Ситуація в Україні. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Vlad78, 2 тра 2014.

  1. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.249
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    шкода що ви так прискіпливо не перевіряли обіцянки та брехню того вашого Zеленого ватного
    клоуна та його "слуг", завдяки яким вже пів-року, щоденно, Україна втрачає щонайменше по одному ...
    "Іловайську". Бо вся наша зброя закатана в асфальт, а в танки та літаки асфальтом не пожбурляєш...
    Щодо Труханова, та італійських журналістів, які щось перекрутили, то подібні випадки трапляються
    зараз майже щодня і, доречі, спростування було оприлюднено теж не одразу, так що не там шукаєте
    "фєйкомьотов", головні фейкомьоти сидять у вашій ОПі, це вони брехали народу про шашличкі, коли
    вже знали, що буде війна, в яку сотню тисяч життів українців це обійшлося та ще обійдеться, дай бог
    узнаємо після нашої перемоги над москалями та після суду над "слугами кремля" з ОП.
     
    Вадим ру, Vitaliyj, Рост76 та 11 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Три блоки GPS навігації Герань-2
      2250 грн.
    2. Трофейний семидюймовий FPV дрон камікадзе. Два пропелера зламані, акумулятор розряджений. Сам дрон в...
      2800 грн.
    3. Продається те що на фото.всі кошти будуть спрямовані на потреби підрозділу.
      1 грн.
    4. FPV ФПВ з батареєю #26 До Вашої уваги тррофейний дрон, збитий прямим влучанням кулі 5,45 в мотор....
      4500 грн.
    5. Синтема навігації від торнадо в пристойному стані. Подушки функціонують,нічого не бовтається. Кошти...
      4500 грн.
  3. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.459
    Адреса:
    Україна
    Це той полупокер з Луганщини, що топив за рашку та "вєжлівих людей"?
    Нічого не зробите, зелений полупідар готується до виборів та таким чином скуповує медіаблядєй. Які у майбутньому будуть його пхнути на другий термін .
     
    Антон Рма, Рост76, tms та 13 іншим подобається це.
  4. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    г. Чернигов
    Не ,а куда торопиться то.Клоуны.
    менше 3 місяців – ОП
    СТАНІСЛАВ ПОГОРІЛОВ — ВІВТОРОК, 30 СЕРПНЯ 2022, 13:20
    "Інтерфакс-Україна" з посиланням на коментар Смирнова журналістам

    Пряма мова Смирнова: "22 вересня має розпочатися конкурс з обрання директора НАБУ. З урахуванням усіх процедур, мені здається, що він має завершитися протягом трьох місяців, десь так приблизно".

    Деталі: Він пояснив, що дата обрання директора НАБУ буде залежати від багатьох чинників. Зокрема, мова йде про регламент роботи комісії, терміни проведення співбесід тощо.

    Таким чином, припустив Смирнов, "керуючись обережним оптимізмом, я розраховую на те, що цей конкурс може легко завершитися за три місяці".

    Передісторія:

    • 1 липня президент Володимир Зеленський заявив, що конкурс на керівника Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) буде оголошено найближчим часом.
    • Навесні 2022 року мав відбутися конкурс з обрання директора НАБУ. Антикорупційники раніше застерігали, що чинна влада спробує затягнути цей процес
    • 6 червня завершилося інтернет-голосування за нових членів Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. У результаті голосування до складу Ради увійшло 15 осіб.
    • На початку серпня голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що команда президента готується зірвати конкурс на директора НАБУ, на що вказує зареєстрований "слугою народу" Андрієм Клочко законопроєкт, який встановлює нові вимоги до кандидатів на посаду та обмеження щодо участі у конкурсі.
     
    Otryta та ДВ762 подобається це.
  5. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.088
    Адреса:
    Коростень Украина
    У 40-км прикордонній зоні Рівненщини школярі навчатимуться онлайн, - ОВА

    Навчання організують в онлайн-форматі, проте для бажаючих організують довіз учнів до найближчих навчальних закладів поза 40-кілометровою прикордонною зоною.
    Про це повідомив глава ОВА Віталій Коваль, інформуєЦензор.НЕТ.
    "У школах 40-кілометрової прикордонної із республікою Білорусь зони буде лише онлайн навчання. Тобто діти фізично в школу не ходитимуть", - йдеться в повідомленні.
    Якщо батьки із цих територій захочуть, аби їхні діти навчалися офлайн, буде організовано довіз таких учнів до найближчих навчальних закладів поза 40-кілометровою прикордонною зоною.
     
  6. iNCOGNET

    iNCOGNET Leutnant

    Повідомлення:
    1.385
    Викрито злочинну групу, що заволоділа коштами Міноборони в сумі $580 тис., - Офіс Генпрокурора.
     
    Vitaliyj, Рост76, Лорд Грегори та ще 1-му подобається це.
  7. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.459
    Адреса:
    Україна
    FB_IMG_1661868366694.jpg

    ....
    Але медаль zеленський дав
    Зовсім безсовісній свіняці.

    .....
     
    Vitaliyj, Рост76, iNCOGNET та 16 іншим подобається це.
  8. ig_rok

    ig_rok Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна. м.Луцьк
    По перше,він не *мій*,я за нього не голосував,по друге,мій пост видалили,бо не відповідає *лінії партії* визначеної на форумі,так що не жалійтеся на цензуру в країні,самі такі.І основне,критика потрібна,а що робити в даній ситуації,конкретно.?
     
    Останнє редагування: 30 сер 2022
    yuriv, dominator343 та pocapo подобається це.
  9. BART28

    BART28 General-major

    Повідомлення:
    5.912
    Казалось бы, после гибели на фронте украинского активиста Романа Ратушного, который защитил Протасов Яр в Киеве от варварской застройки фирмой Корбана, «рейдер №1» заляжет на дно. Если не из-за совести, то хотя бы из-за инстинкта самосохранения.

    Однако даже несмотря на войну и лишение украинского гражданства «маршал Гречка» продолжает из-за границы заниматься незаконной застройкой. Правда, теперь уже набережной Днепра, тероборону которого он якобы возглавляет. Волонтер и активист Александр Аронец сделал расследование, в котором подробно раскрыл аферы и махинации Геннадия Корбана. В частности, о том, как «главный рейдер Украины» уничтожает часть набережной Днепра, пользуясь мораторием на проверки во время военного положения, занятостью руководства страны и отсутствием в городе активистов, которые ушли на фронт.

    Несмотря на запрет суда, отмену землеотвода и аренды земли, Корбан под охраной своих титушек продолжает стройку. Мэр Днепра на беспредел не реагирует. Лишение гражданства – это слишком гуманно для Корбана. Рейдера давно пора посадить – доказательств на несколько уголовных дел. Вопрос только – хватит ли политической воли и времени у Офиса президента довести начатое до конца. Подробнее – в расследовании Александра Аронца

     
    Рост76, Лорд Грегори, slawuta5 та ще 1-му подобається це.
  10. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.478
    Адреса:
    Киев
    ⚡️ *СБУ нейтралізувала злочинну організацію, яка під виглядом добробату викрадала людей на Львівщині.*

    Спецслужбою встановлено факти викрадення, незаконного позбавлення волі і катування людей. Також зловмисники намагались займатись рекетирством внаслідок штучно створених конфліктних ситуацій.

    До складу злочинної організації входило більше 6 місцевих жителів.
     

    Images:

    IMG-a42293322b80c26790ed2eb1e22f5319-V.jpg
    Рост76, Магуа, Luftwaffen та 3 іншим подобається це.
  11. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    818
    Адреса:
    Kharkiv
    Volodymyr Ariev

    Ну а тепер, за наслідками засідання Верховної Ради, до ложки меда три бочки дьогтю:
    Перша - закон про медіа з можливістю нівелювати україномовність ЗМІ і поставити під контроль онлайн-медіа в стилі роскомнадзора.
    Друга - повернення високих акцизів на пальне, що може знову спричинити дефіцит
    Третя - взагалі капець. Зміни до бюджета. В перші дні війни ВР ухвалила рішення є, що кошти з дорожнього фонду, який напрвнюють акцизи на пальне, йдуть на ЗСУ. Сьогодні вирішили, що 11 мільярдів гривень підуть на черговий варіант «великого будівництва» під виглядом ремонта доріг після бойових дій. Тобто, забирають від армії і знову - в асфальт.
    Єдиним позитивом є дві постанови зі заерненнями до світу з питань військовополонених, одна з яких авторства ЄС.
    Що робити з дьогтем? Поправки. Кампанія опору громадськості до другого читання з вимогою ухвалити поправки, які заберуть загрози іх закону про медіа, встановлять європейську систему акцизів та повернуть гроші з «великого будівництва» до ЗСУ.
    Роботи багато. Усім.
     
    Рост76, tms, A10A та 7 іншим подобається це.
  12. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    818
    Адреса:
    Kharkiv
    Форум притримується проукраїнської позиції. А ви якої?
     
    bolik, Рост76, lisnuk14 та 5 іншим подобається це.
  13. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.249
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Корбан це рідкісна мерзота, така сама двулика підла антиукраїнська шваль, що й Коломойський, Зеленський, Шефіри, Міндічі, Боголюбські та інші, хто використовує Україну виключно, як дойну корову, бо всім цим організмам українська Україна не потрібна, так само, як і ху@лу. Всі вони мовляв "з Україною" поки їм це вигідно, українство як таке їх дратує, все українське вони паплюжать та з нього збиткуються.

    Достатньо передивитись номери "квартального" бидла, де вони буквально знущаються з українців та України і роблять це ДЕСЯТИЛІТТЯМИ, зі сцени, прищеплюючи своєму глядачеві зневагу, призирство до всього українського, в противагу нібито "правільному", "рассудітєльному", "мудрому" рускагаварящєму опоненту, який ЗАВЖДИ вводився в "квартальних" постановах, як "розумна" альтернатива україномовним "телепням".
    "Кавратал" це витончена антиукраїнська пропаганда, а точніше, антиукраїнська ІПСО, котра десятиліттями промивала мозги простим українцям, виховуючи в них комплекс меншовартости та призирства до всього українського. І Zеленський тут грав ключову роль. Як це антиукраїнське ІПСО спрацювало ми всі вже побачили навесні 2019 року. А зараз вже бачимо й наслідки того "мудрого" вибору "па пріколу"...

    АЛЕ, повернемось до Корбана - тероборона Дніпра не є власністю Корбана, він її навіть не очолює, тож це абсолютно брехливе твердження !
    Або надайте докази протилежного.

    Що стосується згаданого "активіста", Олександра Аронця, то це саме завдяки таким “політичним діячам” та "активістам", як він, і ВО Свобода пролетіла на виборах до Верховної ради України у 2019, і в Пороха відтягнула пару відсотків, що, поміж іншим, й призвело до приходу до влади промосковської банди Коломойського-Зеленського, наслідки чого Україна дай Боже, щоб взагалі пережила та не лишилась і без Незалежності і без Державності.
     
    Останнє редагування: 30 сер 2022
    Vitaliyj, bolik, Антон Рма та 9 іншим подобається це.
  14. ig_rok

    ig_rok Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна. м.Луцьк
    Звичайно,що позиція моя проукраїнська,мої пости можна глянути.Не за це видалили.
     
    Babun подобається це.
  15. Kfz

    Kfz Major

    Повідомлення:
    2.988
    Адреса:
    Днепропетровск,Украина
    Вы для начала разберитесь чем отличается "Варта Днiпра" от 128-го тербата, который планомерно уничтожают на фронте с мая месяца.
    А то, что пол страны проигнорировало парламентские выборы - это как бы не при чём. Ну не пришли и что тут такого - на судьбу страны это никак не влияет.
     
    Babun подобається це.
  16. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.249
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    на пост #48774

    Ви спочатку розберіться ЩО таке тероборона і що таке "Варта Дніпра". Чи мо вам "какаяразніца"?
    Чи ви хочете сказати, що 128 бат ТрО Дніпра керується Корбаном?
    В пості, який я коментував #48768 людина чорним па-бєламу каже дослівно:
    Чи ви теж вважаєте, що 128 бат ТрО Дніпра очолює Корбан??? Так дайте пліз посилання, якщо це так...
    Бо я вважав, що Тероборона підпорядковується Командуванню ЗСУ через командувача сил територіальної оборони.

    Щодо Аронця, то, в нашому випадку, геть не важливо скільки прийшло людей на вибори, мова йшла про відповідальність активістів та політичних діячів за те ЩО і ЯК вони кажуть перед виборами, бо все те ЯК вони кажуть, ЩО вони кажуть, на ЧОМУ акцентують, все це впливає на виборців, тож впливає й на результати виборів, незалежно чи прийшли мільйони, чи прийшли тисячі. Дивно, що вам це приходиться так докладно пояснювати.
     
    Останнє редагування: 30 сер 2022
    Vitaliyj, lisnuk14, PanzerSchreck_71 та 4 іншим подобається це.
  17. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.459
    Адреса:
    Україна
    Screenshot_2022-08-30-20-57-07-747_com.facebook.katana.png FB_IMG_1661882234721.jpg

    Кошти від активів РФ на 28 млрд грн, про конфіскацію яких заявив Зеленський, не надійшли до скарбниці, – нардеп Ярослав Юрчишин.

    ▫️Нардеп від "Голосу" також оприлюднив офіційну відповідь Державної казначейської служби. Відомство повідомило, що для зарахування коштів від конфіскації російського майна було створено рахунки за кодом класифікації доходів бюджету 21085000.

    ▫️"Станом на 23.08.2022 надходження до державного бюджету за ККД 21085000 відсутні", – йдеться у документі.

    ▫️Нардеп Юрчишин звернувся до Офісу президента з проханням прояснити ситуацію. (с)
     
    santer1, sergusdn, Oprishok та 11 іншим подобається це.
  18. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    г. Чернигов
    Тема знакомая всем.кто носил оружие на службе.У власти то ли война.то ли нет.Граждане
    другой страны то ли в наглую прут через границу.то ли цветы везут.Только вот солдат страдает.
    за то .что мразей охраняет и случай далеко не еденичный.:mad:

    Розстріляв чотирьох іноземців: в Одесі солдата судитимуть за масове вбивство, здійснене у перші дні повномасштабної війни

    Поліція Одеської області розслідує масове вбивство, скоєне військовослужбовцем у перші дні повномасштабної війни.
    Як повідомили «Думській» джерела в правоохоронних органах, трагедія сталася в ніч з 26 на 27 лютого 2022 року біля автомобільного пункту пропуску через держкордон у Кучургані Роздільнянського району.
    Військовослужбовець, призваний до лав Збройних сил у рамках мобілізації, відкрив вогонь по чотирьох громадянах Азербайджану, які намагалися покинути Україну. В результаті троє з них померли на місці, ще один — у лікарні.
    Підозрюваного помістили до слідчого ізолятора.
    Зазначимо, що це далеко не єдиний подібний інцидент, що трапився наприкінці лютого – на початку березня 2022 року на території нашого регіону.
     
    Останнє редагування модератором: 31 сер 2022
  19. V8 4.5 twinturbo

    V8 4.5 twinturbo Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    163
    Адреса:
    Днепр
    Слава Богу что есть хоть один форум где у модераторов не промыты мозги этой ботвой и можно нормально высказать свое мнение. А оно таково- эта хриплая бородатая х*йня вместе с своим неразлучным анальным дружком сделают все для того, что бы погибло как можно больше наших воинов , что бы растянуть войну на много лет, пользуясь отменой выборов при ВП и шельмованием любого несогласного. То, что сидит у нас сейчас- гораздо хуже витьки-пидарешта. Это лицемерные и жестокие люди , пришедшие править вечно по принципу своего хозяина- одноименца.
    По нашим днепрянам. Ну воры.. Один еще как нажрется- так хоть интернет ему отключай, такое в сети мелет. Но! Они конечно сволочи-но свои сволочи.. Они точно Днепр не сдадут, у них тут свое добро, в отличие от вышеупомянутых.
     
    Vitaliyj, curbis, Oprishok та 9 іншим подобається це.
  20. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.478
    Адреса:
    Киев
    *⚡️СБУ та НАБУ розслідують можливе незаконне привласнення гуманітарної допомоги ТОП-посадовцями у Запорізькій області, - повідомляє пресслужба СБУ.*

    Контррозвідники Служби безпеки України спільно з Національним антикорупційним бюро України здійснюють низку обшуків у Запоріжжі. Під час обшуків у посадовців Запорізької міської ради виявлено:

    - речовини, схожі на наркотичні засоби, які направлені на експертизу;
    - незареєстровану вогнепальну зброю та набої до неї;
    - велику кількість готівки.
     

    Images:

    IMG-3afda532f92e18aeec365b726170b927-V.jpg
    Vitaliyj, Рост76, Surovyy та 3 іншим подобається це.
  21. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    г. Чернигов
    Такие интриги.аж мороз по шкуре.А тут война.война.....Некогда им.
    Кривоносом? ОТ @PECHERHILL 2 ЧАСА НАЗАД То, как ДБР на пустом месте создала скандал открытием дела против генерала Кривоноса, свидетельствует сразу о нескольких фактах. Во-первых, врут путинские ТГ-каналы, что мол наступление на Херсон организованно Ермаком против желания главкома Залужного. Бред полный. Во-вторых, не построил Ермак в стране никакой диктатуры, даже президента Зеленского он не контролирует полностью. Наконец, теряет былую хватку Андрей Борисович. Ох теряет. Пройдем по пунктам. Дело против Кривоноса открыло ДБР, которым руководит старый товарищ Олега Татарова Сухачев. Для Татарова Сухачев дело откроет против кого угодно. Причина второстепенная такова, что именно Кривонос открыто обвинил Офис президента в здаче юга Украины врагу, путем полной ликвидации системы обороны на выходе из Крымского перешейка, в годы предыдущие вторжению. В ОП это обвинение воспринимают крайне болезненно. Причина основная заключалась в том, что скандал должен был раскрутить фигуру Кривоноса в противовес Залужному, рейтинг которого не просто растет, а уже пугает политтехнологов ОП. Что решать нужно уже сейчас. Залужный пока даже не заикался о политических амбициях, а Кривонос о них говорит во всеуслышанье. Залужный избегает острых заявлений, а Кривонос их делал неоднократно. А если сделать Кривоноса еще и “пострадавшим за подвиг”… Нужно понимать, цель Ермака не заменить Залужного Кивоносом, а именно размазать рейтинг. Вариант, что Кривонос полностью перехватит популярность Залужного, Ермака не пугает, на Кривоноса существует бронебойный компромат, который точно отвернет от него структуры связанные с Западом и с прозападными организациями. Кроме того. Скандал вокруг Кривоноса Ермак планировал подать Зеленскому как доказательство интриг военных. Зеленский в последнее время демонстрирует расположение к Залужному. А тут Кривонос фонтанирует обвинениями против президента. Ермаку ничего не стоило сообщить Зеленскому, что Кривонос шумит с благословения Залужного. Почему оборона Жулян? Да потому, что там действительно был крайне неприятный инцидент. Россияне до Жулян не дошли. А аэропорт оказался разграблен под ноль. Кривоноса, не много не мало, хотели выставить главой банды мародеров, который незаконно объявил себе руководителем обороны с целью наживы. Это уже была бы ловушка для Залужного. Если бы он встал на защиту Кривоноса, значит защищает мародера. Если нет – не помог защитнику Украины. Все было продумано глубоко и цинично. Как раз в стиле Татарова и Ермака. Однако… Однако началось наступление на Херсон о начале которого Ермак просто не знал. Более того, точной даты не знал и Зеленский. Западные дипломаты убедили его, что в интересах дела лучше чтобы решение принял Залужный лично. Зеленский согласился…. И получилось так, что прямо накануне наступления ЗСУ Офис президента инспектировал дело против боевого генерала. Вместо недовольства Зеленского Залужным, Ермак получил лютое возмущение Зеленского собой самим. В то время как от действий Залужного Зеленский в восторге. Скандал вышел настолько грязным, что отбеливать Ермака бросили весь пул лидеров мнений конторы Миши Подоляка. И более того. В дело пошли даже бывшие “порохоботы”, ранее обменявшие свою лояльность и позитивность на звонкую монету. Таких в распоряжении Подоляка немало. Еще бы! Зеленский прекрасно умеет подписывать приказы об увольнении так, что фигурант узнает о нем из утренних новостей. А господин Ермак уверен, западные дипломаты подбивают Зеленского именно к этому. Кстати, он не далек от истины.

    Источник: https://www.ponomaroleg.com/zachem-ermaku-skandal-s-krivonosom/
     
    curbis, Otryta, Ланкастер та 3 іншим подобається це.
  22. Ewald

    Ewald Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    379
    Адреса:
    Украина
    Browning High-Power? Кто из них реконструктор?
     
    Рост76, valerka, SPupkin та ще 1-му подобається це.
  23. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    г. Чернигов
    Во попандос.Тут заговорит хана и там молчать надо.Сиротнишка.

    Ані Росія, ані Україна не вимагали екстрадиції ексгенерала СБУ Наумова, - МВС Сербії

    [​IMG]

    Міністр внутрішніх справ Сербії Александар Вулін повідомив, що "ані Росія, ані Україна" не вимагали екстрадиції колишнього високопосадовця СБУ Андрія Наумова, якого затримали у Сербії 7 червня.
    Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
    Вулін заперечив його ймовірні непублічні домовленості з секретарем Ради безпеки Росії Патрушевим щодо можливого отримання Наумовим притулку в Росії в обмін на свідчення проти президента України Володимира Зеленського, про які писало видання The Insider.
    У Сербії Наумову продовжили термін перебування під вартою на три місяці, повідомили журналістам Балканської служби Радіо Свобода у Вищому суді міста Ниш.
    Раніше ЗМІ повідомляли про виїзд експосадовця СБУ за кордон напередодні повномасштабного вторгнення Росії в Україну та розслідування щодо ймовірної передачі даних щодо ЧАЕС російським спецслужбам.
     
    Останнє редагування модератором: 31 сер 2022
    Otryta, Мансур Львович та Ph@ntom подобається це.
  24. Kfz

    Kfz Major

    Повідомлення:
    2.988
    Адреса:
    Днепропетровск,Украина
    Я прекрасно знаю, что от чего отличается. Корбан назначен горсоветом главой теробороны "Варта Дніпра", которая к армии не имеет никакого отношения.
    Так что тероборону он всё таки возглавляет, только свою местячковую.
    В міськраді Дніпра спростували інформацію про те, що Геннадій Корбан нібито не очолює тероборону Дніпра Джерело: https://censor.net/ua/n3357460
    И не надо, пожалуйста, перекручивать и ставить всё с ног на голову.
    А мне удивительно, что Вы не понимаете простых вещей.Если бы предыдущие кандидаты не врали народу, то никакие бы Аронцевы не смогли повлиять на их рейтинг на выборах. И если половине страны тупо пофиг, то тут наверное дело не в Аронцевых, а в чём-то другом ?
     
    ig_rok, vostok917 та Babun подобається це.
  25. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Hauptmann

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    г. Чернигов
    Даже если это правда на 30%.....Только вот война есть.а законов военного времени нет.
    Посадові особи у Запоріжжі розікрали 22 морські контейнери, 389 вагонів та 220 вантажівок гуманітарки, - агент НАБУ Шевченко

    [​IMG]
    Агент НАБУ Євген Шевченко оприлюднив інформацію про масштаби розкрадання гуманітарної допомоги у Запоріжжі.
    Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у фейсбуці.
    Шевченко зазначив: "Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі "АТБ" і "Сільпо"!
    Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:
    - 22 морські контейнери!!!
    - 389 залізничних вагонів!!!
    - 220 вантажних автомобілей!!!
    Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!
    А тепер знайомтесь із цими виродками:
    1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух
    2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.
    3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина
    4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова
    Дивіться, які вони патріоти у фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди!
    P.S.: питання - а хто ж призначив Старуха, який був керівником цього злочинного угруповання, на посаду голови Запорізької ОВА? Відповідь: Андрій Єрмак - очільник Офісу Президента України. Далі буде".
     
    Останнє редагування модератором: 31 сер 2022
    santer1, curbis, Oprishok та 10 іншим подобається це.
  26. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.249
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Якщо купка мерзотників називає якихось бандитів, наближених до Корбана, "теробороною Дніпра", то кожен, хто повторює цю відверту брехню працює не на Україну, а на колишнього партнета Коломойського - пройдисвіта та рейдера, Корбана. Тож, з якого дива ви втрапили в компанію тих, хто бандитів Корбана ні сіло-ні-впало, почав називати "теробороною Дніпра"?? Чи, можливо ви ще не вмієте розрізняти "Варту Дніпра" Корбана від 128 бата ТрО ЗСУ?
    Навпаки, я вам все розклав по поличкам, а ви ще й виказуєте через те невдячність... Бо до гори дригом ви все перевернули, коли почали бандитів Корбана називати "теробороною Дніпра". Слідкуйте за власними словами і тоді не буде у вас зайвого клопоту.
    Запам"ятайте і своїм онукам перекажіть - в демократичній державі, де народ обирає собі владу на виборах (а Україна, на відміну від московської орди, саме така держава), відповідальність за вибір очільника української Держави завжди і повністю лежить на тих мільйонах наших громадян, які мають конституційне право обирати та бути обраними, тобто, відповідальність ЗАВЖДИ лежить на НАРОДІ, ЯКИЙ ОБИРАЄ САМ СОБІ ВЛАДУ... Тобто, відповідальність лежить на нас з вами. Я, наприклад, у 2019 НЕ голосував за Zеленського, ба більше, усіляко відмовляв не робити це всіх інших. Таких, як я виявилося тоді десь 25%, а решта під впливом багатолітніх серіалів про "перєЗЄка на вєлікє Голобородька" та під впливом тисяч таких "активістів", на кшталт Олександра Аронця, вирішили по-іншому і вони дали за те лайно, яке зараз сидить в ОП - 73% голосів. Демократичні вибори це вибір більшості народу. Але ще треба додати - освідченого, думаючого народу. Тільки тоді демократія дає свої позитивні плоди для суспільства та країни під час виборів. А, якщо народ в своїй масі неосвідчений, навіть тупий, бо не відрізняє маніпуляцію від фактів, якщо народ не має власної історичної пам"яті, якщо народу пох.. , верніше "какаяразніца", чиїм іменем називається вулиця, на якій він мешкає, бо для нього головне, щоб "парєбрік бил пакрашен"... то нарешті отримаємо те, що маємо зараз - тупе, неосвідчене, антиукраїнське та антидержавне бидло на чолі ВОЮЮЧОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ.
     
    Останнє редагування: 30 сер 2022
    santer1, tms, Serg75 та 13 іншим подобається це.