Ще стаффи та піти норм няньчать, сам бачив, а які горді на прогулянку виходять коли з дитиною, наче це їх цуценя)))
Сусідська кицька в хату заходить як до себе питав за котенят, печалька її похорошали щоб не гуляла . Тож котенят не дочекаюся . Но то таке з часом обов'язково мої дівчата притягнуть до хати, добре якщо одне кошеня, бо дві вже були . Характери різні були, тому і уживалися важко.
Оце дресура!Схоже що це не жива собака,а чотирилапий дрон,яким управляє здалеку оператор.Жодної зайвої емоціі та зайвого руху.
Всім доброго дня і вечора. Хто дивиться зранку - то і доброго ранку. В мене таке питання. В собаки( болонка ) запалилися параанальні залози. Повіз в лікарею, пробили , все зробили. Уколи давали згідно рецепту. Але треба рану промивати і мазати Левоміколем. Все робив, все як слід. Наче зажило. Ну почало заживати. Але малий пішов відложити трохи, і ранка знову злетіла. Відкрився той дренаж. Купив хлолгексидін. Знову промиваю. То порадьте, це шприц йому в рану вставляти і туди вводити розчин ? Я просто далекий від медицини. Порадьте. Дякую
Телефонуйте у лікарню де це робили. Чим швидше тим краще. Там лікар який це робив сам найкраще скаже що саме робити.
Богдан, та все ок. Все зробили гарно і на совість. Залишилось лише день-два промити ранку. І мене цікавить вставляти туди шприц, чи по верху.
Здравствуйте. Я так понял что дело дошло до свища. Не молодая наверное собачка. Один из вариантов: Так как Вы и предполагали шприцом без иглы промывание через свищ. Но только левомеколем. Предварительно перед набором его в шприц ёмкость с небольшим его количеством поставить в тёплую воду, что бы он стал текучим. Один - два раза в сутки. Он хоть и для внешнего наложения на ткань, в таких ситуациях только польза и 0 вреда. И ещё можно подключить свечи с антибиотиком человеческие в задний проход после освобождения кишечника, когда пёс засыпает. Раз в сутки. Оперативно надо это решить и забыть, с точки зрения онкологии опасное место. А когда всё заживёт, делать иногда ему массаж и помогать освобождать железы, это несложно. Иногда по вине криворуких ветеринаров свищи появляются. И ещё что бы полностью заполнить железу, от системы капельницы отрезали часть трубочки и одевали на шприц, острые края закругляли. Просто шприц далеко не промоет без такой насадки.