Російсько-Українська війна. Новини

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем ДжорДж БушЪ, 2 тра 2014.

  1. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.011
    Адреса:
    UA
  2. Цікаві лоти

    1. Трофейний FPV Знайдено трофейний FPV на Оріхівському напрямку. Дрон у робочому стані, підключається...
      4800 грн.
    2. Дрон ФПВ, карбон рама 10 дюймів, по електриці все добре і працює, рама має пошкодження при падінні,...
      3000 грн.
    3. Комплект GNSS Novatel OEM719 Стан на фото. Візуально все ціле. Присутня кіптява на компонентах. Не п...
      30100 грн.
    4. Комплект в гарному стані,все по фото. Кошти на підрозділ В звязку з нововведеннями є різні варіанти...
      20000 грн.
    5. РЕБ Зеркальце с БПЛА Суперкам 350.
      20000 грн.
  3. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.088
    Адреса:
    Киев
    Эти твари, обвиняя, что обстрел был хаймарсами, забывают, что у хаймарсов бортовой компьютер, через который координаты заводятся в каждую ракету. Я уверен, что наши сообразят сразу скопируют или дадут возможность скопировать память с координатами из всех установок. Для документальной фиксации, что хаймарсы не стреляли.
     
    Unnamed Player, Ph@ntom, Joker_1981 та 21 іншим подобається це.
  4. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.478
    Адреса:
    Киев
    ⚡️ Глава Никопольской РВА Евгений Евтушенко: "На противоположном берегу склад орков продемонстрировал "жест доброй воли" и вышел из чата".
     

    Images:

    IMG-b183cca87f964087687dae1c1762fff6-V.jpg
    Unnamed Player, Ph@ntom, Joker_1981 та 38 іншим подобається це.
  5. Олег ОК

    Олег ОК Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.088
    Адреса:
    Киев
    станом на 18:00 29 липня.

    Слов’янський напрямок
    росіяни задіяли ствольну, реактивну артилерію та танки біля Долини, Богородичного, Курульки, Грушувахи, Вірнопілля, Сулигівки та низки інших населених пунктів. російська армійська авіація діяла поблизу Гусарівки.
    Поблизу Щурівки українські захисники виявили та знешкодили розвідувальну групу окупантів.
    Краматорський напрямок
    російські війська обстрілювали зокрема райони Сіверська, Івано-Дар’ївки, Кривої Луки, Серебрянки, Григорівки, Званівки, Спірного та Виїмки. Є зафіксований авіаудар неподалік Серебрянки та Спірного.
    Поблизу Верхньокам’янського ЗСУ виявили розвідгрупу окупантів, завдали вогневого ураження, тож росіяни відійшли. Також російські війська вели повітряну розвідку безпілотниками.
    Бахмутський напрямок
    Окупанти здійснювали обстріли військової та цивільної інфраструктури із артилерії і танків в районах населених пунктів Шуми, Кодема, Соледар, Бахмут, Весела Долина, Травневе, Зайцеве, Вершина та інших. Також вони завдали авіаударів неподалік Покровського, Новолуганського, Соледара та Веселої Долини.
    росіяни знову намагалися штурмувати в районах Соледара, Вершини і Семигір’я. Проте безуспішно, бо зазнали втрат та відійшли.
    Авдіївський напрямок
    росіяни здійснили обстріли в районах населених пунктів Павлівка, Авдіївка, Веселе, Вугледар, Водяне, Велика Новосілка, Піски, Новокалинове, Красногорівка, Шевченко та інших.
    Українські захисники відбили наступи і штурми окупантів в районах Авдіївки, Кам’янки, Красногорівки та Пісків.
    Ситуація на інших напрямках
    На Новопавлівському та Запорізькому напрямках росіяни активних наступальних дій не вели, натомість продовжили систематичні обстріли цивільної інфраструктури біля Времівки, Ольгівського, Новополя та великої низки інших населених пунктів.
    На Південнобузькому напрямку окупанти основні зусилля зосередили на недопущенні просування україсньких військ. росіяни підтримують високу інтенсивність ведення розвідки безпілотниками.
    російсько-окупаційні війська обстрілювпли цивільну та військову інфраструктуру в районах Іванівки, Токарєвого, Кар’єрного, Осокорівки, Благодатного, Кобзарців та ще понад тридцяти населених пунктів.
    На Харківському напрямку росіяни здійснювали обстріли зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Харків, Рубіжне, Уди, Дементіїівка, Слатине, Базаліївка, Перемога, Маяк, Замулівка, Лісне, Соснівка, Світличне, Іванівка, Коробочкине та інших. Також завдали авіаудару неподалік Старого Салтова.
    На Сіверському напрямку окупанти продовжили завдавати ударів по об’єктах інфраструктури із ствольної та реактивної артилерії в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей. Також російські війська вели повітряну розвідку безпілотниками біля села Грем’яч Чернігівської області.
    На Волинському та Поліському напрямках ситуація без суттєвих змін. Ознак створення наступальних угруповань збройних сил російської федерації та збройних сил республіки білорусь не виявили.
     
    Unnamed Player, Igor 21, Surovyy та 3 іншим подобається це.
  6. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.090
    Адреса:
    Коростень Украина
    Бійці 43 Окрема Артилерійська Бригада імені гетьмана Тараса Трясила свою роботу люблять, виконують її якісно...
     
    Останнє редагування: 29 лип 2022
    Найкл, Unnamed Player, sombre та 24 іншим подобається це.
  7. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.090
    Адреса:
    Коростень Украина
    Окупанти залишилися без «очей» – постаралися ЗСУ і пан «Стінгер»

    На Ізюмському напрямку військові 93-ї бригади «Холодний Яр» влучним пострілом збили ворожий безпілотник «Орлан-10».
    Бійці зенітно-реактивного артилерійського дивізіону знищили ворожий БПЛА з відстані 3 кілометри. Стріляли з американского переносного комплексу «Стінгер».
     
    Найкл, Unnamed Player, Joker_1981 та 25 іншим подобається це.
  8. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.090
    Адреса:
    Коростень Украина
    Andriy Alexsandrov

    В Чорнобаївці близько п'ятої вечора знищили ще один склад БК Свинорейху.
     

    Images:

    296110291_3219177188398918_580259185501237384_n.jpg
    Walter Vogel, Unnamed Player, Ph@ntom та 22 іншим подобається це.
  9. linkin

    linkin Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    26
    Повідомлення:
    1.641
    Адреса:
    Донецк Украина
    Запомните гниды кацапские,все попкари Еленовской зоны будут Уничтожены вместе с семьями! этим уже занимаются неравнодушные люди,они рядом.... Известны все,до одного.Далі буде...
     
    Gasser, Aleksanderson, Walter Vogel та 64 іншим подобається це.
  10. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.367
    Адреса:
    Zapor сity
    Документировать не надо. Такие вещи любят тишину.
     
    Gasser, Walter Vogel, VAVYLON та 32 іншим подобається це.
  11. Deons

    Deons Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    966
    Адреса:
    Одесса Восточный сектор обороны
    Именно этого они и добиваются, что бы показать что мы такие как они. Потом они раструбят на весь свет "вот смотрите кому вы помогаете и т.д.", и ленд лиз пойдет вслед за кораблем. А Штольц с Макроном сразу же начнуть песню со снятием санкции и зачем помогать Украине....
     
    VAVYLON, Ph@ntom, Oleksiy та 19 іншим подобається це.
  12. иштван

    иштван Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.448
    Адреса:
    Берег незамерзающего Понта
    Згоден.З відправкою відео родичам,треба почекати до перемоги.
     
    Gasser, Walter Vogel, Ph@ntom та 21 іншим подобається це.
  13. trainee

    trainee Hauptmann

    Повідомлення:
    2.417
    Адреса:
    Land of Living Skies
    Да кому вони потрібні, родичам?
    Більшість залюбки зміняє "беспалезного" на відроавто або якись грошіки від куйла.
     
    Gasser, Walter Vogel, Unnamed Player та 25 іншим подобається це.
  14. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    98
    Повідомлення:
    5.365
    Адреса:
    десь у кущах
    ...
     

    Images:

    dbdeef399dde26b48f74159fb1c65b8f.jpg
    Rudolf Ribbentrop, Найкл, Unnamed Player та 41 іншим подобається це.
  15. Impul-R

    Impul-R Gefreiter

    Повідомлення:
    49
    Що до загибелі наших хлопців Оленівці. Треба трошки повернутись в минуле, та згадати школу Беслану. Ці тварюки діють так само і їм байдуже, це діти або військовополонені. Вічна пам'ять загиблим.
     
    Gasser, tms, linkin та 19 іншим подобається це.
  16. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.218
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    В течение суток ВСУ демилитаризовали 12 складов БК и 4 базы русни:
    ➖Генический район - минус склад БК.
    ➖Херсонский район - минус БК.
    ➖Каховский район - минус БК.
    ➖Бериславский район - минус БК.
    ➖Иловайск, Донецкая область - минус БК.
    ➖Новая Каховка (район), Херсонщина - 2 удара в районе ГЭС + базирование русни.
    ➖Чернобаевка (район) - минус база+БК.
    ➖Олешки (район), Херсонщина - минус БК.
    ➖Бриловка, Херсонщина - минус БК.
    ➖Сватово, Луганщина - минус база+БК.
    ➖Донецк - минус БК.
    ➖Брянка, Луганщина - минус БК+база.
    ➖Ясиноватая, Донецкая область - минус БК.
    ➖Васильковский район, Запорожье - минус БК.
    И это еще даже не месть за Еленовку ✊
     

    Images:

    IMG_20220729_231233.jpg
    tms, XAZIR, Unnamed Player та 34 іншим подобається це.
  17. Внук ветерана

    Внук ветерана General-major

    Повідомлення:
    6.310
    Адреса:
    Екатеринослав
    Пылает в оккупированном Моспино Донецкой области.

     
    Gasser, Luftwaffen, tms та 20 іншим подобається це.
  18. Внук ветерана

    Внук ветерана General-major

    Повідомлення:
    6.310
    Адреса:
    Екатеринослав
    Разбитые позиции русни, Харьковская обл. Т-80 минус.

     
    Gasser, Walter Vogel, Luftwaffen та 36 іншим подобається це.
  19. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    15.984
    Адреса:
    Крутого хутора
    У Оперативному командуванні "Південь" повідомили про знищення 105 російських окупантів, їхньої техніки та складів боєприпасів.

    Про це йдеться у повідомленні на сторінці ОК "Південь" у Facebook щодо підсумків поточної оперативної обстановки на півдні України за 29 липня.

    "Обстановка в нашій операційній зоні складна, але контрольована. Ворог продовжує ведення бойових дій наявними силами на зайнятих рубежах оборони", - мовиться у дописі.
    Зазначається, що з виявленням підготовки противника до проведення контратаки в напрямку Брускінське - Білозірка, силами українських військ було нанесено вогневе ураження. Противник відмовився від виконання завдання.

    "Однак, практика авіаційних атак триває. Чотири рази ворог парами гелікоптерів атакував наші позиції та відбиті населені пункти. Наших втрат не допущено. Натомість нашою авіацією нанесено сім ударів по ворогу", - йдеться у повідомленні.

    Парами штурмовиків і винищувачем було атаковано два скупчення ворожої сили та техніки в Херсонському і Снігурівському районах, також на Миколаївщині було влучено у склад ворожих боєприпасів.
    Крім того, чотирма парами гелікоптерів було атаковано скупчення ворожої сили та техніки в Снігурівському й Бериславському районах.
    Опорний пункт та укріплені підземні укриття ворожих підрозділів було уражено на Херсонщині і Миколаївщині, відповідно.

    "За результатами роботи наших ракетно-артилерійських підрозділів підтверджено вогневе ураження пункту управління батальйонної тактичної групи 34-ої окремої мотострілецької бригади рашистів в Брускінському", - повідомили у Командуванні.

    Зауважується, що результати вогневого контролю основних транспортних шляхів на окупованих територіях свідчать, що рух залізничним мостом через річку Дніпро неможливий.
    "Загальні втрати ворога складають: 105 рашистів, сім танків Т-62 та 72, гаубиця "Мста-Б" і дві самохідні артустановки, самохідна артилерійсько-мінометна установка "Нона-С", 17 одиниць броньованої та автомобільної техніки, також знищено два польових склади боєприпасів в Бериславському і Херсонському районах. Остаточні втрати ворога - дорозвідуються", - мовиться у дописі.
     
    Luftwaffen, tms, Unnamed Player та 11 іншим подобається це.
  20. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    15.984
    Адреса:
    Крутого хутора
    Ряд Телеграмм-каналов со ссылкой на очевидцев сообщает, что в захваченном войсками РФ Энергодаре Запорожской области ракеты попали в гостиницу, в которой жили захватчики. После попадания снаряда слышна детонация боеприпасов.

    Кроме того, по информации ресурсов, взрывы звучали сегодня ночью и в Новой Каховке, где вспыхнул пожар и также была слышна детонация боеприпасов.
    upload_2022-7-30_8-16-58.png
    Ждём официальных подтверждений.
     
    Walter Vogel, Luftwaffen, slawuta5 та 19 іншим подобається це.
  21. lex1187

    lex1187 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    583
    Адреса:
    Сокальщина
    Наші герої вже і дрони- камікадзе самі роблять!:smile_12:
     
    Barrett2.2, Walter Vogel, Luftwaffen та 32 іншим подобається це.
  22. lex1187

    lex1187 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    583
    Адреса:
    Сокальщина
    Нажаль, горить тільки якесь корито орків з БК.
     
    Gasser, Walter Vogel, Luftwaffen та 16 іншим подобається це.
  23. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.218
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    *Главное за ночь* :
    ⚡️ Были слышны взрывы в Никополе, Новой Каховке, Харькове. Ожидаем официальную информацию.
    ⚡️ Мэр Харькова Игорь Терехов подтвердил взрывы в городе. Российские солдаты дважды за ночь обстреляли город.
    ⚡️ Ночью местные жители сообщили о взрыве с последующим пожаром в гостиннице во временно оккупированном Энергодаре, где жили российские власти.
    ⚡️ За ночь оккупационные войска России дважды обстреляли Никопольский район, - глава Днепропетровской ОВА Лукашук
    ⚡️ Вице-президент Европейской Комиссии, Высокий представитель ЕС по вопросам внешней политики и политики безопасности Жозеп Боррель обещает привлечь к ответственности виновных россиян в совершении военного преступления в Еленовке. Об этом говорится в заявлении Высокого представителя ЕС на сайте Европейской службы внешних сношений.
     
    Unnamed Player, Ph@ntom, AC Strom та ще 1-му подобається це.
  24. lex1187

    lex1187 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    583
    Адреса:
    Сокальщина
    Gasser, Walter Vogel, Luftwaffen та 15 іншим подобається це.
  25. gasunion

    gasunion Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    165
    Адреса:
    kiev
    Им никогда не нужен какой-то специальный повод, они создают его сами, если захотят. Вспомните срежессированные видеоролики в апреле с "добиванием" русских "пленных" под Харьковом. Достигло своей цели: стимулировало приход добровольцев "отомстить хохлам".
    Шольц уже не раз показал, что хоть бы тут орки выкладывали пирамилы из отрезанных голов - все равно никакого расширения и ускорения военных поставок от него не будет. Никакие русские вбросы со "свирепыми хохлами" Шольцу для оправдания своей политики не нужны. Он и без них справляется.
     
    Luftwaffen, АЛЕКСЕЕВ, Unnamed Player та 8 іншим подобається це.
  26. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    51.090
    Адреса:
    Коростень Украина
    Війська РФ на південному напрямку зосереджують зусилля на утриманні займаних позицій.

    Про це йдеться в зведенні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.
    "Бойовий, чисельний склад та характер дій угруповання противника залишається без суттєвих змін. Окупанти продовжують завдавати авіаційних та ракетних ударів по військових і цивільних об’єктах на території України.
    На Волинському та Поліському напрямках ситуація без змін. Ознак формування наступальних угруповань збройних сил республіки білорусь та збройних сил російської федерації на зазначених напрямках не відзначається.
    На Сіверському напрямку ворог продовжив вести повітряну розвідку та завдавати ударів по об’єктах інфраструктури із ствольної та реактивної артилерії в районах прикордонних населених пунктів Чернігівської та Сумської областей.
    На Харківському напрямку ворог здійснював артилерійське вогневе ураження в районах Харкова, Прудянки, Черкаських Тишків, Борщової, Лісного, Коробочкиного, Мосьпанового та Старого Салтова.
    На Слов’янському напрямку противник здійснював обстріли із ствольної, реактивної артилерії та танків неподалік Асіївки, Протопопівки, Гусарівки, Грушувахи, Карнаухівки, Долини та Адамівки. Вів штурмові дії в районах Бражівки та Дмитрівки, успіху не мав, відійшов.
    На Краматорському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Краматорська, Сіверська, Спірного та інших населених пунктів. Завдав авіаударів біля Серебрянки та Спірного. Противник продовжив ведення повітряної розвідки БпЛА.
    На Бахмутському напрямку ворог здійснював обстріли військової та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Яковлівка, Соледар, Бахмут, Весела Долина, Кодема, Семигір’я, Травневе, Зайцеве, Костянтинівка та Нью-Йорк. Завдав авіаудару біля Соледару. Вів штурмові дії в районах Вершини і Травневого, успіху не мав. Біля Семигір’я, Зайцевого та Вершини тривають бойові дії.
    На Авдіївському напрямку окупанти обстрілювали із танків, ствольної та реактивної артилерії райони Новобахмутівки, Авдіївки, Опитного, Водяного, Пісків та Красногорівки. Завдали авіаударів неподалік Селидового, Авдіївки та Первомайського. Ворог вів штурмові дії в районах Пісків та Авдіївки, успіху не мав. Біля Красногорівки бойові дії тривають.
    На Новопавлівському напрямку противник здійснював артилерійські обстріли в районах населених пунктів Мар’їнка, Вугледар, Микільське, Павлівка, Времівка, Новосілка та Новопіль. Вів штурмові дії в районі Мар’їнки, успіху не мав, відійшов. Поблизу Павлівки бойові дії тривають.
    На Запорізькому напрямку ворог здійснює обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах населених пунктів Залізничне, Чарівне, Білогір’я, Оріхів, Новоандріївка та Кам’янське. Завдав авіаудару біля Новомихайлівки та Малих Щербаків.
    На Південнобузькому напрямку основні зусилля противник зосереджує на утриманні займаних позицій та недопущенні просування наших військ. Підтримує високу інтенсивність ведення повітряної розвідки БпЛА.
    Здійснював систематичні обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах населених пунктів Трудолюбівка, Осокорівка, Токареве, Кар’єрне, Іванівка, Лозове, Велике Артакове, Кобзарці, Шевченкове, Широке, Посад-Покровське, Українка, Партизанське, Миколаїв та Дніпровське. Завдав авіаударів поблизу Новогригорівки та Андріївки.
    Проводить активні заходи відновлення шляхів логістичного забезпечення.
    В акваторії Чорного моря корабельне угруповання ворога продовжує вести розвідку та ізолювати район ведення бойових дій. Триває чергування носіїв крилатих ракет морського базування типу "Калібр" в акваторії Чорного моря з метою нанесення ракетних ударів по об’єктах інфраструктури на території України", - розповіли в Генштабі. Джерело: https://censor.net/ua/n3357447
     
    Unnamed Player, Igor 21, linkin та ще 1-му подобається це.