на определение.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем tvd8274, 18 лип 2023.

  1. tvd8274

    tvd8274 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    266
    Адреса:
    украина
    Вечер добрый! На поле, где попадались части разбитой техники по 1944 году выкопал такую штуку, похоже какая-то накладка. Метал не магнитится. Подскажите плиз что бы это могло быть и к какому периоду относиться. Заранее благодарен. С Уважением.
    IMG_20230715_193952_1.jpg IMG_20230715_194001_1.jpg IMG_20230715_194010_1.jpg IMG_20230718_183627.jpg IMG_20230718_183636.jpg
     
    Tartar та Falconer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Німецькі католицькі чотки.
      400 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      До лоту входить 1 коробка сірників із сірниками. Популярні сірники часів 3-го рейху. Часто зустрічаю...
      265 грн.
    3. Мыло Sunlight эпохи Третьего Рейха Красивая картонная упаковка с оригинальным содержимым. Эпоха Трет...
      700 грн.
    4. Повна коробка олівців від німецького виробника J.H. Faber, що вироблялись в часи 3 рейху. В лот вхо...
      1250 грн.
    5. По німцям , (шпеньки бронзові можуть бути наші ? ) зубна щітка з написом вроді в транскріпциі з...
      250 грн.
  3. _Igor_

    _Igor_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    929
    Адреса:
    Kyiv
    Вітаю
    До військового антикваріату не має відношення. Накладка по Київській Русі, бронза в позолоті.
     
    SergZSK, Tartar, Мансур Львович та 2 іншим подобається це.
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.328
    Адреса:
    Лінія Арпада
    kripers338, кучукаю, SergZSK та 6 іншим подобається це.
  5. tvd8274

    tvd8274 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    53
    Повідомлення:
    266
    Адреса:
    украина
    https://reibert.info/threads/chto-ehto.1417955/ цю також в розділ "Давнина" потрібно було виставляти??? щоб туди виставляти потрібно хоч приблизно знати період, про що я і просив, також вказав причину розміщення в цьому розділі " На поле, где попадались части разбитой техники по 1944 году".Обидві накладки викопані в одному місці з різницею в два тижні. Чим повчати, краще визначте та дайте змістовну відповіль, як це зробив
    _Igor_
    в попередному пості
     
  6. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.328
    Адреса:
    Лінія Арпада
    По ідеї,у розділ "Що це таке?" мали би виставлятися мілітарні речі,а для різних древностей,які часто копаються і находяться поряд,створили розділ "Давнина",куди частіше заглядають знавці і любителі давнини.Там такі речі обговорюються і визначаються.Хотів просто допомогти,але кожен вільний приймати рішення по- своєму...Якщо є порушення правил чи просто зауваження,модератори допоможуть.Зі мною такі ситуації також були,але все нормально,вижив...Бажаю побільше знахідок,райбертівці Вам допоможуть.:beer: