопичилось та які бачать, що і як відбувається, не бути байдужими, звертатись.

    І не забуваємо, що в 2024 відновлюється законодавчий процес щодо реформи СБУ. Це один із наших аспектів вступу до Європейських Союзу. Про це теж писатиму й немало", - підсумувала "слуга народу".


    Автор: Богдан Гуньковський Джерело: https://censor.net/ua/n3456611
     
  6. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.459
    Адрес:
    Україна
    Screenshot_2023-11-20-14-58-10-13_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

    Напад охорони під час зйомки керівників Генпрокуратури на журналіста УП Михайла Ткача біля елітного ресторана - це зухвалий напад на свободу слова в Україні та перешкоджання журналістській діяльності.

    На журналіста напали ті, хто боїться навіть іздити на фронт, ті, хто нічого не робить для захисту держави, ті, хто проводить час у ресторанах у «тьорках» з фігурантами справ, які закривають за великі гроші, ті, хто є стріжнем корупціі, ті, хто потребує контролю з боку суспільства через медіа.

    І щоб негідники у прокурорських кріслах не сміли діяти безкарно, усі причетні до нападу на журналіста повинні бути встановлені та віддані під суд.(с)

    Гєнпракурор стопрацентна свой чєлавєк (с)
     
    MasterX, Likeoff, иштван и 4 другим нравится это.
  7. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Сообщения:
    2.206
    Адрес:
    г. Чернигов



    Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили керівництво Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у заволодіння понад 62 мільйонами гривень державних коштів.

    Про це повідомляють пресслужби НАБУ та САП.

    Слідство з’ясувало, що протягом 2020-2022 років власник групи компаній у змові із керівництвом Держспецзв’язку розробили схему заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю обладанання та програмного забезпечення.

    Для цього було залучено дві підконтрольні компанії, а закупівлю засекретили, аби уникнути відкритих торгів та забезпечити їх перемогу.

    З цими компаніями підпорядковане Держспецзв’язку ДП "Українські спеціальні системи" уклало договори на постачання програмного забезпечення та послуг та перекахалоу 2021-2022 роках кошти у сумі понад 285 млн грн.

    Реальна вартість ПЗ, яке компанії придбали в іноземного виробника, становила 223 млн грн, а різницею у понад 62 млн грн і заволоділи учасники злочину.

    Ці кошти вивели на рахунки підконтрольних компаній за кордоном з метою легалізації та розподілення між членами організованої групи.

    Наразі підозрюються шість осіб:

    • на момент вчинення злочину голова Держспецзв’язку (Щиголь Юрій);
    • його заступник Жора Віктор;
    • гендиректор та співробітник держпідприємства;
    • власник групи компаній (організатор схеми) та один його працівник.
    Цього ж дня Кабінет Міністрів звільнив з посад голову Держспецзв’язку Щиголя Юрія та його заступника з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Жору Віктора.

    Тимчасово обов’язки голови Держспецзв’язку поклали на Маковського Дмитра, який працював на посаді першого заступника голови відомства.

    Економічна правда
     
  8. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.478
    Адрес:
    Киев
    Порівняльна статистика, обласних витрат:
     

    Изображения:

    IMG-f5d617ce6073b927a17717700434e645-V.jpg
    IMG-069c480f163360b1a8b774d922df158f-V.jpg
  9. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.095
    Адрес:
    Коростень Украина
    Андрей Шор

    Вы же понимаете, что кроме руководства укрспецсвязи надо задерживать автора идеи передать им миллиард долларов военного ПДФО, ибо он абсолютно точно в доле?
    Впрочем, есть вариант, что он и организовал смену руководства на более управляемое. Что не отменяет тезис.
    Этот миллиард непонятно кому, непонятно на что и непонятно зачем - мегаафера.
     
    Komo, Ph@ntom, tms и 4 другим нравится это.
  10. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    ЧЕРГОВИЙ ГАНЕБНИЙ СУД над розвідником Червінським. Наживо

     
  11. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    Колишній заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та волонтер Віталій Дейнега, в контексті звільнення голови Державної служби спеціально зв’язку та захисту інформації України Юрія Щиголя, висловився про корупційне підґрунтя роботи служби, що сповільнює та погіршує роботу військових та загрожує безпеці держави.

    Vitaliy Deynega

    Кілька слів про корупцію на дронах та «захищені» компʼютери за мільони для армії. Трохи особистих оціночних суджень
    Сьогодні керівник Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України (справа на фото) та дехто з його підлеглих отримали підозри у справі про розкрадання коштів. Справу обшуки по якій пройшли півроку тому. Якби її було розкрито швидше – то армію було б в значно більшій мірі цифровізовано, в росіян була б менша перевага в дронах, ми би отримували значно більше міжнародної ІТ допомоги для армії, а я, скоріш за все, зберіг би посаду. Але добре що хоч так.
    Тепер спробую пояснити про що я.
    Я розумію що більшості з вас назви різних ЦОВВ та ДП «Держ спец коруп монтаж» мало про що скажуть, але в політичному житті держави все сильно інакше. Держспецзвʼязку (скорочено ДССЗЗІ) – це корупція (на мою думку). Ця структура була створена саме для цього ще задовго до Майдану. Вона не несе особливої відповідальності, але може пхати палки в колеса і не давати цифровізуватися. Така собі кібернетична сан епідем станція. Це одна з небагатьох структур, яку з тих часів практично не було реформовано. Більше того, з початком повномаштабної війни вони встигли сильно збільшити свій вплив і повноваження, фактично підімʼявши під себе всю тему кіберзахисту (військового і цивільного) а також дрони і фактично стали "гаманцем і руками" Мінцифри в дуже багатьох питаннях. Так-так, вам не здалося. Десятки мільярдів гривень з держбюджету на «Армію дронів» цьогоріч і наступного року а також 13 мільярдів з військового податку, який забрали з місцевих бюджетів теж пішли чи скоро підуть сюди. Що закупалось і ціни є інформацією з обмеженим доступом. Але, за моїми даними, там є що розслідувати. І обсяги там значно більші.
    Крім цього Держспецзвʼязку, її накази та норми які б мали підвищувати захищеність інформації в державних органах призводять до космічного здорожчання, технічної убогості рішень і корупції, корупції та ще раз корупції. Найбільший вплив їхні регулювання мають на системи, які обробляють інформацію з обмеженим доступом. Фактично через це армію неможливо цифровізувати, бо поміряти випромінення в підвалі в Бахмуті чи Авдіївці, купити туди засоби шифрування українського виробництва (і за всі гроші), поставити туди компʼютери в залізному «захищеному від випромінення» корпусі (теж за сотні тисяч а іноді й мільони гривень), встановити на них Windows 7 або 10 (бо Windows 11 Держспецзвʼязку не сертифікувало), і отримати на це все сертифікат відповідності в одній з фірм, яку вам дружньо підкажуть в Держспецзвʼязку – це дуже грубий опис проблеми, наслідком якої є суто паперовий секретний та ДСК документообіг в держорганах та, що важливіше, в ЗСУ. Це основна причина чому «цифра» у військах практично повністю волонтерська і повністю нелегальна. Бо легально і без корупційних моментів (тут погугліть про систему "Дзвін") це чомусь не дуже виходить
    Я бачив що таке ДССЗЗІ до Майдану. Я можу сказати що через десять років практично нічого не змінилось. Ця структура, на мій погляд, як була про папери, так і лишилась. На одних паперах їх кібер-дідусі підписуються що у вас система захищена, інші папери йдуть в сумках чи крипті в зворотньому напрямку.
    На сьогодні ДССЗЗІ стала спрутом, який заповнив усі шпарини з вакуумом влади які тільки зміг. Далі ще кілька моїх дуже субʼєктивних і вкрай оціночних суджень: У ДССЗЗІ є своє лоббі в парламенті і, зокрема але не тільки, депутат Alex Fediienko в комітеті Нацбезпеки, який тягнув вигідні їм закони, навіть коли проти були Міноборони та ЗСУ. У них є лоббі в уряді у вигляді багатьох заступників МінЦифри. У них доволі міцний ситуативний союз с СБУ. У них є лоббі в Офісі Президента у вигляді Mykhailo Fedorov. І, якби не ІТ коаліція в Рамштайні, у них би була монополія на міжнародну допомогу у сфері ІТ та кібер.
    Але це лише верхівка айсбергу.
    Важливо розуміти, що голова цієї служби (на мою думку [​IMG] – це лише «фунт», якого легко замінять на іншого. Думаю що ви і не знали про його існування до того як прочитали цей пост. І це погана новина. Але є і хороша – є підстави думати що це не остання підозра. Також є відчуття що через певний час підозри чекають і на декого з інших на цьому фото. Але цього прийдеться почекати.
    Але це каральна частина. Вона дає відчуття справедливості, але проблему не вирішує. А щоб такого не було в майбутньому потрібні речі про які я казав з першого дня на посаді:
    1. Повна незалежність Міноборони в сфері кіберзахисту від ДССЗЗІ. І передача ІТ сектору Міноборони права визначати вимоги до кіберзахисту систем ЗСУ.
    2. Передача дронів в профільні міністерства (МінСтратегПром та МінОборони)
    3. Повний перезапуск ДССЗЗІ, а не лише зміна кількох людей, вину яких змогли довести.
    4. Створення системи антикорупційного громадського нагляду за ДССЗЗІ
    5. Зняття раз і назавжди з другого читання закону 8087, з яким я боровся з першого до останнього дня на посаді та який писали під керівництвом людей, яким сьогодні вручили підозри.
    6. Глибокий і прискіпливий аудит закупівель по «Армії дронів»
    Але саме за цю позицію я свою посаду і втратив.
    За моїми субʼєктивними судженнями та неперевіреною інформацією [​IMG]
    Але я радий що хочаб цю справу замʼяти не змогли. Далі буде...

    402652245_7561786190503989_1967063163131162164_n.jpg
     
    Mopo, Komo, Лорд Грегори и 3 другим нравится это.
  12. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.095
    Адрес:
    Коростень Украина
    Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.
    Як зазначається, протягом минулої доби ворог завдав 5 ракетних, 10 авіаційних ударів, здійснив 20 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.
    Сьогодні вночі російські окупанти завдали чергового удару по Україні, застосувавши 4 зенітні керовані ракети С-300, крилату ракету "Іскандер-К" та 11 ударних БпЛА типу "Shahed-136/131". Силами та засобами протиповітряної оборони знищено крилату ракету "Іскандер-К" та 10 ударних БпЛА. Руйнувань та пошкоджень зазнали Центральна міська лікарня в місті Селидово Донецької області, будівля шахти "Котляревська" та інша цивільна інфраструктура.
    Авіаційних ударів зазнали: Костобобрів Чернігівської області; Середина-Буда Сумської області.
    Під артилерійським вогнем опинилися понад 110 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей.
    Згодом у Повітряних силах зазначили, що знищено 9 із 10 "Шахедів".
    "У ніч на 21 листопада 2023 року рашисти атакували з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ -рф) 10-ма ударними БпЛА типу "Shahed". Також противником було випущено 4 зенітні керовані ракети С-300 на Донецькому напрямку та одну крилату ракету наземного базування "Іскандер-К" з району Джанкой (Крим). В результаті бойової роботи силами та засобами Повітряних Сил знищено 9 ворожих безпілотників "Shahed-131/136" та одну крилату ракету "Іскандер-К". Задіяно підрозділи мобільних вогневих груп, винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи", - йдеться у повідомленні.
     
  13. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Сообщения:
    2.206
    Адрес:
    г. Чернигов
    Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія хоче усунути його з посади президента України до кінця 2023 року, для чого вигадала план дестабілізації під умовною назвою "Майдан-3".

    Джерело: Володимир Зеленський в інтерв'ю таблоїду "The Sun"

    Пряма мова: "Остання інформація: вони дуже хочуть – є план "Майдан-3", щоб змінити президента (України) – можливо, не через убивство, а через зміну (влади – ред.).

    Вони будуть використовувати будь-які інструменти, які вони мають. Ідея полягає в тому, щоб до кінця цього року здійснити нову операцію, яка навіть має ім’я... Знаєте, ми можемо з цим жити".

    Деталі: На запитання про те, скільки замахів на нього було, Зеленський відповів: "Я точно не знаю, справді. Не менше 5-6-ти".

    За словами президента, перший випадок був цікавим, а потім "розвідка просто ділиться з тобою деталями, що ще одна група прибула в Україну, щоб зробити це (ліквідувати президента – ред.)".

    Зеленський порівняв це з ковідом: "Спершу люди не знають, що робити з цим, виглядають наляканими, а потім… (звикають)".

    Цьому передувало: 16 листопада Володимир Зеленський у розмові з групою журналістів заявив, що Москва прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створити "хаос" всередині країни і усунути президента – за даними розвідки, цей план у Росії називають "Майдан 3".Шатун:D
     
  14. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Сообщения:
    2.206
    Адрес:
    г. Чернигов
    Президент Владимир Зеленский в интервью таблоиду The Sun заявил, что военные, которые собираются заниматься политикой, не должны "заниматься войной".

    Источник: Зеленский в интервью The Sun

    Прямая речь: "Если военный решил заниматься политикой, это его право, тогда он должен идти в политику, и тогда он не сможет заниматься войной. Если вы управляете войной, имея в виду, что завтра вы будете заниматься политикой или выборами, то на словах и на передовой вы ведете себя как политик, а не как военный, и я считаю, что это огромная ошибка".

    Детали: Зеленский считает, что в таком случае солдаты могут проявить неповиновение, а это угрожает единству Украины.

    "При всем уважении к генералу Залужному и ко всем командирам, которые находятся на поле боя, есть абсолютное понимание иерархии, и это все, и не может быть два, три, четыре, пять. Согласно закону, и во время войны это не может даже обсуждаться. Это не ведет к единству нации", -.. отметил...:eek:
     
  15. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.012
    Адрес:
    UA
    Читаємо поміж словами преЗендента :
    -Якщо ти клоун і твоє призначення бути лише блазнем, але при цьому ти вирішив стати президентом і став ним ( завдяки певній категорії населення, яка в деякій мірі причетна до того, що зараз відбувається) , то поводься та будь президентом а не продовжуй бути клоуном, вважаючи що всім іншим від цього дуже весело та ніхто ні в чому не розуміється.
     
  16. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Сообщения:
    2.206
    Адрес:
    г. Чернигов
    Викрито нардепа, який намагався підкупити голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

    Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу НАБУ.

    Йдеться про члена комітету з питань антикорупційної політики. Так, він пропонував посадовцю хабар у криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тис. дол. США.

    "В обмін на гроші нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури. Після виділення коштів з фонду на криптогаманець викривача-топпосадовця надійшов перший транш неправомірної вигоди в еквіваленті 10 тис. дол. США", - йдеться в повідомленні.

    У НАБУ зазначили, що це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося задокументувати.

    Тривають слідчі дії.

    Головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури є Мустафа Найєм.

    За даними "Бабеля", йдеться про нардепа "Слуги народу" Андрія Одарченка. Джерело: https://censor.net/ua/n3456825
     
  17. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    Президент спаплюжив пам’ять Майдану

    Володимир Зеленський повинен негайно вибачитись за ганебну образу революції на Майдані перед іноземними ЗМІ.
    Дуже соромно, що президент України спаплюжив пам’ять Майдану.

    По-перше: ні перший, ні другий Майдан не були якимись технологіями Росії, бо це був народний протест проти якраз проросійського режиму Януковича. Тому і третій Майдан не може називатись технологією Росії.
    По-друге, цю брехливу заяву Зеленський озвучив як завжди з рук тих, хто йому пише тексти. А пишуть проросійські керівники в його оточенні - голова офісу президента Андрій Єрмак, свого часу помічник депутата Партії регіонів, який своєю капітулянтською політикою сприяв вторгенню Путіна, та заступник голови офісу президента Олег Татаров, який був одним з керівників МВС часів Януковича та публічно виступав проти Майдану.
    По-третє, судячи з показань у суді агента ФСБ РФ Олега Кулініча, сам Зеленський прийшов до влади завдяки участі у його виборчій кампанії викритого СБУ та ДБР агента ФСБ Володимира Сівковича. Саме Зеленський призначив Кулініча головою СБУ Криму, і тим самим відкрив шлях російському вторгненню. А спонсор та роботодавець Зеленського Ігор Коломойський зараз під вартою за кількома корупційними справами. Тому хто там чий проєкт - питання можуть бути тільки до самого Зеленського, а не до Майдану.
    По-четверте. Народ України має право на протест за Конституцією. І президент має поважати це право, а не намагатись його спаплюжити. Це народ веде війну всупереч навмисному зриву усіх планів оборони, які провалив саме Зеленський та його влада перед вторгненням. Це Зеленський відповідає за ганебну здачу півдня України за кілька днів. І народ має право протестувати проти президента, який виявився нездатен ні підготувати країну до війни, ні провести реформу сил оборони та побудувати стратегію перемоги. Вся влада Зеленського тримається не тому, що він має повагу від більшості суспільства, а тому що сотні тисяч українців добровільно пішли на фронт та б’ються до останнього. І воля цих людей для України має набагато більшу вагу, ніж чергові брехливі заяви Зеленського про Майдан.

    Точні дані про Зеленського, його перебування та заходи безпеки у Росії були, оскільки викриті агенти ФСБ Кулініч та Наумов були на керівних посадах в СБУ, а російський агент Демченко був начальником комітету по розвідці. В оточенні президента і зараз чимало людей з проросійською біографією. Путін міг би почати війну з удару по українській владі, але не зробив цього, щоб схилити Зеленського та його оточення до необхідних росіянам рішень.

    Усі розповіді про міфічних диверсантів, які хотіли пройти на Банкову, фактами не підтверджуються, все це виявилось фейками. Ракетних ударів теж не було.

    Насправді, Зеленський зрозумілий для Путіна кандидат, з оточенням якого напрацьовані сталі конаткти, прямі зв’язки з Єрмаком та Демченком збережені, все ясно. Обидва помічники агента ФСБ Сівковича зараз є Слугами народу.

    Тому навпаки, Майдан як антиросійський протест містить в собі для Путіна невідомі фактори - після Майдану або після виборів замість Зеленського прийде якась поки що невідома, нова, але точно набагато більш незалежна та антиросійська влада, і це точно невигідно Путіну.

    Юрій Бутусов
     
    форт55, Лорд Грегори, tms и 10 другим нравится это.
  18. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.459
    Адрес:
    Україна
    Screenshot_2023-11-21-17-16-36-16_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

    У День Гідності та Свободи,

    Депутат від «Слуги народу»

    Голова підкомітету з питань антикорупційної політики…

    Член групи з міжпарламентських звʼзків з США

    Намагався дати Мустафі Наєму

    Хабар

    0,39 біткоїна

    ….

    Спецоперація РФ «Майдан-3» - це оце?!

    Шо це було, взагалі?

    Пс.
    Це лайно ще фінансувало мураєва.
    Я так розумію, прянік натякає що треба об'єднуватись з цими гельмінтами.
    Але ж ніт.
     
  19. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.478
    Адрес:
    Киев
    *⚡️Голова Міноборони Німеччини Борис Пісторіус під час візиту до Києва оголосив про новий пакет допомоги Україні на суму €1,3 млрд.*

    До нового пакету військової допомоги увійдуть:
    ▪️4 системи IRIS-T;
    ▪️20 тисяч снарядів 155-мм калібру;
    ▪️протитанкові міни та інше озброєння.
     
  20. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.095
    Адрес:
    Коростень Украина
    Джон Смит

    Генерал Наєв написав першу з часів вторгнення статтю і відкрив завісу про причини провальної неготовності до вторгнення.
    1.
    - "Розвідувальні органи України в жодному із офіційних документів чіткої інформації щодо конкретної дати та часу початку агресії не надавали". (с)
    Ось так.
    Буданов розповідає, як
    - "23 числа, приблизно, здається, о 14:30, ми чітко отримали інформацію, що о четвертій ранку буде початок і як саме. Це було доведено до першої особи держави"
    А от генерал Наєв каже, що жодного документу про конкретну дату наступу не отримав.
    Тобто глава ЦРУ Бернс передав Зеленському інформацію про плани нападу РФ:
    - (16 січня Зеленському) «Була розкрита певна кількість деталей, наприклад, російські наміри захопити аеродром на північному заході від Києва під назвою Гостомель і використати його як платформу для висадки повітряно-десантних сил, а також щоб пришвидшити захоплення Києва».
    І навіть дружина Буданова це підвтерджує:
    - Чоловік увечері 23 лютого сказав мені, що о 5.00 почнеться повномасштабне вторгнення. Ми зібралися і поїхали до нього на роботу, і з того часу ми перебуваємо не вдома.
    Але Зеленський отриману від ГУР і ЦРУ розвідувальну інформацію від генералів ПРИХОВАВ.
    Однією цією дією Зеленський вчинив злочин - його злочинна бездіяльність є прямою причиною неготовності країни до війни.
    Слова Наєва підтверджує командир 4-ї бригади НГУ полковник Артем Іллюхін:
    - "Даних про підготовку удару на Гостомель у командування 4-ї бригади на той час не було"(с).
    Але ідемо далі.
    Приховавши від військового керівництва дані ЦРУ і ГУР Зеленський ввечері 23 лютого 2022 присипляє всім пильність:
    - "Причин для вашої безсонної ночі немає"(с).
    Сказавши це, Зеленський лягає спати.
    2.
    Натомість генерал Наєв повідомляє наступне: розхолоджуюче базікання клоуна він не послухав, спати не ліг, довірився своїй "чуйці" і віддає наказ командувачам всім разом почати безсонну ніч:
    - "Начальник моєї розвідки підтвердив ймовірність загострення, а мої внутрішні відчуття підказали мені, що вторгнення може статися саме 24 числа. Тому я одразу викликав всіх сімох командувачів угруповань та наказав їм до 4 години ранку 24 лютого привести війська у готовність до відбиття агресії.
    О 2 годині ночі, за кілька годин до початку повномасштабної війни, я прибув до центру управління, де вже зібрались начальники всіх центрів та відділів, і наказав їм всім зайняти свої робочі місця та бути готовими до бойового управління. А за кілька годин стало зрозуміло, що це передбачення було вірним."
    В нашій країні окрім ідіотів є багато дорослих і відповідальних людей. Саме тому, що вони не послухали розхолоджуюче базікання президента, і навіть діяли йому всупереч, ми уникнули смерті.
    3.
    І третій момент. Оперативне розгортання військ генерал Наєв провів за власною ініціативою. Тільки завдяки цьому перший раптовий удар ворога не став нищівним:
    - "Для реагування на загрозу вторгнення противника, про яку вже говорили відкрито, я ще 23 лютого віддав письмове розпорядження всім командирам угруповань провести оперативне розгортання та вивести частини і підрозділи у райони бойового призначення. Після цього у визначених районах було проведено розгортання загальновійськових бригад, згодом – систем розвідувального, оперативного, логістичного, медичного забезпечення. Надалі це стало підґрунтям для дій Сил оборони України по відбиттю збройної агресії рф.
    Якби ми це не виконали, війну ми б зустріли в казармах і на полігонах."
    Данілови-Зеленські розповідають, як "готувалися" нап'яливши чорну форму. Але не чорна форма нас врятувала, а те, що цих дурнів не послухалися ті, хто виконували їх накази.
    Та Зеленський приховавши від генерала Наєва точні розвіддані і не надавши завчасних вказівок, заганяє генерала в умови точно, як розвідника Сестриваковського, який без наказу намагався підірвати міст з Криму, але вже бігав між розривами ворожих мін і не зміг. Генерал Наєв без наказу почав діяти і виводити війська на рубежі, але зробити це не встигає. 59-а бригада, перебуваючи на Олешківському полігоні за 80 км від Криму, так і не дійшла до перешийку з Кримом.
    - "Мости треба підривати до підходу противника, а не коли він вже біля них". - Генерал Соколов відповідальний за Південь.
    -----------
    Катастрофічні наслідки нашої неготовності в перші дні війни - виключно на совісті президента.
    В разі загрози вторгнення, будучи законом зобов'язаний діяти відповідним чином, президент України уникає своїх зобов'язань, воєнний стан не вводить. Цим він позбавляє військове керівництво можливості діяти на упередження, заздалегідь підірвати мости, підготовувати і зайняти оборонні позиції.
    Все це привело до неготовності військ в перші години вторгнення, катастрофічних наслідків, оточення тисяч військових і десятків тисяч смертей.
    Але совість у Зеленського не просипається. Після перших тижнів зелена пропаганда оголосила, що винні у всьому військові, які "про*балі"(с).
    Ми маємо готову кримінальну справу. Є все для процедури імпічменту і максимального тюремного строку.
     
  21. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    "З чого складається Перемога" - стаття генерал-лейтенанта Сергія Наєва, командувача Об'єднаних сил Збройних сил України.

    Уже зараз успіхи українських командувачів отримують визнання міжнародних військових експертів
    Війна з точки зору людини цивільної – це безперервні героїчні зусилля мільйонів людей на фронті й у тилу. Але для людини військової будь-яка війна складається з етапів і окремих частин – воєнних операцій. Наприклад, стратегічна військова операція – це операція, виконання якої має суттєвий вплив на хід всієї війни. Виконання стратегічних завдань впливає на загальну стратегічну обстановку, яка стосується всіх Збройних Сил України, всієї території України або більшої її частини.

    Стратегічне завдання має значення для подальшої збройної боротьби в цілому або збереження української території загалом.
    Виконання стратегічного завдання має суттєвий вплив на хід всієї війни.

    Під час опору російському вторгненню Командуванням Об’єднаних Сил ЗС України було розроблено і втілено в життя п'ять стратегічних операцій.

    ОПЕРАТИВНЕ РОЗГОРТАННЯ СИЛ ОБОРОНИ

    Найпершою стратегічною задачею, яку була реалізована ще до початку повномасштабного вторгнення, стало оперативне розгортання Сил оборони ще до 24 лютого, дня вторгнення. Тоді в нашому підпорядкуванні знаходилось 5 сухопутних угруповань, одне угруповання Повітряних Сил, а також угруповання різнорідних сил на морі. Але всі вони перебували у штатах (тобто, були укомплектовані), відповідно до вимог мирного часу.

    Для реагування на загрозу вторгнення противника, про яку вже говорили відкрито, я ще 23 лютого віддав письмове розпорядження всім командирам угруповань провести оперативне розгортання та вивести частини і підрозділи у райони бойового призначення. Після цього у визначених районах було проведено розгортання загальновійськових бригад, згодом – систем розвідувального, оперативного, логістичного, медичного забезпечення. Надалі це стало підґрунтям для дій Сил оборони України по відбиттю збройної агресії рф.

    Якби ми це не виконали, війну ми б зустріли в казармах і на полігонах.

    А вже з 24 лютого, коли розпочалася мобілізація до складу Сил оборони, війська почали підсилюватись – у кожній області було створено не менше однієї бригади територіальної оборони, також було розгорнуто корпус резерву. Це дало можливість зупинити противника, а надалі – нанести йому ураження, яке знизило його наступальний потенціал.

    ВИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ТА ЧАС НАПАДУ

    Ми зуміли передбачити дату і час вторгнення агресора, що дало можливість підготуватись до нападу противника. Хоча розвідувальні органи України в жодному із офіційних документів чіткої інформації щодо конкретної дати та часу початку агресії не надавали, ще 21 лютого мною прийнято рішення щодо постановки всім командувачам та командирам завдання розгорнути війська для відбиття збройної агресії. А 23 лютого я продублював свій наказ письмово.

    Начальник моєї розвідки підтвердив ймовірність загострення, а мої внутрішні відчуття підказали мені, що вторгнення може статися саме 24 числа. Тому я одразу викликав всіх сімох командувачів угруповань та наказав їм до 4 години ранку 24 лютого привести війська у готовність до відбиття агресії.

    О 2 годині ночі, за кілька годин до початку повномасштабної війни, я прибув до центру управління, де вже зібрались начальники всіх центрів та відділів, і наказав їм всім зайняти свої робочі місця та бути готовими до бойового управління. А за кілька годин стало зрозуміло, що це передбачення було вірним.

    .
    [​IMG]

    ЧОРНЕ МОРЕ ЗАЛИШИЛОСЬ УКРАЇНСЬКИМ

    Третьою стратегічною задачею, яку вирішило наше Командування – це зрив планів противника отримати повний контроль над українським узбережжям Чорного моря. На початку березня 2022 року начальник розвідки доповів про те, що аналіз розвідданих свідчить, що буквально наступного дня ворог може розпочати наступ через Вознесенськ вздовж адміністративної межі Миколаївської та Одеської областей і аж до кордону з Молдовою. Порадившись з начальником розвідки, наказав командувачу оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ генерал-майору Андрію Ковальчуку перекинути частину військ в район Вознесенська, а начальнику групи вогневого ураження полковнику Віталію Пахомову – перемістити всі засоби вогневого ураження (артилерію, авіацію) таким чином, аби нанести ворогу максимальне ураження.

    Прогноз справдився – вранці наступного дня ворог почав сунути до Вознесенська. Але там його зустрів підрозділ десантників 80 окремої десантно-штурмової бригади і понад добу нищив бронетехніку та особовий склад окупантів. Решту ворожих підрозділів, які намагалися наступати, почала "кришити" артилерія та авіація, зосереджена Силами оборони на цьому напрямку.

    Перший же танк противника, який рухався через міст в районі Вознесенська, був підірваний разом із мостом, і частину сил ворога було фактично "закорковано". Окупанти силами до десяти батальйонно-тактичних груп постійно намагалися знайшли шлях в обхід Вознесенська.

    [​IMG]
    У разі, якби противнику вдалося пройти через Вознесенськ далі вздовж адміністративних меж двох областей аж до кордону з Молдовою, то росія отримали б можливість висадити морський десант на територію Миколаївської та Одеської областей. А це дало б противнику можливість окупувати не тільки розташовані на узбережжі міста Миколаїв та Одесу, а і області цілком.

    В такому випадку Україна була б позбавлена виходу до Чорного моря, порти в Одесі, Чорноморську, Южному, Рені – просто б не працювали. Наша економіка такого б не витримала.

    Але всі ворожі батальйонно-тактичні групи, які перебували в районі Вознесенська, Нової Одеси та Баштанки, потрапили під щільне вогневе ураження українських захисників. Авіація виконувала на один літак по 5-6 вильотів, артилерія не шкодувала боєприпасів. В підсумку ворог протягом 6 діб зазнав настільки великих втрат, що був змушений відмовитись від наступу.

    [​IMG]
    ЗБЕРЕГЛИ НАЙБІЛЬШ БОЄЗДАТНУ ЧАСТИНУ ВІЙСЬКА

    У квітні-травні 2022 року значна чисельність українського війська перебувала на території Луганської та Донецької областей, де точились запеклі бої. Це була найбільш боєздатна частина української армії, яка мала чималий бойовий досвід, отриманий як під час АТО, ООС, так і під час повномасштабного вторгнення.

    Тому противник мав на меті прорвати нашу оборону на Запорізькому напрямку на ділянці Велика Новосілка-Зелене поле, а на Ізюмському напрямку – просунутись на ділянках Барвінкове-Довгеньке, аби надалі дістатися у напрямку Добропілля аж на Покровська. Таким чином окупанти намагалися оточити угруповання Збройних Сил України, яке перебувало на території Луганської та Донецької областей. А це – понад 15 бригад.

    [​IMG]
    Ворог почав реалізацію свого замислу на початку квітня, коли силами 42 мотострілецької дивізії 58 армії розпочав наступ у Запорізькому напрямку та намагався прорвати нашу оборону в смузі відповідальності 110 окремої бригади територіальної оборони. Противник спочатку мав успіх, і наші сили відступили. Тоді я особисто прибув на командний пункт 110 ОБ ТрО.

    Я керував безпосередньо на пункті управління діями 55 та 44 окремих артилерійських бригад. В повітря була піднята вся наявна у тому районі безпілотна авіація. Протягом 6 годин ми наносили вогневе ураження по колонах ворога. І в той день противник не зумів просунутися, зазнав втрат та відкотився назад. Разом із генерал-лейтенантом Володимиром Кравченком ми повернули бійців 110 ОБ ТрО на визначені місця, перекинули на цю ділянку додаткові сили з бронетехнікою, і всю ніч давали настанови нашим воїнам. Загалом тоді пропрацювали в інтенсивному режимі понад три доби без сну та перепочинку.

    [​IMG]
    І хоча наступного дня ворог намагався повторити штурмові дії, а інтенсивні бої тривали ще близько тижня, але завдяки зміцненню оборони, вмілій розстановці сил і засобів, проведенню додаткового мінування ворогові було завдано значної шкоди і його було зупинено.

    Якби ворогу вдалось оточити наше найбільш боєздатне угрупування на території Донецької і Луганської областей, розгромити найбільшу частину Збройних Сил України, збройна боротьба б потім втратила сенс. Це б означало, що Україна повністю б пала.

    [​IMG]
    ЗАКЛАДЕННЯ ПІДҐРУНТЯ ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ХАРКІВЩИНИ

    На початку квітня 2022 року ворог намагався просунутися з Ізюмського напрямку на Довгеньке, Барвінкове та Добропілля. Він зумів побудувати на правому фланзі оперативного угруповання "Харків" паромну переправу, через яку навіть під щільним вогнем українського війська зумів перетягнути декілька батальонно-тактичних груп в район Кам’янки-Старої Кам’янки. З того часу розпочалася битва за недопущення проходу ворожих сил на Ізюмському напрямку.

    Противник кожного дня атакував позиції підрозділів наших Сил оборони. Було здійснено маневр 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр", за допомогою бригад територіальної оборони, а також додаткових сил та засобів вогневого ураження було побудовано другий ешелон оборони. Битва тривала понад півтора місяця – кожен ранок розпочинався із атаки: спершу наступали батальйонами, потім – ротами, потім взводами, і завершувала піхота. Ця боротьба велася постійно.

    [​IMG]
    Потім противник вирішив змінити напрямок і розпочав рух на Комишуваху та Велику Комишуваху. Ми здійснювали маневр військами. Велася звичайна бойова робота, яка принесла результат: протягом півтора місяця противник, отримавши значні втрати, відмовився від подальшого руху по Ізюмському напрямку.

    Також ворог вирішив просунутись через Сіверський Донець на ділянці Дронівка-Серебрянка-Білогорівка. Я знаходився на пункті управління у Бахмуті разом з угрупованням, яке виконувало завдання на цьому напрямку, понад місяць.

    Пам’ятаю, як ворог намагався прорватись через Сіверський Донець. Напередодні я пішов спати десь о 3 годині ночі, а вже о 5 ранку прокинувся і прибув на пункт управління. Там мені доповіли, що ворог навів перший понтонний міст. Необхідно було шукати якесь креативне рішення. І я оголосив змагання: той, хто першим зруйнує цей міст, отримає грошову премію та буде представлений до державної нагороди. І вже з годину мені доповіли, що завдання виконане.

    Проте ворог не відмовився від своїх планів і продовжив спроби навести мости. Тому командиру 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича полковнику Сергію Марценюку було поставлено завдання: намагання навести переправу – своєчасно виявляти і перешкоджати цьому, а в разі наведення таких мостів – знищувати їх. Бойова робота тривала протягом 9 діб, з 4 по 13 травня 2022 року. Українське військо зірвало дві спроби побудувати переправу, а 4 вже наведених понтонних мости знищило. Врешті-решт противник відмовився від форсування річки, і затопив у водах Сіверського Донця свої танки, аби вони не дісталися нам.

    [​IMG]
    Р.S. ВИЗНАННЯ МІЖНАРОДНИХ ЕКСПЕРТІВ

    Стратегічні військові операції, що були (і ще будуть) розроблені і реалізовані українськими генералами, стануть предметом для детального дослідження військовими аналітиками та викладачами військових академій. Але вже зараз успіхи українських командувачів отримують визнання міжнародних військових експертів.

    Зокрема, колишній командувач сухопутних військ Польщі, генерал Вальдемар Скшипчак, говорячи про дуже вдалу операцію зі звільнення значної території Харківської області, пояснив, що цей успіх став можливий завдяки оборонній операції на Донбасі, яка знекровила російську армію.

    "Першою найбільшою битвою, вашим найбільшим успіхом, є ваша оборона на Донбасі. Той командир, який 4 місяці вів успішну оборону, є вашим героєм. Всі інші операції зараз є наслідками того, що ви виснажили російську армію на Донбасі, і вона вже не має сил захищатись чи битись", – сказав він.

    За словами Вальдемара Скшипчака, завдяки поразці росіян в битві на Донбасі, а також тому, що їх вдалось переконати, що основний удар буде нанесено на Херсонському напрямку, в обороні ворога саме на харківському напрямку утворилось слабке місце. Через це слабке місце українська армія і завдала нищівного удару по окупантах, звільнивши майже всю Харківську область.

    Сергій Наєв, генерал-лейтенант, командувач Об'єднаних сил Збройних сил України

    Сергій Наєв, генерал-лейтенант, командувач Об'єднаних сил Збройних сил України
     
    Последнее редактирование: 21 ноя 2023
    форт55, ДАГОТ, Oprishok и 11 другим нравится это.
  22. kelt

    kelt General-major

    Сообщения:
    5.249
    Адрес:
    Україна. З усіх усюд.
    На складі в Запоріжжі виявили 200 тонн гуманітарної допомоги, яку завезли ще рік тому.

    У Запорізькій області на складі однієї з установ знайшли близько 200 тонн гуманітарної допомоги, яку там зберігали з квітня 2022 року.
    Про це повідомив глава Запорізької ОВА Юрій Малашко, інформує Цензор.НЕТ.
    21 листопада, під час наради очільника ЗОВА Юрія Малашка з керівниками структурних підрозділів, головами РВА та керівниками територіальних
    громад обговорили видачу матеріальних цінностей, які вже понад рік зберігалися на базі одного із запорізьких підприємств.

    Так, в серпні поточного року в складських приміщеннях однієї з установ знайшли близько 200 тонн гуманітарного вантажу - продовольчих та
    непродовольчих товарів, які завезли туди ще в квітні 2022 р. та зберігали без відповідних договорів.

    Малашко зазначив, що гуманітарну допомогу, яка не зіпсувалася, вже передали тим, хто її потребував найбільше: військовим та жителям прифронтових громад.
    "Наразі всі матеріали щодо факту розкрадання гуманітарки передано до правоохоронних органів. Особи, відповідальні за скоєний злочин, неодмінно будуть притягнуті до кримінальної відповідальності! Таке цинічне й безсовісне ставлення до людей в умовах війни - просто неприпустиме!" - наголосив Малашко.
     
  23. ponab

    ponab Moderator

    Сообщения:
    51.095
    Адрес:
    Коростень Украина
    з 20.00 вечора 21 листопада по 03.00 22 листопада 2023 року окупанти атакували з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ - РФ) 14-ма ударними БпЛА типу "Shahed" та крилатою ракетою Х-22 – із літака Ту22М3 з цього ж напрямку.

    Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.
    "В результаті бойової роботи силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії з протиповітряною обороною Сухопутних військ Збройних Сил України та Національної гвардії, знищено усі 14 ворожих безпілотників "Shahed-131/136"", - йдеться в повідомленні.
    Зазначається що сили ППО працювали у Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Житомирській, Вінницькій та Хмельницькій областях
    "Крилата ракета Х-22 не досягла своєї цілі, впала у Запорізькій області на відкритій місцевості, вибуховою хвилею пошкоджено приватні будинки громадян. Попередньо без постраждалих", - додали в ПС ЗСУ.
     
    ДВ762, динар и Мансур Львович нравится это.
  24. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.586
    Адрес:
    Łódż, Polska
    Розмістив це повідомлення на сторінці препіздента з запитанням - коли саджати буде?
     
    форт55, Стартех, Ph@ntom и 16 другим нравится это.
  25. BART28

    BART28 General-major

    Сообщения:
    5.912
    Замминистра энергетики Александр Хейло 3 года вел бизнес в оккупированном Крыму — СМИ

    В СМИ появилась информация, что с 2014 года Хейло владеет бизнесом в аннексированном Крыму, зарегистрировав ООО "Фест Трейд", специализирующееся на розничной торговле. Сообщается, что он владеет 25% уставного капитала компании, которая работала в Крыму и платила налоги оккупационной администрации в течение трех лет до своей ликвидации в 2017 году.

    Хейло подтвердил факт ведения бизнеса в Крыму, утверждая, что компания была зарегистрирована в украинском Крыму, но как видно из документов, предоставленных СМИ, регистрация произошла 1 октября 2014, после аннексии полуострова, уже по российскому законодательству.
     

    Изображения:

    IMG_20231122_150621_926.jpg
    IMG_20231122_150621_958.jpg
    IMG_20231122_150622_192.jpg
  26. capt.A.Smollet

    capt.A.Smollet Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    430
    Адрес:
    Украина.Крым. Феодосия
    Це рідня путєна? Прізвища однакові.