Они могут писать все что угодно... но думаю что концептуально форма СШ 68 крайне мало отличается от предыдущих 60 и 40, тем более - я видел видео как делают эту "рашен кевлар" вставку - она изначально по форме может войти и в каску с .....квадратной формой купола - как бы там не было - они делают "колпак 20" именно на основе 40-60-х шлемов.
Теперь понял почему на многих фото из Афгана - бойцы подпоясывают ремнем жилеты 6Б2 - новомодные (на тот момент) липучки на боковых ремешках - банально - плохо держали. Поэтому, как я понял, уже на 6Б3 - их заменили ремешками с люверсами которые застегивались на пряжку. А на 6Б2 специально для продевания поясного ремня были предусмотрены петли на спинной стороне жилета.
Щоб колекція не простоювала, почали роботи над книжкою "Радянська піхотна зброя Афганської війни". Плануємо завершити до кінця року і випустити в першому кварталі наступного. Якщо у когось, випадково, є доступ до наступнох зброї (макетів), то будемо раді скооперуватись на тему фотографування: ПБ, АПБ, АКС-74УБ, ПК, Утес. Не за спасібо, звісно. Доречи, якщо у вас є колекція чогось, або бажання написати та видати книгу (в тому числі за кордоном) - то пишіть, завжди буду радий надати консультацію та допомогти!
Доброго дня Для виробництва книжки про зброю шукаю деякі Ммг на фотосесію. Цікавлять наступні зразки: ПБ ПК (ранній, з ребристим стволом) НСВ «Утес» також СКС з голкою, рпкс (7,62) фотосесія пройде на зручних вам умовах, за гарну винагороду
Вийшла на кікстартер і зібрала необхідні кошти для реалізації в бумазі ось посилання Планується бути готовою на кінець літа. Українцям, як і раніше, буде продаватись по собівартості якщо у вас давно є мрія видати книгу англійською мовою - готовий підказати чи допомогти!
доброго дня, це Горка самого першого покрою (та що була до Горка-1). Дуже рідка форма і нормальних реплік ніхто так і не зробив. Нажаль, бо в Афгані вона була дуже популярна
Вона начебто була розроблена для горних стрілків ? Доречі, підрозділи горних стрілків РА були дуже погано споряджені та одягнені і в Афгані це дуже швидко стало відчутно.
якщо не помиляюсь то розроблена була взагалі для геологів. Там штани полукомбінезон, без ширинки та клапану для сраки - таке військовим би навряд чи пошили
Рихард:"...підрозділи горних стрілків РА були дуже погано споряджені та одягнені і в Афгані це дуже швидко стало відчутно." Так. А зважаючи, що в гори ходили звичайні піхотні та десантні підрозділи, то взагалі ніяк не забезпечувались що до гір. Ні по одягу, ні по спорядженню. Самі щось доставали, покупали, трофеїли.