Как найти новую жену?

Discussion in 'Курилка' started by Такімура, Dec 27, 2016.

?

Нужно ли ?

  1. Да

    178 vote(s)
    23.6%
  2. Нет

    209 vote(s)
    27.7%
  3. Купи прибор,наконец.

    367 vote(s)
    48.7%
  1. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,462
    Location:
    Україна
    Screenshot_2023-08-13-11-44-12-91_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

    #записки_цинічного_снайпера
    Або як мене колись вкрали))))
    Це було давно. Роки через два від початку війни. Я була вільна, не заміжня, ще не мала на морді зморшок а на попі цілюліту))). Зате мала вкрай виражену вроджену їбанутість, яка вкрай до мене притягувала безпритульних кошенят, старі книги з маріупольської барахолки, неприємності з мінтами , і деяких нежонатих офіцерів "служби божої"))).
    От один з таких і поклав на мене оком в ті незапамятні часи))).
    Сказати що він був красивим, то курва нічого не сказати))). Про такого мій бойовий товариш і командир групи ССО Сірьога сказав би коротко: "гарний як весна")))). І залицятися вмів подлюка як ніхто))). Але не до мене))). Я було створінням впертим, і демонстративно його при зустрічах ігнорувало і зневажало, а іноді бувало так його тролила, що можна було би і образитися))). Він теж не відставав. То на блоці мені затримання влаштує, щоби потім в кінці видати каву з шоколадом, то привезе серед ночі кошеня хворе, і волає лікуй, ти ж вмієш))). А сам в цей час демонстративно втрачає свідомість коли я те кошеня уколами відволодую)).
    І це той чувак, на рахунку якого вже тоді був не один десяток орків.
    Коли я шарилася на нулях, він приїздив і шастав зі мною за компанію, постійно говорячи що приїхав тому, що треба ж комусь понести мою гвинтівку, бо я таке мале і чахле, що сама з нею не дійду на позицію.
    Я теж не відставала: його телефон фігурував на олх в якості віддам породистих чіхуа-хуа безкоштовно, на його машині були наклейки " ублюдок, я від тебе вагітна", анкета з його мордою пропонувала експорт послуги і ремонт кранів на дому))).
    І це ще дуже малий список того, як ми псували життя один одному)))).
    В якийсь із днів я вирішила злиняти на пару днів у місто і відпочити. По формі, чумаза як те безпритульне кошеня, з непоборним бажанням зжерти шаурму біля Маріупольського драмтеатру.
    Там він мене і надибав))). Сказав що від мене за сто км пахне війною, і що я виглядаю як привид комунізму. На що був посланий під три чорти, зі словами що мені пох, і заміж за нього я не збираюся.
    І от тут щось пішло не так)). Мене скрутити в охапку разом з шаурмою, і посадили в машину, двері заблокували.
    Я сказала що зараз простелю коліно, при чому йому, але не спрацювало.
    Так само легко в охапку мене затаранили в квартиру на четвертий поверх))). Двері закрили.
    Матюкаючись і грозячи йому усіма карами небесними, я отримала рушник і була відправлена в душ, змивати з себе дух війни так сказати))).
    Виповзла я вже трішки спокійнішою, і задала найголовніші питання в армії: "зачем? І нахуя?"
    Мені резонно відповіли, що на рахунок одружитися за мною я проїбала вспишку, і це питання вже вирішене. З війни я піду. Жити будемо в Києві. Дітей народимо в наступному році.
    І взагалі, він що дарма стільки часу за мною волочився, пора вже й часть знати.
    Але як я уже сказала, створіння тобі було вперте, і не на жарт йобнуте.
    Де ж квіти? Де конхветно-букетний період? Де курва походи в кіно/театр/парк ( потрібне підкреслити). Щоби мене, воїна, квіточку, снайпера, взяли от так і поставили перед фактом????!!!! Ото вже ні!!!
    І пофіг що він мені подобається так, що іноді прибити його хочу. І що жити без нього муторно і кішки на душі дряпають як мій Василь свій лоток по ночах. Ні!!! Так не буде!!! Завоюй спочатку, а потім плани свої там якісь мені озвучуй.
    Я прикинула обстановку. Тікати нікуди. Дверей двоє. Залізні. З ключа закриті.
    Розумію якщо лишуся з ним тут і зараз, то вже через тиждень в його квартирі в Києві буду нові штори чіпляти, з блаженною посмішкою закоханої ідіотки.
    Мозок намагався наробити план втечі.
    А він розумів добре, що робить зараз мій мозок, і нахабно заявив: не втечеш)))). А сам після цього пішов в душ)))).
    Я від безнадьоги вийшла на балкон і закурила цигарку.
    Внизу тусували на лавці бабусі і в усі зичні голоси, обсуждали ремонт криші і установку нових зливних труб))).
    Я повернула погляд в бік, і побачила своє спасіння))). Труба. Новенька, якісно вварена в стіну будинку. І прямо поряд. І балкон без скла))).
    Не знаю що тобі мною керувало, мабуть мої таракани в голові завернули двіж разом з моїми внутрішніми демонами))). Я швидко одягалася. Закинула на плечі рюкзачок, і молячи всіх богів щоби та труба не відїбнула, почала по ній сповзати. Ні, не спускатися так як це робить спецназ, цьому я навчилася вже пізніше. І не так як у кіно))).
    Ні, я це курва робила повільно, бу було гайки як страшно. Мій мозок малював картини травм від падіння. А потім момент нашого можливого з ним майбутнього життя, вплоть до вступу внуків в університет))). Мізки безжально видали вердикт: Дура)))). Серце кричало: що ж ти робиш курва, повернися до нього))). І лише вперто-їбанутий характер говорив : Красава)))).
    Коли я доповзла до першого поверху місцеві бабки вже мовчали, і дивилися на мене як папуаси на дережабль)))). А я бабкам видаю: не нервуйте шановні, то у нас навчання, антитерор))).
    Сказавши це, дрипнула з усіх ніг)))). До найближчого таксі. А далі назад, на нуль))).
    А на його тумбочці одиноко лишилася лежати, моя недоїдена шаурма)))).
    Він телефонував, я не брала слухавку. Він писав, називав впертою дитиною. Казав що перевівся остаточно в Київ служити і забере мене з собою.
    А я вибрала війну. Занадто багато я тобі вже їй віддала, щоби ось так просто піти. Знала що то лише затишшя, і ще буде пролито ріки крові.
    Він тоді щез на два роки. Потім з'явився знову, і просто спитав, чи я вже навоювалася, бо йому треба допомогти поміняти в квартирі штори, і без мене ніяк...
    А у мене тоді вже було інше життя.
    Підрозділ ССО в який я з такими жертвами пройшла відбір. Своя банда, зграя, війна і побратими.
    Війна дуже скорочує час. Ти проживаєш в душі рік за п'ять. Ти вчишся цінувати моменти, бо завтра може і не настати...
    Він сказав що буде чекати скільки треба.
    Красивий, розумний, сміливий. Він чомусь любив мене - їбануте вперте створіння))).
    Він загинув весною 2022року.
    Іноді, дуже рідко, на одне із кладовищ приходить створіння в формі з шевроном ССО , з очима в яких майже не лишилося їбанутості, стоїть біля могили, і розповідає історію альтернативного майбутнього, з рожевими шторами, дітьми, кошенятами, вплоть до вступу внуків в університет...

    Не відкладайте свої мрії на потім...
    Не змушуйте чекати тих, кого любите і хто любить вас.
    Війна іноді не пробачає чекання...

    Фото приблизно того періоду)))
    (с)
    FB_IMG_1691916257235.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Бажаємо міцного Всім хто відвідує наші лоти. В цій рубриці пропонуємо Вашій увазі лот з двох окремих...
      2750 грн.
    2. Продаю свій старенький Garmin eTrex Vista Hcx, купував приблизно в 2010 році в Навіоніці. Останній р...
      2000 грн.
    3. Навігатор Garmin. Працює, виглядає як новий, мінімальні сліди використання. Ціна за 1 шт
      11250 грн.
    4. GPS навігатор комплектація та стан по фото може працювати від батарейок або від бортової мережі живл...
      30000 грн.
    5. (в наличии 16 шт.)
      Портативний пригнічувач GPS GLONASS Глушилка портативна підключається USB порту, блокує GPS сигнали...
      440 грн.
  3. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Messages:
    13,992
    Location:
    Львов
    Завтра понедельник. Выходные закончились ..

    FB_IMG_1691871585041.jpg
     
  4. Govtva

    Govtva Oberst

    Messages:
    3,765
    Location:
    Украина,Полтава
  5. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Messages:
    13,992
    Location:
    Львов
  6. Gurundiii

    Gurundiii Stabsgefreiter

    Messages:
    106
    Location:
    Кривой Рог
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  8. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    4,367
    Location:
    Zapor сity
  9. yuriv

    yuriv Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    963
    Location:
    Украина
  10. Актубей

    Актубей Leutnant

    Messages:
    1,059
    Location:
    Одесса
  11. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  12. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    5,034
    Location:
    Metropolis ☢
  13. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Messages:
    13,992
    Location:
    Львов
    Динозавры, они такие....:D

    FB_IMG_1692210418166.jpg
     
  14. Govtva

    Govtva Oberst

    Messages:
    3,765
    Location:
    Украина,Полтава
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  16. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Messages:
    13,992
    Location:
    Львов
    Один раз самых больших фонтанов в Риме.

    FB_IMG_1692391454285.jpg
     
  17. alexshadow

    alexshadow Feldwebel

    Messages:
    243
    Location:
    На кручах Днiпра
    Це шо,мутант?...а основне де?:eek::eek:
     
  18. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    5,034
    Location:
    Metropolis ☢
    Ester Ana
     
    E.Sibert likes this.
  19. Актубей

    Актубей Leutnant

    Messages:
    1,059
    Location:
    Одесса
  20. Актубей

    Актубей Leutnant

    Messages:
    1,059
    Location:
    Одесса
  21. Актубей

    Актубей Leutnant

    Messages:
    1,059
    Location:
    Одесса
  22. alexshadow

    alexshadow Feldwebel

    Messages:
    243
    Location:
    На кручах Днiпра
    Аааа,точно,зараз бачу...проступають повз блузу:oops::oops::beer:
     
    Otryta likes this.
  23. yuriv

    yuriv Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    963
    Location:
    Украина
  24. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Messages:
    13,992
    Location:
    Львов
    Пану потрібні окуляри?

    Ґ Без названия.jpeg
     
    alexshadow, форт55, odinn and 7 others like this.
  25. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  26. Актубей

    Актубей Leutnant

    Messages:
    1,059
    Location:
    Одесса
    Отаке діється в Одесі)))
     

    Images:

    IMG_7324.jpeg