Це їхніх послідовників. В народі називають "гебня". Тепер це кацапсяча ФСБ. https://ru.m.wikipedia.org/wiki/История_советских_органов_госбезопасности
Чистить не буду, немного запертая, но как есть Штык Камрады определили, как Манлихер М-95. Я в восторге от находки ….
Друзі по хоббі та всі гості форуму, прийміть мої вітання з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим! Най цей рік буде мирним, успішним, переможним та незабутнім виключно в позитивному плані. І пам'ятаймо, що наші воїни бережуть наш спокій, а наша задача підтримувати їх як хто тільки може. Покопушки продовжую... Зимою, правда, ну взагалі від дому далеко не відскакую. Раз поїхав мотороллером, так привів падлюку пізно ввечері в руках, заглох з кінцями. Відтоді хожу пішки по чигирям зкраю лісу, вважай по смітниках. Колорових сигналів хоч відбавляй! Тато в новому році теж "відкрився" - 6 монет Аською за кілька годин поміж пробок також важаю за норм. результат. Як завжди з нетерпінням очікую нових свіжих звітів і світлин від вас, камради, благо є такий форум як REIBERT. Підіймаю келих за вас, за нього, за тих, хто на фронті! Будьмо!!! https://reibert.info/threads/latunni-zapchastini-ta-kovpachok-vid-olivcja.1382252/ https://reibert.info/threads/gudzik-pozhezhnika.1383128/ https://reibert.info/threads/mebleva-furnitura-chi-jak.1384934/
Грунт промёрз на 3 пальца примерно… Лунки вырубывать приходиться.. Ллпату- ручку сломал… Нужно думать, как рубить грунт… реально БЕТОН Прошёлся немного…. Не хочется до весны завязывать ….. а 5рик такой Ничего Интересно, ценятся они?
При такой погоде в поля надо, с рамой. Но - увы - это сейчас вызовет нездоровый ажиотаж у зевак и военных. Посему сидим в кустах и ждём медали.
5 коп 5 коп 1924 года имеет несколько разновидность. Некоторые о-о-очень прилично стоят. Сохранились вроде ничё, можно под увеличением изучить
Хожу с топором , ну и лопата за плечем Такую вот бежуху выдолбил… Странно, чего она в дебрях делала? были ещё пробки ( мать их…) Любим Мы бухать где не попадя ….
Погуляв на вихідних. Люблю коли трапляються подібні осередки монет та кольорового шмурдяку просто серед лісу, що там хто робив, одному тільки Господу Богу відомо... До речі, п'ятнашку копнув на поганенькому глибокому (від штика) сигналі, який мене і здивував. Виявилося, монета була в грунті на ребрі ще й дрібна чорнина в ямці трохи змінила відгук. Катушка десятка з частотою 15 кГц.
Переважно, непогано. Змішаний ліс з листяною та хвойною підстилкою взагалі без проблем, молодняк трохи гірше, там невелике промерзання грунту на кілька сантиметрів. Дороги і протипожежні смуги довбати немає резону
Дороги и голую землю долбать ещё тот секас…. На 5 пальцев бетон! сегодня удивила находка кацапская! Причём с 90х лежала.. вначале думал фрицы ? Потом бл….
https://pinpointer.com.ua/xp-mi-4 https://mdstore.com.ua/xp-mi-4/ https://mdstore.com.ua/pinpointer-xp-mi-6/