Вітаю. Планую продати таку полку на три одиниці. Як на Вашу думку, що просити по ціні. Дякую. Слава Україні!
Вітаю, ви самі мусити визначитись з ціною. Затрати на матеріал+ робота . Сказати можна що вона коштуе 200 грн чи 1000 це поняття відносні.