Ось і літо пройшло. Як і не було його в цьому році. Але, все ж таки встиг затестити АТ Макса на годинку на пляжі та у річці. Все буде Україна !
Ліси там шикарні. І по війні і по старині є що шукати. Перше золото там підняв) У цьому році треба заїхати
Старый огород за пару сезонов View attachment 22640161 View attachment 22640162 View attachment 22640163 View attachment 22640165
Хто планує пару - трійку виходів "по гриби" весною (електричка, напрямок Полтава - Миргород) пишіть в приват
Десь там і лисички, бувають і маслята, і білі трапляються і ТД і тп... Повторюсь, електричка Полтава - Ромодан. Кого цікавить, пишемо в приват.
Панове, у Полтаві хоть хтось їзде на коп електричкою ? Потрібен нормальний, адекватний напарник, краще два)
а ви прийдіть у вихідний день на Київський вокзал і побачите,можливо і когось адекватного знайдете !!
Пересічному громадянину у ліс дуже заборонено ходити у 9 ти областях. Полтавська серед них. Реальні штрафи виписують прямо у лісі. Сплачуються готівкою, або можна на картку. Особливо це стосується бажаючих розпалити багаття. Прохожого можуть просто попередити.