Про мото ...

Discussion in 'Курилка' started by Стажор2, Sep 15, 2023.

  1. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    намалювать не можу, уявіть як виглядає вже описана мною відкрита парасолька в бочці, вона впирається в стінки і не вилазить, треба віджимати краї парасольки, вставили шило і прокручуєм по діаметру. Такі приколи зустрічаються як з зовнішнім упором так і по осі, з середнім і завжди треба бавитись.
     
  2. Интересные лоты

    1. Фонарь крепкий и тяжеленький из нетонкого металла. Питание 2 элемента АА (нет в комплекте). Включени...
      480 грн.
    2. (в наличии 5 шт.)
      Лампа стане в пригоді в будь-якому наметі або в машині, світиться від Usb роз'єму. Використовує...
      25 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Портативный светодиодный фонарик-шокер BL-1101 получил металлический противоударный корпус, индивиду...
      299 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      Компактный карманный фонарик с мощным светодиодом Тип: ручной Режимы: Материал: алюминиевый сплав...
      99 грн.
    5. Новий, в упаковці. В наявності декілька штук.
      300 грн.
  3. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    https://krepezh.com.ua/shop/krepezh...ya-vognutaya-s-naruzhnyimi-zubyami-din-6798v/
    Щось приблизно таке, один з варіантів що знайшовся. Також якщо уявити різьбу в отворі буде ромашка, кріплення руля в сучасних велосипедах, в раму запихується і все, назад не витягнути, тільки наскрізь пропихувати або спецінструмент треба.
     
    Мишель 777 likes this.
  4. Lucky Bear

    Lucky Bear Oberschütze

    Messages:
    12
    Location:
    Кривой Рог
    Вітаю камради, поки відновлюю свій ММВЗ 3.112, зібрав у телеграм архів журналу "Мото" з 91 року, якщо комусь цікаво можу поділитись посиланням.
    З повагою.
     
    Volocuga likes this.
  5. Lucky Bear

    Lucky Bear Oberschütze

    Messages:
    12
    Location:
    Кривой Рог
    Ось посилання на архів. https://t.me/+5Gtm8x1WnkwzM2M6
    А якщо комусь необхідна література по Мінськам, то прошу в особисті.
    з повагою.
     
    Volocuga likes this.
  6. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    цікаво два пункти, де беруть з.ч. на подібні апарати, наприклад шестерні коробки чи диски зчеплення.
    І ще, а що там такого складного, щоб цілий канал вести?
     
    Volocuga, Хейль and alexshadow like this.
  7. Lucky Bear

    Lucky Bear Oberschütze

    Messages:
    12
    Location:
    Кривой Рог
    Вітаю, на радянські мото запчасти цілком реально знайти на розборках бу в гарному стані, а і навіть нові оригінальні. Новоробні диски щеплення, сальники, демфери досить непоганої якості.
    Я зібрав архів, бо цікаво почитати як розвивалися сучасні мото, + там цікаві статті по доробкам і форсуванню.
    Також цікаві лайфхаки по ремонту у дорозі і тд.
    Маю надію дав відповідь на ваше питання,
    з повагою.

    Отправлено с моего 2201117TY через Tapatalk
     
    Briter, cer and Volocuga like this.
  8. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    193
    Лоты
      на продаже:
    9
      проданные:
    395
    Messages:
    4,870
    Location:
    украина.хотин
    зараз багато чього роблять хлопці , я оно вилку довгоричажну купив , зрівняйте шов зараз і як при сєсєсєрі робили ...
     

    Images:

    PA130037.JPG
    PA130038.JPG
    PA130039.JPG
    a_nakoy, Briter, ViktorKux and 4 others like this.
  9. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    при сесері все так робили для людей, трохи краще для війни. Винятки випадковість.
    Наприклад в тому мінчаку що йому стільки уваги регулярно міняв поршень, бо фіксатори вилітали, регулятор напруги, який просто тріскався та і нічого не регулював, даш обертів і поворот, лампочка згоріла, привід від зірочки на колесі через резинові трубки, які вибивало за пару сот км, добре що армований шланг такого розміру знайшовся, на новіших почали ліпити квадратні резинки, які також довго не жили але з чого попало не підбереш, те що ту нещасну коробку легко перебирати, не розбираючи картер добре, але, для чого, щоб регулярно там довбатись? Це мав бути транспорт а не лего експрес двічи на тиждень.
    Єдиний більш меньш мотоцикл з совка іж планета, їх і ще по селам багато. І лазять туди мало. Так само як мало лазили в чеську яву.
    І те і те робили білявоєнні заводи. А не шаромижники щоб більше і швидше. А ще дешевше для виробника.
     
    cer likes this.
  10. barabas51

    barabas51 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Messages:
    810
    Location:
    Сталевий сейф
    Ееее, при серусеру так варили щоб не шкода було щось своє приварити до тої конструкції.
    Попробуйте приваріть до хонди cb якусь мандулу- та отож! Рука не піднімається.
     
    a_nakoy, cer and Briter like this.
  11. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,739
    Location:
    Metropolis ☢
    Я б не сказав що при совку для війни робили краще чим для цивільного ринку. Оно всі Сау що на шасі на Заході на цивільних авто ,а кацапи як при СССР свою Мальву чи як її там на військовий тягач поставили, тільки їх військові розробки цікавлять конструкторів лише до того часу як за двері заводу виїде їх чудо-юдо. Це не цивільні розробки західних фірм за які відповідають репутацією фірми. Там якщо що не так в советів винен вже водій прапор, сержант чи рядовий. Все зроблено на відцепись.
     
  12. Tractorist

    Tractorist Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    361
    Location:
    украина
    дома ява старушка валяется по зипу...Покатавшись на иномарках, интереск совкопрому упал...Хотел купить чистую 638, мечта детства, не было ее у меня, но почитав про дрочь с запчастями на рокер киев клубе откинул дурную идею... в 16_20, да... но не сечас .. смотрю на хонду сб 500 , хорнет 600 и хонду сбр 600 ф 4ай, нравится, скотина, но не знаю, сможет ли травмированная спина..еще и в 8км находимся от узких, обидно, если сгорит... уже прилетало.. сердце хочет ф4ай, но трезвый разум грит старая сб 500
     
    Luftwaffen, Omikron and Briter like this.
  13. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    193
    Лоты
      на продаже:
    9
      проданные:
    395
    Messages:
    4,870
    Location:
    украина.хотин
    мав всі радянські мотоцикли , за планету можу сказати щьо вона їде добре коли до неї не чіпляти коляску і не давати звіздюлей . а так на сезон і вже поршень калатає , останні 10 років катаюсь на МТ . є запас міцності і головне на трасі не накручувати бо зразу масло потече . а по лісах по полях , на коп і гриби саме то .